خریدن هدست واقعیت مجازی

این بهترین هدست های VR است که می توانید از جمله هدست های VR مستقل و آنهایی را برای رایانه های شخصی و تلفن ها خریداری کنید

بهترین هدست VR
(اعتبار تصویر: Oculus)
بهترین هدست های VR دیگر نیازی به رایانه یا تلفن ندارند. شما فقط می توانید یک هدست VR مستقل را انتخاب کنید و خود را در دنیاهای جدید غوطه ور کنید ، خواه بخواهید در یک نبرد با سبور سبک با Darth Vader بجنگید و یا مکانهایی را که هرگز با تماشای 360 فیلم ندیده اید کشف کنید.

ما محبوب ترین هدست های VR موجود برای رایانه های شخصی بازی ، تلفن و کنسول و همچنین مدل های مستقل را آزمایش کردیم تا به شما در یافتن وسیله مناسب برای شما کمک کنیم.

بهترین بازی VR
هم اکنون بهترین لپ تاپ های بازی
قدرتمندترین دسک تاپ: بهترین رایانه های شخصی بازی
براساس بررسی های ما ، Oculus Quest بهترین هدست VR است ، زیرا به شما امکان می دهد داغترین بازی های VR را انجام دهید بدون اینکه به رایانه شخصی متصل شوید. به علاوه ، Oculus Quest اکنون ردیابی دستی را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید بدون نیاز به استفاده از کنترلرهای اختصاصی ، با محتوا ارتباط برقرار کنید.

اگرچه ممکن است برخی بخواهند منتظر عرضه PS5 باشند ، اما پلی استیشن VR همچنان بهترین هدست VR برای کنسولها است.

فیلم های تبلیغاتی را برای شما توصیه کرد …
بستن
در حالی که شما هنوز هم می توانید هدفون VR را برای تلفن های شخصی خریداری کنید ، این موارد از مزیت آن خارج نشده است. دستگاه هایی مانند سامسونگ Gear VR فقط برای تلفن های قدیمی Galaxy است. اگر در بودجه هستید ، به جای آن Oculus Go 149 دلار پیشنهاد می کنیم .

در اینجا بهترین هدست های VR برای خرید هم اکنون وجود دارد.

بهترین هدست های VR که امروز می توانید خریداری کنید
تلاش Oculus(اعتبار تصویر: آینده)

 1. تلاش Oculus
  بهترین هدست VR به طور کلی

$ 474.65
مشاهده در والمارت
499 دلار
نمایش در بهترین خرید
$ 539.99
نمایش در آمازون
مشاهده همه قیمت ها (11 یافت شده)
4 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆
یکپارچه راه حل VR همه در یکمی تواند محتوا را در تلفن های هوشمند و تلویزیون پخش کندقابلیت VR در مقیاس اتاقکتابخانه بزرگ برنامه هایک قصیده گران است
Oculus Quest بهترین هدست VR به طور کلی و دومین هدست مستقل VR این شرکت است ، به این معنی که هیچ سیم در چشم نیست. با تشکر از حسگرهای یکپارچه و الگوریتم های رایانه ، می توانید بدون نگرانی در مورد ورود به دیوار یا یک قطعه مبلمان ، در فضای بازی تعیین شده خود حرکت کنید.

این سیستم با 50 بازی راه اندازی شد اما به سرعت در حال گسترش رپرتوار خود است. گیلاس در بالا توانایی ریخته گری است ، که به شما امکان می دهد تجربه VR خود را از طریق تلفن های هوشمند یا تلویزیون با دیگران به اشتراک بگذارید.

کنترل کننده های لمسی Oculus ‘هنوز هم بهترین ها در تجارت هستند. آنها راحت و سبک هستند ، به این معنی که در جلسات طولانی دچار گرفتگی دست غیرضروری نمی شوید. و با ویژگی قابلیت ردیابی دست ، می توانید با برخی از عناوین ، بدون کنترلر بروید.

Oculus نیز واقعاً به جنبه های اجتماعی VR متکی است و عناوین کراس وی و چند نفره را راه اندازی می کند. بدون شک Oculus Quest بهترین هدست VR است.

بررسی کامل Oculus Quest ما را مشاهده کنید .

(اعتبار تصویر: آمازون)

 1. Oculus Rift S
  بهترین هدست VR برای کامپیوتر

399 دلار
مشاهده در والمارت
399 دلار
نمایش در بهترین خرید
550 دلار
نمایش در آمازون
مشاهده همه قیمت ها (6 یافت شده)
بهترین هدست واقعیت مجازی با قیمت مناسب
☆☆☆☆☆
داخلی ردیابی اتاقکتابخانه بازی عالیشامل کنترل لمسیآپدیت بزرگی نسبت به Oculus Rift اصلی نیستکامپیوتر مورد نیاز
Oculus Rift S بهترین هدست VR را برای رایانه های شخصی بهتر می کند. این هدفون براق با وضوح وضوح تصویر 1280 x 1440 (از نسخه اصلی 1200 x 1080) و همچنین سرعت تازه سازی 80 هرتز سریع دارد. طراحی یک پوندی آن باعث شده است که ساعت ها بازی VR پوشیده نشود و این هدفون اصلی پردازنده Rift را برای صدای یکپارچه و شگفت آور یکپارچه که دقیقاً از قسمت جلوی هد خارج می شود ، فرو می برد.

Rift S بسته ردیابی Oculus Insight را در خود جای داده و امکان ردیابی در مقیاس اتاق را بدون نیاز به تنظیم سنسورهای مزاحم خارجی فراهم می کند. آخرین بسته های هدست رایانه ای Oculus در کنترل کننده های لمسی بسیار عالی این شرکت است که باعث می شود صعود عملا از کوه ، نبرد با شمشیرها و ایجاد هنر در واقعیت مجازی آسان شود.

Rift S همچنین از آنچه که به یک کتابخانه بسیار چشمگیر در فروشگاه Oculus تبدیل شده ، بهره می برد ، از جمله بازدیدهای بزرگی همچون Beat Sabre ، Superhot ، Job Simulator و Vader Immortal. به طور کلی ، Oculus Rift S بهترین هدست VR برای افرادی است که به دنبال یک سیستم مبتنی بر رایانه شخصی هستند که یک کتابخانه بزرگ از بازی های عالی را با قیمت مناسب بازی می کنند.

بررسی کامل دست Oculus Rift S ما را ببینید .

PlayStation VR(اعتبار تصویر: آینده)

 1. پلی استیشن VR
  بهترین هدست VR برای کنسول ها

267.99 دلار
نمایش در آمازون
سهام کم
312.75 دلار
مشاهده در والمارت
349.99 دلار
نمایش در بهترین خرید
مشاهده همه قیمت ها (49 یافت شده)
736 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆
کتابخانه بازی خوبراه اندازی نسبتاً آساننسبتاً مناسبدوربین می تواند بسیار دقیق باشداز لحاظ بصری واضح تر می شود
PlayStation VR بهترین هدست VR برای کنسول ها است ، و یکی از بهترین کتابخانه های بازی VR را که ما دیده ایم ، دارد. هدست شیک و دنج سونی در حال حاضر هیت های سنگین و منحصر به فردی مانند Batman: Arkham VR و Star Wars Battlefront: Rogue One X-Wing Mission و همچنین بازدیدهای VR نظیر Eve: Valkyrie و Job Simulator را در اختیار شما قرار می دهد.

در بررسی کامل ما ، ما از سهولت استفاده پلی استیشن VR ، کنترل های حرکتی حرکت و پشتیبانی قابل توجه ناشر تقدیر کردیم. اگر در حال حاضر PS4 دارید ، پلی استیشن VR مقرون به صرفه ترین گزینه VR رده بالا در آنجا است – heck ، می توانید کنسول و هدست را برای قیمت HTC Vive دریافت کنید. PS VR نسبت به نمونه های Vive یا Rift از وضوح کمتری نسبت به لنز برخوردار است ، اما بسته به نوع بازی ، PS VR می تواند نرخ تازه سازی 120 هرتزی را ارائه دهد – یکی از بالاترین در دسترس است.

وقتی در VR بازی نمی کنید ، می توانید فیلم تماشا کنید. این هدست دارای یک حالت سینمایی است که به شما امکان می دهد فیلم ها و تلویزیون را در یک مجموعه تئاتر مانند با سرعت 120 هرتز تماشا کنید. پیشنهاد می کنیم با یک فیلم 4K Blu-ray آن را امتحان کنید. PS VR همچنین دارای یک صفحه اجتماعی است به طوری که افرادی که هدست نمی پوشند هنوز می توانند این اکشن را تماشا کنند.

به بررسی کامل PlayStation VR ما مراجعه کنید .

Oculus برو(اعتبار تصویر: آینده)

 1. Oculus Go
  یک هدست VR مستقل عالی برای پول

149 دلار
مشاهده در والمارت
149 دلار
نمایش در آمازون
149 دلار
نمایش در بهترین خرید
مشاهده همه قیمت ها (11 یافت شده)
583 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆
کاملاً بی سیمکتابخانه بزرگ برنامه ها و بازی هاجزئیات واضح و رنگهای پر جنب و جوش با حداقل تاری حرکتبرخی از تلفن های هوشمند اعتماد دارندامکان ردیابی اتاق وجود ندارد
با قیمت 149 دلار مقرون به صرفه ، Oculus Go یکی از بهترین هدفون های VR است زیرا باعث قطع بند ناف و ماندگاری باتری تلفن هوشمند شما می شود. این هدست مستقل VR با برنامه ها و بازی های جذاب در حال پخش است. در آزمایش خود ، ما از جزئیات واضح ، رنگ دوست داشتنی و صدای فضایی همهجانبه قدردانی کردیم.

همانطور که از کتابخانه سنگین بازی آن مشهود است ، Go هنوز هم برای کسانی که به دنبال مبارزه با شر مجازی هستند ، هدست بسیار زیادی است. اما به لطف تأثیر فیس بوک ، Go تمرکز بیشتری روی سرگرمی و اجتماعی دارد. به عنوان مثال ، می توانید از اتاق های Oculus برای ایجاد آپارتمان مجازی خود استفاده کنید ، جایی که می توانید حداکثر سه دوست را برای پیوستن و بازی کردن دعوت کنید ، فیلم ها را در Netflix یا Hulu تماشا کنید یا فیلم های 360 درجه خود را به اشتراک بگذارید.

بهترین هدست VR در سال 2020

گذشته از بریدن بند ناف ، عمده ترین تفاوت ها بین Go و Oculus Rift در بلندگوهای داخلی و میکروفون ها ، لنزهای با وضوح بالاتر و یک پردازنده داخلی کوالکام است. Go با نمایشگر LCD با سوئیچ سریع 5.5 اینچی ، 2560 در 1440 WQHD از Qualcomm Snapdragon 821 مجهز شده است. این به 1240 x 1440 در هر چشم ترجمه می شود ، که بهتر از 1200 10 1080 در هر چشم (1200 x 2160) از Rift و Vive است.

آنچه از Oculus Go دریافت نمی کنید شش درجه آزادی است ، بنابراین نمی توانید در بازی ها گول بزنید یا اردک بزنید. با این حال ، Go بسیاری از برنامه ها و بازی ها را با بیش از 1000 هزار و تعداد شمارش ارائه می دهد.

به بررسی کامل Oculus Go ما مراجعه کنید .

HTC Vive(اعتبار تصویر: آینده)

 1. HTC Vive
  بهترین هدست VR برای تجربه های همهجانبه

599 دلار
نمایش در آدوراما
899 دلار
نمایش در بهترین خرید
899.99 دلار
نمایش در آمازون
مشاهده همه قیمت ها (12 یافت شده)
1 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆
گرافیک صاف و با تأخیر کمیکنترل کننده های لمسی بسیار آسان است و بسیار سازگار استکتابخانه بزرگ بازیبرای استفاده به فضای زیادی و پریز برق نیاز داردصوتی داخلی وجود ندارد
یکی از بهترین هدفون های VR برای استفاده از رایانه ، HTC Vive دارای تعدادی از ویژگی های کلیدی از جمله قابلیت ردیابی اتاق درست در خارج از جعبه است. با Oculus Rift باید 59 دلار اضافی برای آن سطح غوطه وری پرداخت کنید. HTC همچنین به شما امکان دسترسی به تلفن خود را در حین حضور در VR و همچنین دوربین عبور داده را می دهد ، که در صورت لزوم نگاه واقعی به دنیای واقعی می اندازد.

Vive همچنین تعدادی لوازم جانبی نوآورانه از جمله Vive Trackers را به بازار عرضه کرده است که به شما امکان می دهد اقلام دنیای واقعی مانند یک راکت تنیس را وارد هواپیمای مجازی کنید. افزودنی 299 دلاری TPCast به شما امکان می دهد Vive را کاملاً بی سیم بگیرید ، و ترس ناخوشایند از کج کردن این کابل 6 فوت را که به لپ تاپ یا دسک تاپ شما وصل می شود ، از بین می برد. اگر به دنبال صدای صمیمی تر هستید ، از بند HTC Deluxe Audio 99 دلاری HTC استفاده کنید که یک جفت هدفون قابل تنظیم را اضافه می کند.

Vive هنوز هم در تلاش است تا از نظر محتوا با Oculus همگام شود ، اما بازی ها و برنامه های 375 به علاوه آن چندان با کیفیت نیست. علاوه بر اجازه خرید برنامه ها و عناوین انفرادی ، HTC دارای سرویس اشتراک Viveport است. با شروع با 6.99 دلار در هر ماه ، Viveport به شما امکان می دهد تا پنج ماه بازی یا برنامه را از یک لیست انتخاب شده از مطالب برای استفاده در هر ماه انتخاب کنید.

به بررسی کامل HTC Vive ما مراجعه کنید .

فهرست سوپاپ(اعتبار تصویر: شیر)

 1. فهرست سوپاپ
  بهترین کنترل و ردیابی در VR

499 دلار
مشاهده در STEAM
والمارت را بررسی کنید
آمازون را بررسی کنید
مشاهده همه قیمت ها (3 یافت شده)
کیفیت ساخت عالیکنترل کننده های هوشمند طراحی شدهگزینه های گسترش آیندهکابل شارژ در جعبه وجود نداردسنگین
Valve باید در مورد تجربیات بازی چیزی یا دو مورد را بشناسد و تجربه این شرکت در زمینه کار با HTC و کار با فناوری ردیابی Lighthouse ، همگی وارد ایندکس شده اند. از لحظه ای که می توانید هدست را بپوشید ، می توانید از ساخت و سازهای باکیفیت ، بلندگوهای گوش داخلی و کوسن های راحت قدردانی کنید ، هرچند که به طرز قابل توجهی از سایر هدست های VR در بازار سنگین تر است.

کنترلرها یکی از برجسته ترین ها هستند. از آنجایی که آنها به دست شما می آیند ، لازم نیست همیشه آنها را نگه دارید ، به علاوه آنها به شکل دست خود قابل تنظیم هستند و شامل کنترل های حساس به فشار می شوند و پتانسیل غوطه وری فوق العاده ای را به بازی هایی که از آن پشتیبانی می کنند اضافه می کنند. صفحه نمایش یک پنل LCD است که طیف وسیعی از نرخ های تازه کردن را متناسب با توان پردازشی رایانه شما ارائه می دهد ، به علاوه تصاویر را به همان اندازه رقبا با وضوح بالا و تیز ارائه می دهد. همچنین یک جفت دوربین و یک شکاف انبساط USB در قسمت جلویی وجود دارد که از لحاظ تئوری می توانند اجازه دهند تا در آینده بدون نیاز به تعویض کل هدست ، ایندکس به روز شود.

این هدست می تواند از مشکلات فنی رنج ببرد ، پوشیدن آن بسیار سنگین است و به دلایلی غیرقابل تحمل هیچ کابل USB-C وجود ندارد که بتواند اجزای آن را شارژ کند ، اما اجازه ندهید این امر مزایایی را که ایندکس در اختیار شما قرار می دهد ، خاموش کند. لذت بردن از بازی

به بررسی کامل شاخص دریچه کامل ما مراجعه کنید .

عینک Pansonite 3D VR(اعتبار تصویر: Pansonite)

 1. عینک Pansonite 3D VR
  بهترین هدست ارزان قیمت VR

15.69 دلار
نمایش در آمازون
والمارت را بررسی کنید
مشاهده همه قیمت ها (3 یافت شده)
632 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆
سازگار با تعدادی تلفن هوشمندسبک ، طراحی راحتپشتیبانی AR / VRبدون ریموتبرخی نشت نور
Pansonite به همان اندازه نزدیک است که می توانید بدون پرداخت هزینه گزاف به هدست واقعیت مجازی رده بالا دسترسی پیدا کنید. این طراحی از پارچه در جلو ، شبیه به Daydream گوگل ، همراه با یک پیشانی پلاستیکی قابل تنظیم است که یادآور پلی استیشن VR است. هدست Pansonite همچنین هدفون های داخلی با ورودی aux را بسته بندی می کند – که اگر تلفن شما هنوز جک هدفون را ورزشی می کند یا آداپتور آن را در دست دارید – عالی است و برای تنظیم فوکوس یک شماره گیری در بالای صفحه است.

در جلو ، این هدست برای نگه داشتن تلفن شما از یک صفحه کوچک استفاده می کند و دوربین را برای هر برنامه تلفن همراه مبتنی بر AR باز می کند. علی رغم تمام فضای باز ، Pansonite قادر است تقریباً تمام نورهای خارجی را برای یک تجربه زیبا همهجانبه مسدود کند.

بازی Roller Coaster VR در این هدست بسیار هیجان انگیز بود و این تجربه کوسه 360 درجه یک انفجار بود. حتی این ویدئوی متعلق به جنگ ستارگان VR در YouTube ، تماشای Pansonite جالب بود. هیچ چیز در مورد هدست که از هیچ یک از این تجربیات جدا نشده باشد ، باعث می شود Pansonite یکی از بهترین هدفون های کلی VR با این قیمت باشد.

بررسی Pansonite را در بهترین صفحه هدست ارزان قیمت VR ما مشاهده کنید .

نحوه تست و ارزیابی هدست های VR
چندین فاکتور که هنگام بررسی هدست های واقعیت مجازی مانند تنظیمات در نظر می گیریم وجود دارد. طراحی و راحتی؛ رابط؛ کنترلر و لوازم جانبی؛ و انتخاب محتوا.

ما همچنین کنترل کننده های مربوطه ، ردیابی سر و رابط های مربوط به هر دستگاه را ارزیابی می کنیم تا ببینیم چقدر ساده است که یک کاربر معمولی از آن پرش کند و شروع به بازی کند.

راه اندازی: اولین قدم در بررسی هر هدست واقعیت مجازی ، راه اندازی است. برای رایانه های شخصی و دستگاه های دارای کنسول ، بررسی می کنیم که چقدر فضای لازم برای استفاده از هدست و هر لوازم جانبی بسته بندی شده لازم است. در مورد هدفون های تلفن همراه VR ، ما بر زمان نصب نرم افزار و اینکه چگونه ایمن گوشی درون محفظه آن قرار دارد ، تمرکز می کنیم.

راحتی: یک محصول می تواند عالی به نظر برسد اما هنوز استفاده از آن ناراحت کننده است. گذشته از تست کردن مطالب مختلف ، حداقل 30 دقیقه لباس هر هدست را صرف می کنیم. ما آزمایش می کنیم تا مطمئن شویم که هر دریچه هوای جاسازی شده باعث خنک شدن چیزها می شود. و اگر عرق کند ، می بینیم که چقدر محافظ صورت رطوبت را از بین می برد. ما همچنین هدفون را وزن می کنیم ، زیرا حتی سبک ترین اسباب بازی می تواند بعد از مدت طولانی استفاده احساس سنگینی کند. سرانجام ، ما آزمایش می کنیم که تسمه های سر چقدر قابل تنظیم هستند و چقدر احساس امنیت دارند.

واسط: به عنوان چهره واقع بینانه تجربه مجازی شما ، رابط کاربری بسیار مهم است. ما تست می کنیم که صفحه اصلی و منوهای بعدی چگونه پاسخگو و شهودی هستند ، همچنین ویژگی های ویژه ای مانند دستورات صوتی و کنترل حرکات را آزمایش می کنیم.

کنترل کننده ها: این که آیا این یک گیم پد سنتی است یا موارد دقیق تر ، مانند کنترل کننده های لمسی Rift ، ما در حال بررسی این مسئله هستیم که آیا دستگاه های ورودی ارگونومیک طراحی شده اند یا خیر. از این گذشته ، هیچ کس دل درد نمی خواهد. ما همچنین ردیابی و پاسخگویی را در تعدادی از بازی ها آزمایش می کنیم.

بازی ها و محتوا: سخت افزار بدون نرم افزار عالی فقط یک کاغذ گران قیمت است. ما نه تنها اندازه كتابخانه دستگاه را بررسی می كنیم ، بلكه لیست ها را نیز شستشو می دهیم و برخی از برنامه ها و عناوین سطح بالا را آزمایش می كنیم. در این مرحله ، یک کتابخانه خوب باید دارای تعدادی از بازی ها ، برنامه ها ، فیلم ها و سایر تجربیات باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>