قبل از خرید یک سینک آشپزخانه جدید ، اندازه های حوضه ، سبک های سینک و مواد ساختمانی را یاد بگیرید که در تصمیم شما تأثیر می گذارد.

فهرست مطالب
انواع سینک ظرفشویی
مواد سینک
تنظیمات کلیدی
ملاحظات دیگر
انواع سینک ظرفشویی
در اینجا برخی از محبوب ترین سبک های سینک ها آورده شده است.

جبهه پیش بند / مزرعه
یک سینک خانه در مزرعه آشپزخانه.
این سینک دارای یک کاسه عمیق است که برای قرار گرفتن در قسمت جلویی گسترده ، به کابینت پایه مخصوص یا اصلاحات کابینت نیاز دارد. این بدان معناست که قسمت جلوی کابینت به طور قابل توجهی کوتاهتر از سایر کابینت ها خواهد بود تا فضای جلوی پیش بند عمیق ایجاد شود.

فروشگاه پیش بند پیش زمینه / سینک های مزرعه

رها کردن
یک سینک ظرفشویی دوتایی.
یک نوع سینک ظرفشویی محبوب که از بالای میز کنترل می شود و با گیره و پیچ های زیر آن محکم می شود. سینک ظرفشویی دارای لب است که برای پشتیبانی و ثبات بر روی صفحه ایستاده است.

فروشگاه سینک ظرفشویی

کم کردن
یک سینک زیر آب ضد عایق.
سینک ظرفشویی که از زیر کاناله در محل جمع شده است. بر خلاف یک سینک ظرفشویی ، لب وجود ندارد که روی میز ایستاده باشد. این امر می تواند نظافت آشپزخانه را آسان تر کند ، زیرا می توان خرده خرده ها را مستقیماً درون سینک ریخت. سینک های زیر آب معمولاً با میزهای سطح جامد استفاده می شوند.

خرید مخازن Undermount

Undermount / Drop-In
یک سینک ظرفشویی زیر آب.
این قطعه همه کاره را می توان به صورت خنثی یا کشویی نصب کرد.

خرید سینک ظرفشویی Drop-In / Undermount

گوشه
یک سینک گوشه ای دو تابه در یک میز سبز.
واحدهای مخصوصی طراحی شده اند که در گوشه کنار میز شما قرار گرفته اند تا فضای خنک کننده تری نسبت به شما ایجاد کنند

خرید سینک ظرفشویی

بار
سینک بار با یک کاسه انگور در این نزدیکی هست.
یک سینک کوچک با آب جاری که در منطقه آماده سازی نوشیدنی خانه قرار دارد ، لوله کشی شده است.

فروشگاه نوار سینک فروشی

دبستان
غرق آماده سازی برنز.
سینک دوم که جدا از سینک آشپزخانه اصلی است. سینک آماده سازی اجازه می دهد تا آشپزها به طور همزمان چندین غذای مختلف را بشویند و آماده کنند.

خرید سینک های دبستان

ابزار / لباسشویی / شستشو
یک سینک ظرفشویی در اتاق رختشویی.
یک سینک ظرفشویی سنگین معمولاً در اتاق لباسشویی ساکن است. عالی برای شستن حیوانات خانگی ، تمیز کردن توری های کباب و پروژه های بزرگ صنایع دستی. از این فضا برای جلوگیری از ایجاد خراب در سینک آشپزخانه خود استفاده کنید.

خرید سینک ظرفشویی

خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه و بار
خرید قطعات و تعمیر قطعات سینک
خرید شیرهای آشپزخانه
مواد سینک
یک سینک ظرفشویی مسی جلوی دو کاسه.
راه هایی را که از سینک خود استفاده می کنید و آنچه را که برای تحمل کار با خانه خود باید تحمل کنید ، در نظر بگیرید. آیا مطالبی که انتخاب می کنید توجه خاصی می کند؟ آیا تمیز کردن آسان است؟ آیا در برابر خراشیدن پد های تمیز کننده یا پاک کننده های ساینده مقاومت می کند؟

استیل ضد زنگ: محبوب ترین ماده برای سینک های آشپزخانه در انواع مختلفی از اتمام و سنج است. سنج فولادی به ضخامت آن مربوط می شود. هرچه سنج بالاتر باشد ، فولاد نازک تر است. صرف نظر از اندازه گیری ، سینک های ضد زنگ نسبتاً سبک ، با دوام و تمیز کننده آسان هستند. پوشش ها و لنت های ضد صدا برای کاهش سر و صدای تولید شده توسط استفاده از سینک در دسترس هستند. سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل در هر دو گزینه کشویی و پایین آمدن وجود دارد.
مس: این سینک فلزی بادوام در برابر زنگ زدگی و لکه دار شدن قرار نمی گیرد. به دلیل خصوصیات طبیعی ، یک پتینه با گذشت زمان برای رسیدن به یک نوع از یک نوع ایجاد می شود. و از آنجا که مس به طور طبیعی ضد میکروبی است ، یک سینک مس در برابر باکتری ها و ویروس ها مقاومت می کند.
گرانیت: این سینک با اسپری کردن گرانیتی و مخلوط اکریلیک بر روی پایه رزین ایجاد می شود. نتیجه سینک ظرفشویی خراشیده ، لکه دار و در برابر حرارت 537 درجه فارنهایت است. سد محافظ باکتری ها را مبارزه می کند. غرق گرانیت به صورت کشویی و کم رنگ در دسترس هستند.
چدن: ساخته شده از چدن جامد ، این سینک های سنگین در مینای چینی پوشیده شده اند تا به پایان برسند که تقریبا غیر قابل تخریب است. سینک های چدنی از دوام طولانی مدت ، کیفیت صدای بی صدا ، بسیاری از گزینه های رنگی و مقاومت در برابر حرارت تا 1000 درجه فارنهایت برخوردار هستند. آنها به راحتی تمیز می شوند و در پیکربندی های کشویی و پایین آمده قرار می گیرند.
Fireclay: این گزینه با دوام در گرمای زیاد شلیک می شود تا سینک ایجاد شود که در برابر تراشه و خراش مقاومت کند. سینک های Fireclay محو یا تغییر رنگ نمی شوند و در رنگ های مختلفی به چشم می آیند. سطح غیربومی مقاومت به باکتری ها را فراهم می کند.
کامپوزیت: سینکهای مرکب از مواد مختلط ، معمولاً ذرات کوارتز / گرانیت تشکیل می شوند که با رزین های آکریلیک یا پلی استر ترکیب می شوند تا یک سطح سخت را تشکیل دهند. سینک های کامپوزیت گرانیتی از نظر لکه ، خراش و مقاومت در برابر تراشه ، دارای خواص ضد صدا هستند ، گزینه های نصب دوتایی و چند انتخاب رنگ.
پرسلن: این سینک دارای یک فولاد سبک وزن است که در مینا چینی پوشانده شده است برای یک سطح صاف و مقاوم در برابر خراش و خراش. سینک های چینی قابل نصب با گزینه های دوتایی ، مقاوم در برابر حرارت در برابر 1000 درجه فارنهایت و پشتیبان عایق بندی شده برای کاهش نویز هستند.
اکریلیک: سینک اکریلیک با قالب دادن مواد اکریلیک به شکل سینک ساخته می شود. سپس سینک با کمک کامپوزیت یا فایبرگلاس جهت پشتیبانی و کاهش صدا تقویت می شود. این سینک ها از نظر لکه و مقاوم در برابر ضربه ، تمیز کردن آسان و نصب آن با گزینه های بالا ، زیرپا و مونتاژ دوتایی آسان است. سینک های اکریلیک گزینه های رنگ بسیاری را ارائه می دهند. اگر یک سینک اکریلیک خراش دهد ، بسته به عمق آن ، خراش ممکن است صیقل داده شود.
تنظیمات کلیدی
سینک خانه ای از استیل ضد زنگ دو کاسه.
تعداد کاسه ها
سینک ظرفشویی یک کاسه ای برای فضاهای کوچک ، تمیز کردن جادار و قابلمه و قابلمه خیساندن ایده آل است.
سینک های دوتایی / سه گانه از یک تقسیم کننده در امتداد میانه برای ایجاد مناطق کاری مجزا استفاده می کنند. این سینک فضاهای کاری جداگانه ای را برای خیساندن ، تمیز کردن و / یا شستشو در تنظیمات 50/50 ، 60/40 و 70/30 ارائه می دهد.
اندازه / عمق کاسه
عمق سینک که می توانید در آن قرار دهید توسط عمق کابینت پایه سینک دیکته شده است. کاسه های عمیق برای خیساندن قابلمه ها بسیار عالی هستند ، اما از فضای زیر کابینت بیشتری استفاده می کنند. قبل از نصب سینک فوق العاده عمیق ، در نظر بگیرید که چقدر اتاق برای لوله کشی و وسایل چوبی که در زیر سینک قرار گرفته اند ، احتیاج دارید و مطابق آن انتخاب کنید.
برخی از سینک ها دارای حوضه های متعدد با اعماق مختلف هستند. هنگام انتخاب این نوع سینک ، به عمق عمیق ترین حوضه و چگونگی قرارگیری کابینت پایه شما لوله کشی توجه کنید.
سازگاری با لوازم جانبی
تعداد سوراخ های موجود در سینک را بررسی کنید تا نوع لوازم جانبی مورد استفاده را تعیین کنید.
شیرآلات / سمپاشها / توزیع کننده ها دارای مشخصات یک تا چهار سوراخ هستند که باید با تعداد سوراخ های داخل سینک هماهنگ شوند. یک شیر آب یک سوراخ ممکن است با یک سینک سه سوراخی با استفاده از صفحه عرشه کار کند ، اما یک شیر آب سه سوراخ با یک سینک یک سوراخ کار نمی کند.
ملاحظات دیگر
دفع کننده ها: پاکسازی و فضای مورد توجه برای نصب لوازم دفع است. اگر سینک خود را به روز می کنید ، ممکن است زمان مناسبی برای به روزرسانی دستگاه دزدگیر شما باشد. عمق کاسه سینک شما و ارتفاع کابینت پایه شما مشخص خواهد کرد که نصب دفع لوازم خانگی انتخاب خوبی است یا خیر.

آب گرمکن داغ: یک واحد گرمایشی که در زیر کابینت نصب شده است به یک چاله وصل می شود تا آب را تا 190 درجه برای سوپ های فوری ، سس ها و نوشیدنی های گرم تأمین کند.

موقعیت زهکشی: بیشتر زهکشی ها در مرکز واقع شده اند ، اما برخی از زهکشی ها در جهت گوشه عقب یا گوشه عقب سینک برای استفاده بیشتر از سطح سطح قرار دارند.