چگونه برای جلوگیری از پزشکی ورشکستگی با استفاده از قلب قابل حمل دستگاه های?

[ad_1]

افزایش فشارهای نظارتی در سیستم بیمارستان به افزایش هزینه های خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران است. سنتی مدل مراقبت متکی به روش دستی به رعایت بیماران مبتلا به بیماری مزمن. این فرایند تنها گران نیست بلکه ناکارآمد با خطا است.

در سرپایی حالات بزرگ تشدید بروز طولانی مدت شرایط مزمن است که با قرار دادن همیشه بیشتر بار بیش از حد کشیده منابع است. مراقبت از بیمار مدل های امروز بد مجهز به کنار آمدن با واقعیت فرداها بهداشت خواسته است.

در دوران رکود اقتصادی بسیاری از پر کردن برای ورشکستگی. پزشکی مربوط به ورشکستگی در حال حاضر غالب آنها. در یک مطالعه منتشر شده توسط مجله آمریکایی پزشکی در ماه ژوئن سال 2009 نشان داد که مسائل مرتبط با سلامت چپ بیماران با کمترین هزینه پزشکی با توجه به شرایط مزمن مانند سکته مغزی. حدود 92 درصد از پزشکی ورشکسته بیماران بالا صورتحساب های پزشکی بودند که سهم مهمی در به ورشکستگی خود را.

روش های سنتی به مدیریت بهداشت و درمان

این شامل به صبر برای این بیماری به توسعه و پس از آن اجرا به مراقبت های بهداشتی ارائه دهنده راه حل است. این راه حل می تواند گران قیمت با استفاده از آرایه وسیعی از تشخیص بررسی است. اگر این بیماری در حال حاضر پیشرفت کرده و سپس هزینه درمان این می تواند گزاف.

برخی از ترسناک آمار به دست آمده از مطالعات مختلف منتشر شده در مجلات علمی نشان می دهد که سلامت هزینه های مربوط به سکته مغزی می تواند به عنوان بالا به عنوان $23. 380 در هر فرد است. کل هزینه از سکته مغزی به ایالات متحده آمریکا برآورد شده است در $43 میلیارد دلار در سال است. مستقیم هزینه های مراقبت های پزشکی و درمانی هستند و تخمین زده می شود در حدود 28 میلیارد دلار در سال است. هزینه های غیر مستقیم از بهره وری از دست رفته و دیگر عوامل در برآورد 15 میلیون دلار در سال است. این حقایق در مورد سکته مغزی به معنای ترساندن شما و یا به شما شوک. اما آنها واقعی هستند و شما باید آگاه باشید از آنها را اگر شما می خواهید به نگه داشتن شما و خانواده خود را ایمن از مرگبار قاتل.

بهترین راه حل برای مدیریت سلامت خود را.

وجود دارد یک ضرب المثل قدیمی است که سیب در روز دکتر دور نگه می دارد. این است که بسیار بیشتر مربوط به دوران کنونی است. با رکود بلندی در سراسر جهان و هزینه های کسب و کار برای کارفرمایان برش در دنیای شرکت های بزرگ, 0. 25 درصد از شرکت انصراف از پوشش اگر یک کارمند ناتوان کننده بیماری است.

پیشگیری است کلیدی برای سلامتی بهتر

برای مدیریت بهتر این حالات آن را کاملا حیاتی است که مدیریت بهداشت و درمان در خانه آغاز می شود. اتخاذ شیوه زندگی سالم با ترک عادات سیگار کشیدن و بیش از حد کافئین مصرف کنید. حفظ یک رژیم غذایی سالم با مصرف منظم برگ سبز سبزیجات غنی از مواد غذایی و کاهش مواد غذایی آشغال.

پس به طور منظم برنامه های ورزشی مانند پیاده روی r unning و آهسته دویدن. مراجعه به متخصصان مراقبت های بهداشتی سالانه اگر بالای سن 40 سال به صورت منظم بررسی سلامت. علاوه بر موارد فوق با استفاده از تکنیک های ساده مانند

1. دیجیتال وزن ترازو برای وزن خود را چک کنید به طور منظم و اندازه گیری شاخص توده بدن است.

2. قابل حمل ECG/EKG دستگاه نظارت بر ضربان قلب و هر گونه تغییر در ریتم غیر طبیعی قلب مانند فیبریلاسیون دهلیزی.

3. قابل حمل دست برگزار شد ضربان قلب به بررسی ضربان قلب خود را در حالی که آهسته دویدن, پیاده روی یا هر ورزش فعالیت های مرتبط.

4. چربی های بدن تجزیه و تحلیل برای بررسی چربی بدن خود را و تجزیه و تحلیل آن قد و وزن خود را.

با پیروی از این تکنیک های ساده ممکن است برای جلوگیری از دراز مدت بالا هزینه های درمانی برای بیماری های, مدیریت و همچنین پزشکی مربوط به ورشکستگی در آینده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *