خرید پرینتر لیزری 2019

برای استفاده در منزل ، یک واحد چند منظوره حس بسیار زیادی ایجاد می کند ، نه تنها به این دلیل که ارزان تر از خرید یک خرید پرینتر لیزری و یک اسکنر مستقل است بلکه به دلیل صرفه جویی در اتاق نیز می باشد. از آنجا که همه در آن بسیار رایج است و تولید کنندگان به ندرت مقدار حق بیمه ای را برای آنها دریافت می کنند (شما اغلب می توانید مبلغی را به مبلغ 50 تا 60 دلار پیدا کنید) ما آنها را برای کاربران خانگی توصیه می کنیم.

توجه: به زودی ، ممکن است لازم نباشید تصمیم بگیرید که یک پرینتر مستقل بخرید یا یک همه در یک. در حالی که تولید کنندگان همچنان به ارائه واحد های چاپی فقط برای دفتر می پردازند ، بسیاری از دستگاه های جدید که برای کاربران خانگی معرفی می شوند مدل های همه در یک هستند و مدل های چاپی را از بین می برند.

خرید پرینتر لیزری های عکس

اگر بیشتر از چاپ کردن تکالیف خانه و نمودارهای پای علاقه دارید به حفظ عکس های خانوادگی روی کاغذ علاقه مند شوید ، یک خرید پرینتر لیزری عکس اختصاصی (تک کاره) را در نظر بگیرید. اگرچه فاقد انعطاف پذیری چند وظیفه ای هستند ، اما کیفیت چاپ به طور معمول بهتر است ، و اغلب از کیفیت آنچه شما از خدمات کیوسک یا سفارش پستی مانند Shutterfly دریافت می کنید رقابتی یا فراتر می رود. به هر حال قیمتی که برای این نوع راحتی پرداخت می کنید در هزینه چاپ وجود دارد.