[ad_1]

ویروس کرونا ویروس در لومباردی ، آسیب دیده ترین منطقه ایتالیا در موج اول Covid-19 ، در یک روز بیش از دو برابر افزایش یافته و موارد در سراسر کشور 15000 نفر کاهش یافته است.

در 24 ساعت گذشته موارد در لومباردی به 4126 رسید که از این تعداد 1858 مورد در قطب اقتصادی میلان ثبت شده است.

والتر ریکیاردی ، دانشمند مشاور وزارت بهداشت ، گفت که اوضاع میلان و همچنین رم و ناپل از قبل کنترل نشده است.

گفته می شود دولت جوزپه كنته در حال بررسی اقدامات محدود كننده تری است كه ممكن است در آخر هفته اعلام شود.

میشل اوسوئلی ، پزشک و مشاور لومباردی در حزب کوچک چپ گرا Più Europa ، گفت که 70٪ از عفونت های جدید منطقه در افراد زیر 50 سال رخ داده است. ” می تواند افراد مزمن و افراد مسن را آلوده کند. “

بیمارستان های میلان برای مقابله با مشکل روبرو هستند و شیوع ویروس کرونا در آنها آغاز شده است – 25 نفر ، از جمله پزشکان و بیماران ، پس از شیوع در واحد قلب در بیمارستان ساکو آلوده شدند.

بیمارستانهای موقت مستقر در مراکز کنفرانس در مرحله اول شیوع همه جانبه قرار است در میلان و برگامو ، استانی که در ابتدا “صفر زمین” ایتالیا بود ، بازگشایی شود ، اما امروز وضعیت در حال حاضر ثابت است. این حرکت در ابتدا 201 تخت اضافی را برای مراقبت های ویژه در اختیار لومباردی قرار داد.

در مورد وضعیت بیمارستان ، Usuelli گفت: “مراقبت های زیر فشرده خوب نیست ، مراقبت های ویژه خیلی بد نیست و تعداد مرگ و میرها چندان بد نیست.”

مقامات لومباردی پس از هشدار کارشناسان مبنی بر اینکه بدون این اقدامات در اواخر ماه اکتبر افزایش مراقبت های ویژه و بستری شدن در بیمارستان های عمومی افزایش می یابد ، از پنجشنبه شب برای جلوگیری از ویروس به سمت منع رفت و آمد حرکت می کنند.

با این حال ، امضای سند نهایی که قانون منع رفت و آمد را اجرا می کند با مداخله ماتئو سالوینی ، که حزب راستگرای افراطی وی منطقه را رهبری می کند ، متوقف شده است. انتظار می رود منع رفت و آمد از ساعت 11 شب تا 5 صبح ادامه داشته باشد و تا 13 نوامبر برقرار باشد.

همچنین انتظار می رود مراکز خرید متوسط ​​و بزرگ در آخر هفته ها تعطیل شوند ، اگرچه فروشگاههایی که مواد غذایی می فروشند استثنائاتی دارند.

سالوینی پس از اعلام اینکه دولت مرکزی قانون منع رفت و آمد را اعلام کرده است ، گفت: “قبل از بستن همه چیز ، من فقط می خواهم درک کنم.”

Usuelli گفت که تا بعد از ظهر چهارشنبه سند هنوز امضا نشده است. وی افزود: این اقدام توسط گروهی از متخصصان پیشنهاد شده است كه می گویند باید این میزان تأثیر را بر تعداد پذیرش بیمارستان كه پیش بینی می كنند ، كاهش دهد. اما در واقع اقدامات بسیار سختگیرانه تری پیشنهاد شد. “

[ad_2]

Source link

نرم افزار گرامرلی