بهترین هود خارجی فوق العاده آرام [بررسی و راهنمای خرید]

آشپزخانه باید از پخت و پز بخار ، دود ، گرما و بوهایی تازه باشد که می تواند برای سلامتی انسان مضر باشد. برای خلاص شدن از شر این مواد تحریک کننده مضر برای محیط بیرون ، یک هود آشپزخانه روی اجاق گاز یا اجاق گاز نصب شده است. بیشتر افراد به دلیل مجموعه آشپزخانه ، انواع مختلفی از هودها را در آشپزخانه های خود دارند. بیشترین شکایت در مورد هود های محدوده این است که آنها پر سر و صدا هستند و از این رو عملی ناراحت کننده در آشپزخانه ایجاد می کنند. به همین دلیل بهترین هود Ultra Quiet Range باید مورد توجه قرار گیرد.

هود فوق العاده محدود
ما تعدادی از بهترین بررسیهای هودهای فوق العاده آرام را برای شما ذکر کرده ایم تا بتوانید یکی از نیازهای آشپزخانه خود را انتخاب کنید.

فاکتورهای مهمی که باید در هنگام انتخاب هودهای محدوده به دنبال آن باشید ، بیان شده است. میزان سر و صدای یک هود محدوده در سونها اندازه گیری می شود که به موجب آن هر چه تعداد سنین بیشتر باشد ، هود صدای آن بیشتر است.

در زندگی روزمره ما ، یا در جاده ، شهر با سر و صدای دائمی روبرو می شویم و آشپزخانه نباید به دلیل هود دامنه شما یکی از آنها باشد.

مقایسه بهترین هود خارجی محدوده فوق العاده آرام
تولید – محصول صدا در DB / Sones CFM نوع مواد آب قیمت
ZLINE KB-36 KB 36 in. محدوده هود 56 دسی بل 760 CFM فولاد ضد زنگ –
به آمازون مراجعه کنید
هود ردیف زیر کابینت Cosmo 5MU30 30 اینچ 56 دسی بل 200 CFM فولاد ضد زنگ 146 وات
به آمازون مراجعه کنید
AKDY 36 “Wall Mount Range Hood 65db 400 CFM فولاد ضد زنگ 170 وات
به آمازون مراجعه کنید
FIREBIRD استیل ضد زنگ 36 “Island Style Island Hood Mount Island 65db 299 CFM فولاد ضد زنگ / شیشه خو 127 وات
به آمازون مراجعه کنید
KOBE CHX3830SQB-2 Brillia / 30 اینچ 1.0 Sone at Min. 650 CFM فولاد ضد زنگ 232 وات
به آمازون مراجعه کنید
Z Line GL14i-30 760 CFM Island Mount Range Hood، 30 ” 56 دسی بل 760 CFM فولاد 385 وات
به آمازون مراجعه کنید
Hood Range Proline / Hood Range Hood PLJW 185.30 600 CFM، 30 ” 5 سون 600 CFM فولاد ضد زنگ –
به آمازون مراجعه کنید
هود محدوده BV – 30 اینچ 860 CFM تحت هود آشپزخانه از جنس استیل ضد زنگ 70 دسی بل 860 CFM فولاد ضد زنگ 174 وات
به آمازون مراجعه کنید
نمای کلی از بهترین هودهای محدود فوق العاده آرام

 1. Z Line ZLKB استیل ضد زنگ دیواری Hood.36-اینچ
  من شک ندارم که این هود دامنه قدرتمند دیواری را که بادوام و بدون دردسر است توصیه کنم. این هود با برد بسیار عالی کار می کند و از طراحی مدرن و زیبایی برای آشپزخانه شما و همچنین تهویه در هر زمان استفاده می کند.
  هود اجاق گاز دارای یک موتور 4 سرعته 760CFM است که به اندازه کافی قدرت دارد تا هوای ناب را به آشپزخانه بیاورد و از بوها ، گریس و دود خارج شود. همچنین به یک تایمر مجهز شده است که عملکرد خاموش کردن خودکار را دارد تا در صورت اتمام فرآیند خاموش شود.

اندازه این وسایل بیشتر آشپزخانه ها را با 36 اینچ پخش می کند تا سطح سطح پخت و پز را بپوشاند. همچنین از جنس استیل ضد زنگ با کیفیت است که از زنگ زدگی و پوسیدگی هود به دلیل بخار گرم جلوگیری می کند. اگر تصمیمی دارید برای تمیز کردن آنها از ماشین ظرفشویی استفاده کنید ، تمیز کردن فیلترهای کافه ها آسان است و در صورت عدم استفاده از ماشین ظرفشویی ایمن است.

اگر هود بدون داکت را ترجیح می دهید ، این مدل با اضافه کردن فیلترهای ذغال اختیاری به راحتی قابل تبدیل است. نصب این هود برد بسیار آسان است زیرا هواکش و فن در حال حاضر نصب شده و از نظر کارخانه آزمایش شده اند. این دستگاه زیبا از چراغ های LED به عنوان افزونه ای از چراغ های جهت دار استفاده می کند تا به روشنایی بیشتر در قسمت آشپزی کمک کند. الحاقات دودکش به سقف تا 12 ‘که دو در هستند ، تا بتوانید آن را به راحتی در سقف بکشید.

از آنجایی که شما به یک هود فوق العاده آرام احتیاج دارید ، این دستگاه آرام است که با صدای کم کار می کند. هزینه هود محدوده مقرون به صرفه است که سالها در خدمت شما در آشپزخانه خواهد بود.

هود فوق العاده محدود

 1. هود محدوده زیر کابینت Cosmo 5MU30 30 اینچ
  این هود در زیر کابینت با عملکرد فوق العاده ساکت در آشپزخانه است. دارای هود مناسب برای مجموعه های مختلف آشپزخانه است اما بیشتر برای فضاهای کوچک آشپزخانه بهتر است.

طراحی باریک آن موجب صرفه جویی در فضای داخل آشپزخانه می شود و باعث می شود آن را برای آپارتمان های کوچک و کاندوم مناسب کنید. لازم نیست نگران سازگاری مانند گزینه ductless باشید زیرا از یک کیت فیلتر اختیاری ذغال سنگ استفاده می شود.

هود طیف Cosmo یک ماشین قدرتمند و در عین حال یک هود ساکت با حداکثر سرعت 56db است. این موتور 200 سی سی ام ، موتور 3 سرعته برای فیلتر کردن آشپزخانه شما و خلاص شدن از شر بوی مضر دارد. فیلترهای مش قابل استفاده مجدد آلومینیوم با دوام هستند تا بتوانند فیلتر فوق العاده ای را بدون خرابی در اختیار شما قرار دهند.

کنترل پنل یک سیستم 5 دکمه ای آسان و ساده برای روشن و خاموش بودن و همچنین کنترل سرعت دارد. چراغ های LED به شما کمک می کنند تا بدانید که دستگاه چگونه کار می کند و ترکیبی عالی در آشپزخانه ایجاد می کند. با استفاده از این دستگاه ، فقط با فشار دادن یک دکمه ، تصفیه با کیفیت به دست می آیید.

هود فوق العاده محدود

 1. AKDY 36 ″ هود دیواری Mount Mount Range
  اگر دوست دارید شیک باشید این هود فوق العاده آرام است که شما در آشپزخانه احتیاج دارید. این هود دیواری با طراحی یورو معاصر با رنگ استیل ضد زنگ است. AKDY دارای یک پوشش گنبدی و همچنین در قسمت جلویی ، وجود یک کنترل پنل با تکنولوژی پیشرفته است که استفاده از این دستگاه زیبا را ساده تر می کند.

این هود برد دیواری با 400 CFM و همچنین 4 سرعت فن به اندازه کافی قدرتمند است. دارای ریموت کنترل است که می تواند دستگاه را در هر زمان که بخواهید کنترل کنید. در پنل دیجیتالی یک ساعت و تنظیم تایمر وجود دارد ، چراغ های LED با درخشش آبی رنگ زیبایی به آشپزخانه می دهند.

فیلترهای آلومینیومی برای اهداف تمیز کردن که در ضمن آنها از ایمنی ماشین ظرفشویی نیز پاک می شوند ، آسان است. این هود برد از فولاد ضدزنگ ساخته شده است که باعث می شود بتوان آن را آسان و دوام کرد.

هود فوق العاده محدود

 1. فولاد ضد زنگ FIREBIRD 36 ″ یورو سبک سبک جزیره هود کوه
  ما همه سبک های موجود را برای هر نوع آشپزخانه و هود دامنه کوه در نظر گرفته ایم ، از استیل ضد زنگ Firebird 36 اینچ را انتخاب کردیم. از لحاظ ویژگی ها و سبک های مدرن ، Firebird با ظاهری زیبا و طراحی مدرن از بازی جلوتر است.

این هود برد از کنترل پنل پیشرفته برای تنظیم سطح فن ، چراغ های LED و تنظیمات تایمر با رابط کاربری صفحه لمسی خود استفاده می کند. تنظیم هود برای رفع نیازهای دلخواه شما برای آشپزخانه امکان پذیر است. دودکش تلسکوپی موجود برای این هود برد باعث شده تا ماشین قابل اطمینان در آشپزخانه باشد. اطمینان حاصل کنید که دودکش بدون عوارض می تواند آشپزخانه شما باشد.

این هود به شکل هرمی دارای موتوری با 194W است که قادر است چنین تمام بخار و دود را در آشپزخانه شما قرار دهد. ساخته شده از هود برد از جنس استنلس استیل برای تضمین کیفیت و پایان عالی است. فیلترهای بافل به راحتی تمیز می شوند ، با این وجود به راحتی از بین می روند و ماشین ظرفشویی ایمن است. سطح سر و صدای زیر 60db است که بی سر و صدا در آشپزخانه کار می کند.

هود فوق العاده محدود

 1. KOBE CHX3830SQB-2 Brillia / 30 اینچ زیر هود محدوده کابینت
  این یک هود برد قدرتمند با CFM 650 است که بیشتر از هود محدوده ذکر شده در بالا است. علی رغم اینکه دستگاه قدرتمند است ، یک دستگاه آرام در آشپزخانه نیز هست. این گزینه عالی برای خانه شما است تا از هود زیر کابینت بهترین نتیجه را کسب کنید.
  کوبه برلیا از جنس استیل ضد زنگ با دوام است تا یک طراحی بدون درز و یک ساتن به پایان برسد. دارای دکمه فشار مکانیکی 3 سرعته با حالت کم و زیاد است. چراغ های LED 3W نور کافی به آشپزخانه شما می دهد.

فیلترهای بافل برای تمیز کردن و نگهداری آسان از ماشین ظرفشویی بی خطر هستند. همچنین می توانید از گزینه های چند اگزوز استفاده کنید تا روشی انعطاف پذیر تصفیه را از طریق هود داشته باشید. با افزودن فیلترهای کربن که جزئی از مونتاژ هستند ، می توان آنرا به داکت تبدیل کرد. این هود بسیار عالی و بسیار آرام است و همچنین قدرتمندترین مکیدن بوها و دودهای موجود در آشپزخانه است.

هود فوق العاده محدود

 1. Z Line GL14i-30 760 CFM Island Mount Range Hood، 30 ”
  یک هود برد قدرتمند دیگر با کنترل فن 4 سرعته از 280/400/580 / و تا 760 CFM. به راحتی می توانید با توجه به شرایط آشپزخانه خود از بین این سرعت هایی که باید استفاده کنید انتخاب کنید. این می تواند هر نوع زباله های مضر را از آشپزخانه بیرون بکشد و جریان هوای خالص را حفظ کند.

در حالی که دستگاه قدرتمند است ، دارای یک محیط آرام از 52 دسی بل است که یکی از بهترین هودهای فوق العاده ساکت در بازار است. برای کنترل سرعت فن و نورپردازی LED از دکمه های فشار آسان استفاده می شود. برای استفاده از آن به عنوان یک هود بدون داکت ، فیلترهای کربنی قابل نصب هستند که برای این هود محدوده وجود ندارد اما می توانید برای اضافه کردن آنها اقدام به خرید کنید.

Z Line از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که تضمین عمر طولانی و نگهداری آسان را می دهد. همچنین می تواند سقف 8 تا 9.6 یا حتی تا 12 با پسوندهای مناسب داشته باشد. بررسی های مثبت مشتریان باعث می شود آشپزخانه شما در نظر داشته باشد.

هود فوق العاده محدود

 1. Hood Range Proline / Hood Range Hood PLJW 185.30 600 CFM، 30 ”
  این کولر پرولین در زیر کابینت یکی از باریک ترین موجود در بازار است و فقط دارای ارتفاع 5 اینچ است. این یک هود دیواری / تحت کابینت منحصر به فرد است که باعث صرفه جویی در فضای داخل آشپزخانه و کارآمد آن می شود.

طراحی پویا اجازه می دهد تا چندین گزینه خروجی هوا را از طریق خارج کردن پنل های عقب به خارج یا عقب منتقل کنید. علیرغم دمنده فن 4 سرعته ، هود برد بسیار آرام با 5 عدد سونی / 51db است تا محیط آشپزخانه ای آرام فراهم کند. با داشتن 600 CFM ، این هود می تواند ضمن حفظ جریان هوای خالص ، تمام دود و بخار را مکش و فیلتر کند.

چراغ های LED از نظر انرژی و به اندازه کافی روشن هستند تا نور کافی را برای آشپزخانه فراهم کنند. برای شروع و متوقف کردن عملیات هود برد ، کنترل پنل بسیار آسان است. فیلترهای بافل استیل ضد زنگ به راحتی قابل حذف و تمیز کردن گریس چسبنده هستند. دارای جریان هوای بهتری نسبت به فیلترهای مش است و عمر طولانی دارد. با انتخاب این هود با کیفیت فوق العاده ساکت برای آشپزخانه خود گمراه نخواهید شد.

هود فوق العاده محدود

 1. هود محدوده BV – 30 اینچ 860 CFM تحت هود آشپزخانه از جنس استیل ضد زنگ .
  BV Range Range با طراحی کامل و معاصر با طراحی استیل ضد زنگ 18 عیار و ظاهری مدرن را ارائه می دهد. یک هود قدرتمند با 860 CFM برای مراقبت از تمام بخارات مضر و دودهای موجود در آشپزخانه.

چراغ های ال ای دی برای روشنایی مناسب در بالای آشپزخانه کمک شایانی به ایمنی آماده سازی با چراغهای LED 2W با صرفه جویی در انرژی تمیز کردن فیلترهای بافل و ماشین ظرفشویی آسان که از جنس استیل ضد زنگ برای دوام طولانی هستند ، آسان است.

هود فوق العاده محدود
برخی از ویژگی های عالی عبارتند از:
3 سرعت فن
جریان هوا 860CFM
نوع کنترل دکمه فشار
روشنایی چراغ های LED 2W
پنکه موتور فولادی
فیلترهای بافل استیل ضد زنگ
3.6 سطح صدا را صدا می کند
راهنمای خریدار: هود فوق العاده محدود
ما یک راهنمای خریدار را برای تأکید بر عواملی که به یک هود در محدوده کیفیت و همچنین یک سکوت کمک می کنند ، آماده کرده ایم. بسیاری از انواع هودهای مختلف در بازار با کیفیت های مختلفی در بازار عرضه می شوند ، به همین دلیل باید در انتخاب کاملاً مراقب باشید. امیدواریم که این راهنما برای تصمیم گیری صحیح برای شما مفید باشد.

عواملی که باید در نظر بگیرند: چگونه یک هود برد آرام را انتخاب کنیم؟
سر و صدا
از آنجایی که شما به دنبال بهترین هود Ultra Quiet Range Hood هستید ، می توانید سطح سر و صدای آن را بررسی کنید. یک هود ساکت بین 1-3 سون یا 40-60 دسی بل است.

نوع نصب
چگونه می خواهید موضوعات هود دامنه را نصب کنید؟ قبل از خرید واحد ، باید نوع نصب و حالت سازگار را با آشپزخانه خود بدانید. متداول ترین انواع آن؛

دیوار کوه
زیر کابینت
جزیره
نصب این هود محدوده به نوعی تخصص نیاز دارد و بنابراین باید یک حرفه ای را برای انجام آن استخدام کنید. هزینه نصب به دلیل برخی از فاکتورها مانند اولین بار در نصب متفاوت خواهد بود. مجرای ممکن است هزینه بیشتری برای تنظیم آن در مقایسه با یک هود بدون داکت داشته باشد. نصب برخی از هودهای برد آسان و سفارشی سازی آسان است. قبل از انتخاب مدل ، مطمئن شوید که در صورت نیاز به نصب خود ، نوع نصب متناسب با بودجه یا دانش شما باشد.

فیلترها
بیشتر هودهای برد دارای فیلترهایی برای فیلتر هوا هستند اما نوع فیلتر تعیین کننده اثربخشی است. فیلترهای دارای مواد آلومینیومی تمایل به هزینه کمتری دارند و همچنین تمیز کردن آنها ساده تر است. این مهم به خصوص اگر شما در انتخاب هودهای خنثی هستید. فیلترهای استنلس استیل با دوام و مقاوم در برابر زنگ زدگی که تمیز کردن آن آسان است.

CFM [قدرت]
CFM به فوت مکعب در ثانیه اطلاق می شود که مقدار هوائی است که می تواند از طریق سیستم حرکت کند. این نیرویی را نشان می دهد که در آن هود می تواند هوا را گردش کند یا هوای بیرون را خارج کند. هرچه CFM بیشتر باشد ، هوا از طریق سیستم منتقل می شود و محیط تازه ای در آشپزخانه ایجاد می کند.

اندازه
شما به دلیل اندازه گیری فضای آشپزخانه خود باید به اندازه اندازه هود بسیار علاقه مند باشید. این باید مطابق با اجاق گاز ، ابعاد کابینت باشد. اگر آشپزخانه فضای آزاد است ، می توانید یک هود محدوده را حتی بزرگتر نیز انتخاب کنید به شرط اینکه چیزی در اطراف اجاق گاز باشد.

موارد اضافی
هود برد آرام می تواند با ویژگی های اضافی همراه باشد تا عملیات هود راحت تر شود. برخی از لوازم جانبی ممکن است شامل سنسورها ، خاموش شدن خودکار ، چراغهایی مانند LED ، ساعت / تایمر و سایر موارد برای افزایش تجربه آشپزخانه شما باشد.

انتخاب یک هود برد آرام نه تنها سطح فرزندان بلکه تنظیمات متنوعی مانند حداقل تنظیمات کم و زیاد برای کنترل فن را دارد.

سوالات متداول
چگونه می توان یک هود پر سر و صدا و هود فوق العاده Quiet Range را از هم متمایز کرد؟
برای دانستن میزان نویز ، باید محدوده گونها یا دسی بل ها را اندازه گیری کنید که میزان سر و صدای هود دامنه را اندازه گیری می کند. یک هود برد آرام باید بین 1 تا 3 سون یا 40-60 دسی بل باشد ، هرچه تعداد فن خاموش تر باشد ، کمتر می شود.

صدای عادی انسان حدود 60 دسی بل ارزیابی می شود. همچنین این است که به بررسی مشتری بپردازد که چه می گویند درباره میزان سر و صدای هود دامنه.

اگر از فروشگاه سخت افزار محلی خود خریداری می کنید ، می توانید به فروشنده بگویید که آن را آزمایش کند و به هود گوش دادن در تمام تنظیمات گوش دهید تا مشخص شود که آیا سر و صدایی دارد یا خیر.

کدام هود برد آرام را باید انتخاب کنم؟
پس از بررسی انواع هود دامنه ، می توانید فاکتورهای دیگری را نیز که در بالا مورد بحث قرار گرفت ، درج کنید و تصمیم خود را تصمیم بگیرید. تصمیم گیری به نیاز شما و تنظیم آشپزخانه شما بستگی دارد.

هودهای دیواری بهترین و از نظر قدرتمند بودن هستند که عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهند. بهترین هود بررسی شده Ultra Quiet Range Hood در اینجا گزینه ای عالی برای انتخاب و تر و تمیز بودن آشپزخانه شماست.

Ducted vs Ductless Hoods
هود شاه عبدالعظیم یک اتصال به خارج و در آشپزخانه باقی نمی ماند. مجرای مکیده باعث تحریک همه محرک های محیط خارج از محیط و ایجاد کارآیی در عملکرد هود می شود.

هودهای داکت در داخل هودها مستقر هستند و با کمک فیلترها هوا را به دام می اندازند و هوا را مجددا به سیستم تمیز می کنند.

در مقایسه با هودهای مجرای ، هودهای داکتال به اندازه هودهای مجرای مؤثر نیستند. اگر یک هود داکت پیدا کرده اید و حالت کار آرام دارید ، انتخاب آن بسیار عالی است.

ویدئو در مورد هودهای محدوده Ducted و Ductless Range توضیح می دهد.

نتیجه
در این راهنما بهترین هود Ultra Quiet Range که متشکل از انواع مختلفی از مدل ها برای انتخاب است ذکر شده است. اگر آشپزخانه ای با کابینت دارید بهتر است یک هود از زیر کابینت را انتخاب کنید تا متناسب با طرح باشد.

بسته به نوع طراحی آشپزخانه ، این هودهای با برد عالی یک مزیت خوب برای داشتن خواهند بود. آنها از نظر عملکرد توسط مشتریانی که آنها را خریداری کرده اند قدرتمند و دارای رتبه بالایی هستند.

واحدهای ویژه هود محدوده از مارک های مشهور مانند Broan هستند که هود های راحت و قابل اطمینان را ارائه می دهند. چه بخواهید برای یک آشپزخانه بزرگ و چه یک آشپزخانه کوچک دارای مشعل های مختلفی از هود استفاده کنید ، این هودهای برد مناسب برای شما مناسب هستند.