چگونه Parylene پوشش محافظت از انواع قطعات

[ad_1]

Parylene پوشش استفاده شده است در طول سال برای حفاظت از طیف گسترده ای از تجهیزات. آنها مفید در صنایع مختلف از جمله پزشکی و خودرو و الکترونیک و نظامی و….

تجهیزات پزشکی و قطعات مانند کاتتر, سوزن, استنت electrosurgical ابزار چشمی ایمپلنت و غیره داده می شود برجسته شیمیایی رطوبت و دی الکتریک حفاظت از طریق parylene پوشش. پوشش می رسد هر گوشه و مخفیگاه از قطعات به دلیل parylene استفاده می شود در روش انباشت بخار روند.

Parylene پوشش استفاده می شود برای محافظت از قطعات خودرو مانند سنسور تخته مدار MEMS واشر و غیره. این پوشش در حال هول-رایگان فوق نازک و کاملا منسجم در نتیجه شیمیایی عالی و رطوبت و همچنین به عنوان دی الکتریک مانع حفاظت از قطعات که نیاز به سخت برای زنده ماندن خودرو در محیط های. آنها به خوبی برای حفاظت از اجزای حیاتی با بسیاری از برنامه های کاربردی مانند قدرت کنترل قطار, نشر, نظارت, تایر سیستم نظارت و موتور/مایع سیستم های مانیتورینگ فقط به ذکر چند.

بعلاوه قطعات الکترونیکی نیز لذت بردن از حفاظت از parylene پوشش. Parylene استفاده می شود در روش انباشت بخار فرایند است که فوق العاده نازک پوشش است که می شکند به شکاف و کوچکترین پروفایل از دستگاه های الکترونیکی به صورت مطلق یگدیگر. پس وجود ندارد هر فاز مایع در روند رسوب وجود ندارد هر موفقیت تجمع, منيسک یا پل اثر به عنوان قابل اجرا در مایع پوشش این دی الکتریک عالی با خواص پوشش محسوب نمی شود.

اجزای دیگر مانند سنسور مدار تخته های چند لایه بسته و MEMS محافظت شده با فوق العاده نازک parylene پوشش در حالی که Led های مورد استفاده در برنامه های کاربردی مختلف مانند ابزار متر, کشاورزی, تجهیزات هیدروکربن های حفاری و غیره هستند نه چپ. این پوشش بسیار سبک وزن و با برجسته مانع خواص است که آیا اضافه کردن ابعاد و یا توده قابل توجهی به قطعات است که در حال ظریف است. آنها اشعه ماوراء بنفش پایدار و نوری روشن است که آنها را بهتر از دیگر conformal پوشش مانند urethanes آکریلیک سیلیکون و گلکاری ترکیبات مورد استفاده برای دستگاه های الکترونیکی.

در ارتش parylene پوشش استفاده شده است برای سال های بسیاری از. این Parylene N C و HT در لیست QPL برای MIL-I-46058 و نیازهای OPC-CC-830. Parylene HT تا کوچکترین ساختار مولکولی است که باعث می شود آن را به راحتی مناطق کوچک به منظور ارائه مطلق پوشش بدون به خطر انداختن توانایی های عملیاتی. همچنین ظرفیت ارائه در دراز مدت پایداری حرارتی تا 350°C. این مفید است برای حفاظت از قطعات نظامی مانند سنسور مدار تابلوهای Led های چند لایه بسته بندی و غیره. این قطعات در حال استفاده در برنامه های مختلف مانند سیستم های رادار هواپیما, سیستم های کنترل, سیستم های کنترل تسلیحات ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *