ترجمه مقالات وبلاگ و محتوای وب


توسط مایکل | 28 فوریه 2019 | ماجراهای جهانی سازی و بومی سازی ، رسانه های اجتماعی ، ترجمه

ترجمه محتوای وب

ترجمه محتوای وب
انقلاب دیجیتال با محبوبیت تیراندازی در رسانه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال ، رشد عظیمی از نیاز به محتوای اصلی و مرتباً به روز شده در چندین کانال را به همراه دارد. به همین دلیل در BeTranslated ما خدمات ترجمه انعطاف پذیر را با قیمت مناسب ارائه می دهیم ، کاملا متناسب با نیازهای محتوای آنلاین شما.

آژانس ترجمه ما راه حل های ترجمه موقت ارائه می دهد تا به شما در تولید محتوای با کیفیت در بازارهای بلژیک ، ایتالیا ، چین یا هر کشور مورد نظر شما کمک کند. مترجمان حرفه ای ما محتوای آنلاین یا وب سایت شما را به زبان های انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، هلندی و آلمانی و همچنین بسیاری از زبان های آسیایی ، اسکاندیناوی ( نروژی ، دانمارکی ، سوئدی ) و زبان های اروپای شرقی بومی سازی می کنند.

ترجمه مقالات وبلاگ به زبان انتخاب شده خود
ما می دانیم که چقدر مهم است که مرتباً وبلاگ خود را با محتوای با کیفیت به روز کنید. بدون شک به زودی از مزایای حساب کاربری در ارائه دهنده خدمات حرفه ای زبان برای ارائه ترجمه برای همه فعالیت های تجاری آنلاین خود ، قدردانی خواهید کرد.

در BeTranslated ، ما مرتباً مطالبی را که برای روزنامه ها ، مقالات وبلاگ یا متونی در رسانه های اجتماعی منتشر می شود ترجمه می کنیم. ارائه دهندگان ما حرفه ای با تجربه در سئو هستند و به شما در رسیدن به اهداف انتشار خود به طور دقیق و کارآمد کمک می کنند.

محتوای تجارت الکترونیکی خود را برای ما ارسال کنید تا در یک پرونده MS Word یا HTML ترجمه شود ، یا به قالب مورد نظر شما صادر شود (.po ، .xliff ، .csv یا .xml). سپس با شما همکاری خواهیم کرد تا درباره مهلتی که در آن ما مطالب ترجمه شده تخصصی خود را ارائه خواهیم داد توافق کنیم.

تیم ما همیشه آماده است تا انواع زیادی از قالب های پرونده را مدیریت کند . در مورد قالبهای پیچیده تر ، ما با هم کار می کنیم تا بهترین راه حل را برای ادغام ترجمه با گردش کار و مدیریت محتوا خود بیابیم. برای اطلاع از خدمات ترجمه رایگان محتوای ما با ما تماس بگیرید.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی ارزان
به عنوان یک مدیر انجمن ، شما ممکن است به عنوان مثال به دنبال ارتباط با جوامع بین المللی در اروپا ، آسیا یا خاورمیانه باشید. برای رسیدن به بازار مورد نظر خود ، از شما خواسته می شود که مقالات را به صورت روزانه یا هفتگی ترجمه کنید. آیا می خواهید واقعاً توجه خواننده خود را جلب کنید؟ برای آنها به زبان مادری بنویسید!

آژانس ترجمه حرفه ای ما به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود به زبان آنها ارتباط برقرار کنید ، آنها را در اخبار و فعالیت های شرکت خود به روز کنید ، آنها را از محصولات جدید مطلع کنید یا کمپین های عضو خود را تقویت کنید. اگر به دنبال دستیابی به بازارهای جدید در اروپا و فراتر از آن هستید ، در جای مناسب قرار دارید.

آیا می خواهید محتوای آنلاین خود را به سرعت و به راحتی ترجمه کنید؟ منتظر چی هستی؟ امروز درخواست ترجمه رایگان دهید !

ترجمه وب سایت: نحوه رسیدگی به پرونده های شما
اگرچه ما بر ادغام فنی محتوای وب شما نظارت نمی کنیم ، ما بسیار خوشحالیم که یک راه حل مناسب را پیشنهاد کنیم و شما را با یک توسعه دهنده وب واجد شرایط در ارتباط قرار دهیم تا به شما در ادغام محتوای ترجمه شده خود کمک کند.

ترجمه مستقیم از سند پردازش کلمه: ترجمه مطالب در یک پرونده MS Word اقتصادی ترین و سریعترین گزینه است. اگر به این قالب پرونده صادر کنید ، ما از ترجمه مراقبت خواهیم کرد و شما را برای مراقبت از ادغام رها خواهیم کرد.
ترجمه از CMS شما : ما می توانیم به شما در نصب افزونه های مدیریت ترجمه چند زبانه برای وردپرس کمک کنیم. پس از نصب افزونه ، این امکان را به شما می دهد تا محتوای خود را به انواع فرمت های فایل سازگار با نرم افزار ترجمه ما صادر کنید.
ترجمه وب سایت از سایر قالب های پرونده : ما همچنین خوشحالیم که با قالب های پرونده های پیچیده تری ، مانند پایگاه داده MySQL ، کاتالوگ محصولات با فرمت csv و غیره سروکار داریم.
تیم ما همیشه آماده است تا انواع زیادی از قالب های پرونده را مدیریت کند . در مورد قالبهای پیچیده تر ، ما با هم کار می کنیم تا بهترین راه حل را برای ادغام ترجمه با گردش کار و مدیریت محتوا خود بیابیم. برای اطلاع از خدمات ترجمه رایگان محتوای ما با ما تماس بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>