وکلای صدمه شخصی کار از طرف شما

[ad_1]

وکلای صدمه شخصی کار برای قربانیان حوادث قصور و سوء استفاده – بالا رفتن در برابر تیم از وکلا برای شرکت های بیمه و دیگران در طرف مقابل. “P. I. وکلای” می تواند رسیدگی به پرونده های حقوقی از طرف بزرگسالان و یا کودکان است. آنها همچنین به نمایندگی از بازماندگان قربانیان که فوت کرد در یک منطقه از شخصی آسیب قانون شناخته شده به عنوان قتل غیر عمدی.

افرادی که صدمه دیده در حوادث و یا اینکه آنها را دریافت عام و مراقبت های پزشکی ممکن است دچار آسیب دائمی, اما آنها مراجعه کرده اند برای جلوگیری از درد و رنج دائمی خسارت مالی نیز هست. قانون اجازه می دهد تا آنها را به دنبال منصفانه و معقول جبران خسارت از هر کس مسئول است یا عمل تسامح. می توان آن را یک فرد و یا می توان آن را یک کسب و کار و یا سازمان مانند یک بیمارستان و یا یک شرکت حمل و نقل و یا تولید کننده یک محصول معیوب. اگر سهل انگاری می شود آنها برگزار می شود monetarily مسئول است. قربانی ممکن است به عنوان خسارت پول به منظور پرداخت صورتحساب های پزشکی برای حقوق از دست رفته برای جبران درد و رنج و از کار افتادگی دائم. در مورد عمدی بازماندگان باید یک لیست از غرامت آنها حق دارند به دنبال.

آسیب های شخصی رخ می دهد در تصادفات وسایل نقلیه مانند اتومبیل wrecks; بزرگ تجاری (18 ویلر) کامیون حوادث; موتور سیکلت تصادف قطار و هواپیما حوادث; قایقرانی برخورد و بیشتر. مردم نیز می تواند صدمه دیده است به علت سهل انگاری زمانی که آنها در حال عبور و مرور و آن وقایع می تواند شامل وسایل نقلیه و یا آنچه که به نام لغزش و سقوط حوادث است. وجود دارد می تواند قصور پزشکی مواد مخدر ناقص یا معیوب دستگاه های پزشکی. در خانه های سالمندان و امکانات مراقبت طولانی مدت ممکن است آسیب ناشی از سوء استفاده و سهل انگاری. محصولات معیوب اعم از پزشکی و دستگاه های الکترونیکی خانگی و باعث آسیب و در تصادفات وسایل نقلیه ممکن است وجود یک نقص در گسل. مردم صدمه دیده در محل کار.

بیشتر از زمان صدمه شخصی وکلا باید فایل ادعا در یک دوره مجموعه ای از زمان پس از آسیب گرفت. این است که چرا وکلا توصیه مردم به دنبال مشاوره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. علاوه بر این در بسیاری از افراد خاطرات از آنچه اتفاق افتاده است در حال لایو و این می تواند به نفع وکیل به عنوان او می سازد خود را مورد. این یک واقعیت است که نزدیک به 99 درصد از تمام آسیب های حل و فصل دعاوی خارج از دادگاه. این بدیهی است که زمانی که طرف مقابل می داند که یک مهاجم دادگاه مورد آماده بودن آنها به احتمال زیاد برای آمدن به میز با حل و فصل عادلانه پیشنهاد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *