کتاب عاشقانه

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی کتاب عاشقانه استان سمنان گفت: “سمنان ؛ “پایتخت کتاب ایران” می تواند زمینه ساز توسعه گردشگری در استان باشد.
مارک سرمایه کتاب زمینه ای برای توسعه گردشگری در سمنان خواهد بود
در سمنان ، مهدی جمال شامگاه سه شنبه 4 آذر 1397 در نشستی با مدیرکل و معاون مدیر کل فرهنگ و رهنمودهای اسلامی استان سمنان از کتاب عاشقانه اجرای طرح معرفی سمنان به عنوان داانلود کتاب پایتخت کتاب کشور استقبال کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان با تأکید کتاب عاشقانه بر اینکه انسانهای خردمند و درک روزافزون از جهانگردی زمینه توسعه گردشگری است ، گفت: دانش زمینه رشد گردشگری است و دانش با مطالعه کتاب به دست می آید .

وی با اعلام حمایت این اداره کل از معرفی سمنان به عنوان پایتخت کتاب عاشقانه کتاب ایران گفت: تبدیل سمنان به پایتخت کتاب کشور سطح شهر توریستی را بالا می برد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با اشاره به اینکه یکی از توانایی های مهم سمنان داشتن افراد فرهیخته ، فرهیخته و دارای سواد بسیار بالا است ، گفت: یکی از برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مربوط به شهرداری سمنان است. سمنان را به عنوان خرید کتاب پایتخت کتاب کشور و بعداً کتاب عاشقانه پایتخت کتاب جهان معرفی کنیم.

فرشید فلاح با اشاره به اهمیت کتاب عاشقانه همکاری و مشارکت بین نهادها ، به ویژه میراث فرهنگی ، فرهنگ و دستورالعمل های اسلامی ، افزود: تنوع برنامه ها در هر دو نهاد مشترک است و این دو بخش با گروه های مرجع و افراد تحصیل کرده در ارتباط هستند.

وی اجرای طرح پایتخت کتاب را گسترش م effectivelyثر فرهنگ کتاب و کتابخوانی دانست و گفت: مردم سمنان از تحصیلات بالایی برخوردار هستند ، تعداد زیاد دانش آموزان و سطح کتاب عاشقانه سواد بالا در این استان زمینه را برای پایتخت شدن سمنان فراهم می کند. کتاب کشور.

مدیرکل فرهنگ و جهت گیری اسلامی استان سمنان ایجاد باشگاه نویسندگان کتاب عاشقانه کودک و نوجوان و کتابخانه های خزانه داری را از برنامه های جنبی سمنان ، پایتخت کتاب عنوان کرد.
فرزانه قلعه غاوند کتاب “اثر خلیل” نوشته کتاب عاشقانه عبدالمجید رحمانیان (انتشارات پیام آزادگان) را به مخاطبان کتاب pdf تقدیم می کند.

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر