درمان و توسعه و پیشرفت به ستون فقرات ایمپلنت

[ad_1]

ستون فقرات ایمپلنت های ایجاد شده از طریق مواد که بدن پسند و ارائه مطلوب تعادل ستون فقرات. فیوژن ایمپلنت متقابلا همراه با گرافت استخوان. آنها عمدتا در اشکال ورق میله interbody قفس و پیچ. آنها ساخته شده از انواع متنوع از ترکیبات که شامل تیتانیوم آلیاژهای فولاد و فولاد ضد زنگ و پلاستیک. ایمپلنت های تیتانیوم هستند سبک وزن و محکم است که می تواند باری با استفاده از تصویربرداری رزونانس مغناطیسی.

ایمپلنت ساخته شده در اشکال متنوع و اندازه های مختلف است که می تواند curvedor شکل به تناسب, به عنوان در هر عمل جراحی مورد نیاز است. برخی از این صفحات استفاده می شود به عنوان ایمپلنت کمتر. در حالی که برخی از پیچ پوشش داده شده با مواد تحریک کننده فیوژن. رشد مقدار کمی از دستگاه های مورد استفاده در جراحی از کودکان به عنوان آنها را درک مورد نیاز بلوغ اسکلتی.

بیماران باید سوال در مورد استفاده از ایمپلنت ستون فقرات

بیماران باید نخست خطر در مورد ایمپلنت های مورد استفاده در عمل جراحی خود را به عنوان آن را خوب است برای مراقبت از خود را. در حالی که آنها رنج می برند از درد و پیش بینی, عمل جراحی یک عملیات پیچیده است که نمی توان معکوس مانند فیوژن ستون فقرات خطرات بسیار بالاتر پس از آن نیاز به کار شد.

بیماران و خانواده های آنها سوال باید به جراح مرتبط با فیوژن ستون فقرات که شامل:

1) چه نوع از ایمپلنت های نخاعی استفاده خواهد شد با فیوژن?

2) وجود دارد هر گونه خطرات در ستون فقرات ایمپلنت های مورد استفاده در همجوشی?

3) آیا بیمارستان دارای مالکیت دستگاه مورد استفاده برای ستون فقرات ایمپلنت?

4) در ستون فقرات, جراحی تنها گزینه در سمت چپ ؟ و یا آن را تا به برخی از جایگزین.

5) آیا فن آوری های مورد استفاده در عمل جراحی تا علامت یا نه ؟

آن پیشنهاد شده است برای فرار از یک فرض است که جراح بیمارستان شرکت تجهیزات پزشکی و یا پزشکی دستگاه توزیع خواهد با استفاده از بهینه منابع و تمام مواد مورد نیاز باید بررسی شود شخصا با بیمار و اعضای خانواده قبل از عمل جراحی.

ایمپلنت های نخاعی را می توان طبقه بندی به گروه های متعدد:

صفحات: آنها عمدتا مورد استفاده برای ستون فقرات گردن رحم. صفحات ساخته شده برای مطابقت ستون فقرات کانتور کشف و ضبط توسط پیچ است که در حال تاسیس به مهره مجاور. هنگامی که صفحه نیاز به تنظیم یک فرم ابزار استفاده می شود برای سفارشی کردن مناسب به بیمار آناتومی.

میله: عنوان اصلی ایمپلنت در ستون فقرات. میله را با هم مورد استفاده با پیچ و قلاب مهار نخاعی سطح. آنها استفاده می شود به حد فاصل ستون فقرات مناطق به آنها را به سمت راست صف بندی. ایمپلنت میله های محکم هستند; اما آنها به اندازه کافی کشش به شکل متناسب با خطوط توسط جراح.

ساقه پیچ: آنها به طور خاص ساخته شده برای ایمپلنت به pedicles به ستون فقرات و مهره ها استفاده می شود و با مراقبت های ویژه. آنها مورد استفاده به خصوص در ستون فقرات کمری با این حال با تکنولوژی پیشرفت آنها در حال حاضر نیز مورد استفاده در ستون فقرات در عمل جراحی است. پیچ ارائه قدرتمند لنگرگاه امتیاز در جایی که میله را می توان نصب شده است.

قلاب: آنها با استفاده از میله های ایمپلنت برای مهار آنها با مهره.

قفس: آنها در حال نصب در میان مهره ها است. آنها به طور کلی ساخته شده در اشکال کوچک و توخالی دستگاه همراه با سوراخ دیوار. گرافت استخوان اغلب بسته بندی شده در مورد قفس برای حمایت از رشد استخوان در میان مهره مجاور است. قفس مورد استفاده به طور عمده از دست رفته را بازگرداند دیسک ارتفاع حاصل از طریق یک سقوط دیسک. آنها به طور خاص استفاده می شود برای از بین بردن فشار در مورد ریشه های عصبی.

پیشرفت های آینده در توسعه ایمپلنت

دانشمندان و جراحان در سراسر جهان به طور مداوم در حال توسعه بهبود ستون فقرات ایمپلنت برای بهتر فولاد, نتایج نه تنها در حالی که عمل جراحی بلکه پس از آن. وجود دارد در حال پیشرفت دیده می شود در تمام جراحی و پس از جراحی بخش است که قدرت جراحان برای آوردن نتایج موفقیت آمیز. قابل توجه کار است که در ایجاد زیستی پليمرهای قابل جذب ایمپلنت است که می تواند مورد استفاده برای تسهیل fusion. تعداد بسیار کمی زیستی پليمرهای قابل جذب ایمپلنت در دسترس هستند اما امروز توسعه خود را یک گام مهم برداشته شده پزشکی موفقیت است.

اقدامات انجام شده برای بهبود پس از عمل جراحی

یکی از نیاز به مشورت با جراح در مورد برنامه های بازیابی پس از عمل جراحی است. این کلیدی است برای کار خود را در دستورالعمل معقول از دوره نقاهت در طول عمل جراحی برای افزایش شانس بارور پزشکی نتایج.

کار بر روی درد کمر بسیار مهم است بعد از عمل جراحی. بهبود بستگی دارد چه صمیمانه به شما کار با درمانگر های فیزیکی و چگونه شما کار می کنند با تمرینات پیشنهاد شده توسط جراح. بازدیدکننده داشته است مکرر به جراح مورد نیاز خواهد بود برای بهبود جلسات.

زندگی روزانه پس از عمل جراحی

پس از شفا و هنگامی که شما در حال بازگشت به طور منظم فعالیت های شما احتمالا احساس نمی نخاعی ایمپلنت. ستون فقرات ایمپلنت تولید شده از فلزات مانند تیتانیوم به طوری که آنها گاهی اوقات می تواند منبع مشکلات با فلز. اما جراح شما می تواند به شما ارائه یک کارت است که می توان نشان داد در حالی که چک کردن فلز تشخیص. با استفاده از این کارت شناسایی شما می توانید نشان می دهد که نیاز به عمل جراحی جزئیات در حالی که چک کردن.

نتيجه گيری

شده است وجود دارد یک پیشرفت قابل توجه دیده می شود در پیشرفت استفاده و ساخت ایمپلنت ستون فقرات همراه با عمل جراحی در چند سال گذشته است. نتایج سالم هستند برای درمان بیماران است. خاص ایمپلنت هستند که در تحقیقات و تولید به درمان دقیق نیازهای بیماران منحصر به فرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *