سئو: بک لینک طبیعی چیست؟

همیشه گفته می شود که شما یک استراتژی طبیعی در استراتژی بک لینک خود دارید و در حقیقت گوگل با سایت هایی که دارای ساختمان بک لینک در یک قالب غیر عادی هستند و یا خرید بک گراند و غیره برای بهبود رتبه سایت و سئو خود سر و کار دارد. آنها با آن سر و کار دارند و این سایت ها را مجازات می کنند. اما قالب طبیعی برای ایجاد لینک دهنده چیست؟

بک لینک در کلمات کلیدی مختلف در سئو
اکثر سایتها یک کلمه کلیدی را برای خود انتخاب می کنند و یک بک لینک برای کلمات کلیدی ارائه می دهند. اما باید گفت که این روند اشتباه است زیرا یک قالب غیر طبیعی برای پشتیبان گیری است. بک لینک های سایت خود را در کلمات کلیدی مختلف و همچنین در صفحه های مختلف تهیه کنید.

بک لینک برای صفحات مختلف سایت
برای صفحات مختلف سایت خود بک لینک بفرستید. در واقع ، مطالب خود را با لینک ها در انجمن ها و همچنین شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، که یک قالب طبیعی برای لینک های بک گراند در سئو است.

روش تهیه بک لینک در سئو
فرآیند تهیه بک لینک باید مداوم و مداوم باشد ، به طور ناگهانی شما باید حجم زیادی از بک لینک را بدست آورید و سپس آنها را رها کنید. SEO یک فرایند مداوم است و معیارهای آن باید بطور مداوم پیاده سازی شوند. اگر دائماً روزانه 10 پیوند برای سایت خود تهیه می کنید ، سعی کنید این روند را به سمت بالا نگه دارید و تعداد آن را برای بهبود سئوی سئو سایت خود افزایش دهید و همچنین بک لینک هایی از دامنه های جدید تهیه کنید که این امر تأثیر مثبتی دارد. سایت شما را بهینه می کند.

برای آموزش لینک سازی طبیعی به سایت ناصر رسولی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *