خرید کارخانه

می دانید که شهرک های صنعتی در سراسر کشور مکانهایی هستند که تعداد زیادی از صنایع و حرفه ها را در یک مکان متحد می کند. اگر برای راه اندازی کسب و کار خود خود نیاز به خرید کارخانه یا اجاره کارخانه دارید و  اگر در تهران هستید ، به یکی از راه ها بلکه بهترین گزینه مراجعه به دفتر مدیریت یکی از املاک های صنعتی و قیمت را جویا شوید و قرارداد ببندید ، که البته این بهترین پیشنهاد است. این ما نیستیم ، زیرا این موسسه متعلق به ماست ، اما اول از همه ، این تصمیم منطقی تر به نظر می رسد و جایی برای خطر باقی نمی گذارد ، و شما با آرامش و اطمینان عمل می کنید (در مورد سوء استفاده های احتمالی و کلاهبرداری در زمینه املاک و مستغلات) و ثانیاً ، همیشه باید در نظر داشت که وجود املاک صنعتی باعث محدودیت می شود ، زیرا ساخت سوله در خواص املاک صنعتی به طور پیش فرض انجام می شود.

کارخانه که از سوله تشکیل شده می بایست استاندارد باشد و باید بر اساس متر مربع کف سوله خریداری شود و خرید سوله بر اساس تناژ فولادی که در ساخت استفاده شده اشتباه است. برخی از تولیدکنندگان غیرقابل اعتماد با فروش کیلوگرم سوله و توزین بدون دلیل آن ، قیمت بالایی را به خریدار تحمیل می کنند که این از اصول اخلاق حرفه ای دور است. سوله باید در متر مربع به مشتری تحویل داده شود و شرکت ساختمانی سوله موظف است وزن سازه را در سطح مطلوب و با استفاده از فولاد با کیفیت بالا و بهینه حفظ کند.

افراد زیادی هستند که مایل به خرید کارخانه هستند که تخمین درستی از اندازه و نیازهای کسب و کار خود ندارند و اغلب هنگام تصمیم گیری اشتباه می کنند. گروهی از خریداران نیازهای خود را بیش از حد ارزیابی می کنند و بنابراین هزینه های زیادی را متحمل می شوند. برخی مشتری ها هستند که واقعیت را دست کم می گیرند و به زودی متوجه می شوند که سوله خریداری شده پاسخگوی نیازها و خواسته های آنها نیست. برای جلوگیری از اشتباهات ، به توصیه های مهندسان ، متخصصان و مشاوران در این زمینه توجه ویژه ای داشته باشید.

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر