شهردار رم می گوید که هدف مافیا قرار گرفت | ایتالیا


شهردار رم گفته است که گروه های جرایم سازمان یافته قصد داشتند او و خانواده اش را بکشند زیرا وی آنها را در مناطقی از پایتخت ایتالیا که تحت تأثیر آنها قرار دارد ، منتقل می کرد.

ویرجینیا راگی اولین شهردار زن شهر ابدی شد که در سال 2016 در دستیابی به موفقیت در حزبش ، جنبش پنج ستاره ، که اکنون ملی اداره می شود ، انتخاب شد. وی سال آینده برای انتخابات مجدد نامزد شده است.

وی در یک مصاحبه تلویزیونی از پیش ضبط شده گفت که خانواده کازامونیکا ، مشهور به فعالیت مجرمانه ، پس از تخریب برخی از ویلاهای ساخته شده غیرقانونی خود در سال 2018 ، وی را مجبور به زندگی با همراهی پلیس کرد.

وی بدون ارائه جزئیات بیشتر گفت: “به ما اطلاع داده شده است كه آنها قصد حمله علیه من و خانواده ام را داشتند.”

راگی گفت که او همچنین با دیگر قبایل قدرتمند اوباش مانند خانواده Spada در محله ساحلی Ostia و خانواده Marando در San Basilio ، در حومه شرقی رم می جنگد.

وی در مصاحبه در کانال 5 گفت: “مناطقی از رم وجود دارد که مردم به من می گویند که ادامه جنگ بدهم اما بعد از اینکه می ترسند توسط قبیله ها دیده شوند ، دور می شوند.”

راگی دوران سختی به عنوان شهردار داشته است. اولین سالهای مسئولیت وی با مشکلات حقوقی و انحرافات فراوان از دولتش روبرو شد. در سال 2018 وی به دلیل اتهام دروغگویی در مورد انتصاب سرپرست گردشگری در این شهر بی گناه شناخته شد ، شغلی که به برادر یکی از نزدیکترین دستیارانش رسید. دادستان ها نسبت به تبرئه اعتراض کردند و انتظار می رود در چند ماه آینده حکم جدید صادر شود.Source link

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر