₹15,000 کرور برای تحریم متحده برای مبارزه با Covid-19

این مرکز اعلام کرده است 15,000 کرور ‘هند Covid-19 پاسخ اضطراری و سیستم بهداشت و درمان آمادگی بسته’ متحده برای کمک به مقابله با کروناویروس oubreak.

تا به 7,774 کرور استفاده خواهد شد به صورت فوری Covid-19 پاسخ اضطراری. بقیه را برای میان مدت حمایت بین یک سال تا چهار سال و ارائه خواهد شد در حالت ماموریت.

این مرکز گفته است که وزارت بهداشت نظارت مداخلات انجام شده از طریق این صندوق از جمله توسعه تشخیص و Covid-19-اختصاص امکانات درمان; متمرکز تدارکات ضروری و تجهیزات پزشکی و داروهای مورد نیاز برای درمان بیماران آلوده و تقویت نظارت های زیستی-امنیتی آمادگی و همه گیر پژوهش است.

کرالا پیشنهاد

وزارت بهداشت و درمان گفت: آن را در حال حاضر پرداخت ₹4,113 کرور به تمام ایالات و UTs.

کرالا پیشنهاد به اتخاذ نقاهت پلاسما درمانی در میان Covid-19 بیماران آلوده. درمان شامل transfusing پلاسمای خون از بیماران درمان Covid-19 به جریان خون از کسانی که آلوده به درک اگر بیماران آلوده ساخت ایمنی به ضرب و شتم این بیماری از طریق درمان است.

Manoj Murhekar مدیر موسسه ملی اپیدمیولوژی ایران گفت که این کارآزمایی بالینی پروتکل در مراحل نهایی تصویب در ICMR و سپس توسط دارو کنترل کلی از هند است.

“در کشورهای دیگر درمان شده است مفید در محدود محاکمه شدید بیماران در هواکش و کرالا داده خواهد شد و تحریم ها به جلو حرکت پس از تاییدیه های لازم در محل هستند,” او گفت:.

هند آزمایش 1.3 لاخ نمونه تا تاریخ و مثبت شدن نرخ hovered حدود 3-5 درصد است. تا به 13,143 نمونههای آزمایش شده در مارس 9, ICMR اعلام کرده است.

در ضمن جلسه presspersons در گسترش این بیماری همه گیر در کشور Lav Agarwal مشترک وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: “بیش از 540 مورد جدید ثبت شد تا 4 بعد از ظهر (روز پنج شنبه) و 17 جدید مرگ و میر ثبت شد در 24 ساعت گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de