مزایای بهداشت و درمان کسب و کار روند برون سپاری خدمات

[ad_1]

بهداشت و درمان و خدمات تبدیل شده به یکی از بزرگترین صنایع برای برون سپاری – هر دو از نظر درآمد و کار. خدمات بهداشتی و درمانی شامل پزشک و امکانات دستگاه های پزشکی بالینی, برون سپاری, پزشکی از راه دور, ترمیمی, گردشگری, پوشش درمانی و تجهیزات پزشکی. جهانی بیمه بهره در برون سپاری تا حد زیادی توسعه یافته در سال جاری به دلیل صنعت رانندگی برای کاهش هزینه ها در حالی که هنوز داشتن ظرفیت به کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی.

این صنعت محدود خود را برون سپاری به پزشکی ورود اطلاعات و پزشکی رونویسی. در عین حال با توسعه تمرکز حواس است که برون سپاری بیشتر برجسته مزایای بهداشت و درمان انجمن ها و امکانات بسیاری در حال بررسی به بیمه داده های دولت در چارچوب تحقیقات بالینی بزرگ داده های حسابداری و مدیریت پزشکی و آن را به نگه داشتن اطلاعات بیمار امن در میان بسیاری دیگر.

به عنوان نشان داده شده توسط جاناتان کلارک استادیار بهداشت سیاست و مدیریت در دانشگاه ایالتی پن, “برون سپاری چیزی است که ما باید به در نظر گرفتن, به ویژه هنگامی که آن را انرژی مهارت و رشد می کند دسترسی به خدمات انسانی با این حال ما باید عاقل در مورد آن را به عنوان برای قرار دادن تحمل تندرستی در خطر است.” او نیز با بیان این که حدود 90 درصد از دکتر امکانات در ایالات متحده در حال برون سپاری خدمات چند به خصوص رادیولوژی بهره مند شوند.

چهار دلیل صنعت بهداشت و درمان باید به تامل برون سپاری خود را غیر ترمیمی عملیات عبارتند از:

اشتباهات مهم اجتناب شود: – عنوان تام لووری در مقاله خود تحت عنوان ” 8 راه برون سپاری می تواند کمک به بیمارستان ها و بیماران ما را شفا مراکز ترک حدود 125 میلیارد دلار بر روی میز هر سال به عنوان یک نتیجه ضعیف شیوه های حسابداری و مدیریت پزشکی. همچنین 80 درصد از هزینه های بیمارستان شامل اشتباهات. یک عنصر است که می افزاید: به این چند بیمارستان در حال به روز رسانی در حال حاضر با تغییر صورتحساب قوانین و مقررات. با برون سپاری بهداشت و درمان سازمان می تواند اختصاص داده شده از آمادگی کارشناسان که زیر طاق در صورتحساب اهداف است.

کاهش هزینه های آموزش: – بهداشت و درمان سازمان هایی که برون سپاری روش های خود را نمی, نیز, نیاز به استرس بیش از هزینه های اضافی برای پول, آموزش, برنامه نویسی, و یا کارکنان آماده سازی پس از برون سپاری همدست به آن می بیند که نمایندگان خود را به طور کامل مطلع با توجه به تغییرات اخیر در معیار و کنترل.

فرصت بیشتری برای تمرکز بر روی ارائه کیفیت مراقبت از بیمار:- با برون سپاری همدست برخورد با جستجو برای بهداشت و درمان ارتباط کارکنان و آماده سازی آنها ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید از این ظرفیت به تمرکز بر روی بیشتر ضروری همه چیز در کسب و کار – در این مورد ارائه بهترین کیفیت مراقبت از بیماران. برون سپاری کمک خواهد کرد که ارائه دهندگان به کاهش خود را کسل کننده معتبر و نظارت بر حجم کار و مجوز آنها را به مثبت مراقبت از بیمار دخالت و افزایش آن را به عنوان به خوبی.

صرفه جویی در هزینه و بدون معامله کردن با کیفیت کسب و کار: – بزرگترین مطلوب استفاده از برون سپاری است که کاهش هزینه های بهداشت و درمان ، برون سپاری به ارمغان می آورد پس انداز بزرگ با آن سهولت کار و چارچوب است. خدمات بهداشتی و درمانی برون سپاری می تواند کمک یدکی سازمان 30-60 ٪ از هزینه. علاوه بر برخورد با کارکنان به دست آوردن و نگهداری با داشتن برون سپاری همدست نیز کاهش بیش از حد مدیریتی هزینه پس از استفاده فوری از برون سپاری است که پولی افزایش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *