راهنمای اندازه سینک حمام

دریابید که چگونه ابعاد استاندارد سینک را برای حمام خود کار کنید
ابعاد استاندارد سینک ظرفشویی حمام دقیقاً وجود ندارد ، اما چند اندازه مشترک وجود دارد که به نظر می رسد آزمون زمان را تحمل می کنند. به طور کلی ، سینک های حمام مستطیلی شکل در هر نقطه از 19 تا 24 اینچ عرض (یک طرف به طرف) و طول 16 تا 23 اینچ (جلو به عقب) اجرا می شوند. غرق حمام مدور معمولاً بین 15 تا 20 اینچ قطر دارد. همه سینک های حمام حدود 5 تا 8 اینچ عمق دارند ، البته استثنائات آن. انتخاب یک سینک ظرفشویی با سایز مناسب به همه جزئیات دیگر کمک می کند تا در جای خود قرار گیرند – بگذارید این راهنما برای اولین بار به شما کمک کند این کار را بکنید.
اندازه سینک حمام مناسب را انتخاب کنید
هنگام انتخاب ابعاد مناسب سینک حمام برای فضای جدید یا موجود ، مسئله اولویت و محدودیت های فضا است. اگر در حال تعویض یک سینک موجود هستید ، باید با ابعاد کنونی و پیشخوان و همچنین قلاب های لوله کشی کار کنید. شما همچنین باید انتخاب شیر آب مورد نظر خود را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که سینک مورد نظر شما دارای تعداد صحیحی از سوراخ های شیر آب است.

در نزدیکی خود با یک طراح حرفه ای حمام مشورت کنید
اتاق پودر انتقالی اتاق پودر انتقالی
اندازه سینک حمام منفرد
اگر می خواهید یک سینک ظرفشویی واحد داشته باشید ، هدف داشته باشید که حداقل 30 اینچ از پیشخوان داشته باشید (بله ، این شامل عرض سینک). با داشتن یک سینک ظرفشویی به طول 19 تا 24 اینچ ، این امر به شما تقریباً سه تا پنج اینچ از فضای پیشخوان در هر طرف سینک را می دهد – فقط کافی است تا وسایل ضروری را قرار دهید. اگر فضا دارید ، به جای آن به سراغ پیشخوان های 36 تا 48 اینچ بروید. اگر می خواهید فضای پیشخوان بیشتری داشته باشید ، به دنبال یک سینک کوچکتر باشید تا فضای شما به حداکثر برسد.

نکته: سینکهای زیر آب شما را قادر می سازد برای استفاده از هر اینچ پیشخوان خود را رایگان نگه دارید.
اتاق پودر سنتی توسط فضای داخلی Noelle Micek
فضای داخلی Noelle Micek
اندازه سینک دو نفره
برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که دو دستشویی در حمام خود داشته باشند ، هدف خود را برای یک پیشخوان 60 اینچ در حداقل خود قرار دهید. با داشتن یک پهنای استاندارد سینک ظرفشویی ، این کار به هر شخص 3 تا 5 اینچ در هر طرف سینک می دهد. باز هم ، اگر اتاق دارید ، گسترده تر بروید. پیشخوان های 72 اینچی احساس بسیار جادار تری ایجاد می کنند ، بنابراین با شریک زندگی خود آرنج نمی زنید.

در مورد اندازه گیری های کلیدی حمام بیشتر بدانید
حمام معاصر حمام معاصر
اندازه سینک پایه
اگر فضای کمتری دارید ، یک سینک مستقل ، مانند سینک پایه ، گزینه بسیار خوبی است. در حالی که در فضای پیشخوان از دست می دهید ، هنوز یک سینک سایز کامل تهیه می کنید که با بهترین آنها کار می کند. آیا نمی توانم از همه فضای ضد به دنبال یک سینک پایه ای باشید که دارای لبه ای کوچک در اطراف آن باشد که به اندازه کافی برای قرار دادن وسایل ضروری است.

سینک پایه مناسب برای حمام خود را پیدا کنید
اتاق پودر انتقالی توسط Terracotta Design Build
ساخت تراسکوات طراحی
اندازه سینک دیواری
خوب با کنار گذاشتن تمام فضای خلاف؟ یک سینک ظرفشویی را امتحان کنید . شما می توانید این پیشخوان اضافی از پیشخوان را درون سینک واقعی بکشید و یک حوضچه ایجاد کنید که عریض تر از اندازه استاندارد دستشویی حمام باشد. سینک شما هم اکنون می تواند به عنوان یک نقطه برای خیساندن لباس یا حتی حمام کردن یک نوزاد یا حیوان خانگی کوچک دو برابر شود! از طرف دیگر ، می توانید یک سینک ظرف دیواری پیدا کنید که بسیار کوچکتر از سینک استاندارد شما باشد ، مناسب برای نقاط تنگ مانند اتاق های پودری.

انواع و اقسام سینک ظرفشویی مخصوص حمام را خریداری کنید
حمام سبک ساحل توسط استودیوی دیویس اسکات
استودیوی دیویس اسکات
مخزن مخزن اندازه
غرق کشتی مطمئناً اظهاراتی می کند و در تمام جلال خود در بالای پیشخوان حمام نشسته است. در حالی که آنها می توانند ظاهر و زیبایی خاصی به اتاق شما بیاورند ، آگاه باشید که آنها اغلب در قسمت کم عمق هستند. اگر از سینک خود برای چندین منظور ، مانند لباسشویی استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید از این سبک تجدید نظر کنید. یک سینک ظرفشویی معمولی ممکن است از عرض و طول کامل یک اندازه سینک استاندارد برخوردار باشد ، اما عمق آنها معمولاً فقط چهار تا پنج اینچ است – فقط کافی است که دستان خود را بشویید.

ظروف کشتی در Houzz

Let’s Recap:

برای کمک به شما در طراحی راحت فضا ، در اینجا ابعاد استاندارد سینک حمام وجود دارد:

عرض (یک طرف به طرف): 19 تا 24 اینچ
طول (جلو به عقب): 16 تا 23 اینچ
عمق: 5 تا 9 اینچ

سینک ظرفشویی حمام را از هر اندازه خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>