بهترین ماشین ریش تراش صفر زن برای مردان


9
در فیسبوک به اشتراک بگذارید توییتر
آخرین بروزرسانی در 23 فوریه 2020توسط دانمارک م

بهترین تراشنده برقی
8 بهترین راهنمای ریش تراش برقی 2020
اگر می خواهید لیست بهترین برش های برقی را بررسی کنید ، این راهنما را انتخاب خواهید کرد.

بهترین ماشین ریش تراش صفر زن

پیدا کردن ریش تراش برقی مناسب برای من واقعاً متفاوت است.

با کمک این راهنمای خریدار کامل در مورد تیغ برقی ، شما قادر خواهید بود برای انتخاب یک ریش تراش برقی مناسب برای استفاده شخصی ، تصمیم درستی بگیرید.

هر ساله شاهد نوآوری جدیدی در دنیای تیغ های برقی هستیم که توسط مارک های شناخته شده ساخته شده است. با این حال ، نوآوری های جدید گاهی اوقات نتیجه ای جز یک ترفند بازاریابی ندارد. بنابراین ، پیدا کردن بهترین ریش تراش برقی درست برای شما کمی دشوار است.

بدون تحقیق دقیق ، خرید یک ریش تراش برقی کاملاً جدید می تواند یک اشتباه بزرگ باشد ، صرف نظر از ادعاهای مطرح شده توسط تولید کنندگان. در اینجا ما به شما کمک می کنیم تا مطابق نیاز و خواسته خود بهترین تیغ ​​برقی را انتخاب کنید.

هر کس دارای پوست صورت و همچنین موهای مختلف با خطوط مختلف است. این دلیل اصلی تعیین دلیل تیغ مناسب کاملاً دشوار است. با این وجود ، برش های برقی خاصی وجود دارد که بهترین تجربه نزدیک به اصلاح را در اختیار شما قرار می دهند. بنابراین ، آن ماشین های تراشیدن اکثراً مردانی که از ریش تراش برقی استفاده می کنند ، دائماً به عنوان یک انتخاب عالی اثبات شده اند.

فهرست مطالب [ نمایش ]

در جدول زیر 8 بهترین تیغ ​​برقی ذکر شده است. ما ضمن نگه داشتن نیازها و خواسته های شما ، هر یک از این تراشنده های برقی را با دقت آزمایش و بررسی کرده ایم.

تصویر تولید – محصول امکانات قیمت

بهترین
سری Braun
ما را انتخاب کنید

7-790cc

بهترین ریش تراش فویل

4 مؤلفه برش پیشرفته

بهترین برای اصلاح موهای کوتاه

قیمت را در آمازون بررسی کنید

تراشنده برقی
پرمیوم برتر

8 لیست بهترین تراشنده برقی 2020 (راهنمای کامل خریدار)

بهترین ریش تراش مرطوب و خشک

5 قطعه برش پیشرفته

بهترین عملکرد و کیفیت

قیمت را در آمازون بررسی کنید

بهترین حق بیمه انتخاب

پاناسونیک Arc5 ES-LV95-S

ریش تراشیدن بهترین و مرطوب و خشک

5 تیغه فویل ریش تراش

سر انعطاف پذیر به آرامی روی صورت حرکت می کند

قیمت را در آمازون بررسی کنید

شماره 1
تراشنده
روتاری

فیلیپس سری Norelco 9000

ریش تراش خشک و خشک با کیفیت عالی

بهترین تجربه نزدیک Shave

8 سر تراشیدن جهت دار

قیمت را در آمازون بررسی کنید

ریش تراش حق بیمه مقرون به صرفه

Philips Norelco Shaver 8900

بهترین عملکرد مرطوب و خشک

تیغه های V-Track For Closer Shave

واحد تمیز کردن هوشمند

قیمت را در آمازون بررسی کنید

طراحی و عملکرد درخشان

Panasonic ES-LA93-K Arc4

عملکرد عالی مرطوب و خشک

4 تیغ تراشیدن

سر اصلاح انعطاف پذیر

قیمت را در آمازون بررسی کنید

بودجه ریش تراش دوستانه

فیلیپس نورلکو شیور 4500

ریش تراشنده ارزان و مرطوب و خشک

سرهای تراشیدن دقیق

سرهای قابل انعطاف

قیمت را در آمازون بررسی کنید

بودجه دوست داشتنی فویل تراشنده

براون سری 3

ویژگی های مرطوب / خشک

3 عناصر برش

مناسب برای پوست حساس

قیمت را در آمازون بررسی کنید
نحوه انتخاب ریش تراش برقی برای آقایان
این روزها ما مارک های بسیاری از تیغ های برقی را انتخاب کرده ایم و این روانشناسی انسانی است که گزینه های زیادی باعث سردرگمی بیشتر ما می شوند و انتخاب یک ریش تراش برقی مناسب که متناسب با نیاز و خواسته شما باشد دشوار می شود.

با داشتن بسیاری از مارک های تراشنده برقی نیز مدل های مختلفی از هر مارک را داریم که دارای 2 ، 3 یا بیشتر تیغ اصلاح ، ویژگی مرطوب یا خشک ، انواع مختلف سر و حرکات آنها است که با کانتور صورت شما تنظیم می شود و ما نیز داریم. تراشنده های سبک دوار و فویل که برای توضیح نیز لازم است. با تمام این ویژگی ها و ادعاهای گیج کننده ای که همه مارک ها ایجاد می کنند می توانند در انتخاب ریش تراش مناسب برای خودتان زمان سختی را برای شما فراهم کنند.

پس از انجام تحقیقات و آزمایش های دقیق ، متخصصان ما در زمینه دامپزشکی بهترین تراشنده برقی را برای مردان انتخاب می کنند انتخاب یک تیغ برقی خوب شامل چندین عامل مانند اصلاح ریش تراش نزدیکتر و راحت ، ظاهر و احساس ریش تراش ، ارگونومی ، قیمت گذاری و ماندگاری است .

پس از گذراندن تمامی فاکتورهای فوق ، متخصصان ما در لیست بهترین برنده های برقی 2020 قرار گرفته اند. وب سایت های دیگری نیز در وب وجود دارد که مربوط به تیغ برقی است ، اما آنها این راهنمای خرید دقیق و دقیق را برای تراشیدن برقی ارائه نمی دهند. بعد از طی کردن آن وب سایت ها ، ممکن است هنوز هم برخی سؤالاتی را در ذهن خود داشته باشید که مانند آنها بی جواب باقی می مانند – کدام ریش تراش بهتر است یا ریش تراش فویل؟ ریش تراش مناسب برای شما کدام یک است؟ و غیره.

اینها بهترین سؤالاتی است که ما در اکثر اوقات کاربرانی را پیدا کردیم که در حال جستجو هستند و ما سعی کردیم آنها را در راهنمای زیر و همچنین سایر مقالات مرور که ممکن است در این وب سایت مشاهده کنید ، پوشش دهیم.

بنابراین ، بدون هیچ گونه آگهی بیشتر ، اجازه دهید نگاهی به لیست بهترین تیغ ​​های برقی 2020 بیاندازیم.

8 بهترین تراشنده برقی برای آقایان

 1. سری Braun 7-790cc
  Braun 7-790cc بهترین ریش تراش برقی است که توسط Braun ارائه شده است. به دلیل عملکرد عالی در صدر فهرست بهترین تراشندگان برقی ما قرار دارد. تجربه راحت تراشیدن و تراشیدن نزدیک تری که با این تیغ ​​برقی خواهید داشت با سایر مارک های تراشنده برقی قابل مقایسه نیست. به راحتی با کانتورهای صورت حرکت می کند و به راحتی تنظیم می شود.

Braun Series 7 یک ریش تراش از نوع فویل است و سر ریش تراش با 3 مکانیزم برش ، 2 Optifoil و یک اصلاح کننده ActiveLift ارائه می شود. Activelift صاف کننده ای در وسط است که بهترین راه حل برای مناطقی دشوار مانند گردن و چانه است که موها صاف در آن قرار دارند و رسیدن و برش آن دشوار است. Actilift به آرامی موها را بلند کرده و برش می دهد. سیستم برش 2 Optifoils از سوراخ های ریز تشکیل شده است که مو را به خود می گیرند و به شما تراش نزدیک تری می دهد.

این ریش تراش براون دارای سیستم پالسونیک است که در هر دقیقه 10،000 لرزش ایجاد می کند ، در این روش موهای بیشتری ضرب می شوند و به راحتی در یک سکته مغزی بریده می شوند. سر انعطاف پذیر ریش تراش Braun Series 7 به شما کمک می کند تا به راحتی با خطوط صورت تنظیم شوید و به شما کمک می کند تا سایه نزدیکتر و راحت تری داشته باشید. همچنین دارای یک اصلاح کننده پاپ آپ است که به شما امکان می دهد آن سوزش های جانبی ، ریش و سبیل را مرتب کنید.

این دستگاه با یک سیستم تمیز کردن و شارژ کردن مبتنی بر الکل است که به تمیز کردن نه تنها مو بلکه به صورت بهداشتی ریش تراشنده و خلاص شدن از شر آن باکتری های مضر کمک می کند. این Braun Series 7 بهترین ریش تراش برقی برای پوستهای حساس است زیرا دارای 3 حالت شخصی است که به شما اجازه می دهد تنظیمات را مطابق با حساسیت پوست خود تنظیم کنید.

پایین دست
تنها نکته منفی در مورد ریش تراش سری 7 790cc این است که از اصلاح و مرطوب و خشک پشتیبانی نمی کند و این بدان معنی است که شما قادر به اصلاح ریش تراش نخواهید بود. با این وجود ، می توانید با پیشروی Braun Series 7 799cc که می توانید با کمی قیمت بالاتر داشته باشید ، از ویژگی های مرطوب و خشک استفاده کنید.
به طور کلی ، این ریش تراش تاکنون بهترین ریش تراش برقی از نظر کارایی و راحتی است و همچنین با تمامی امکانات لازم مانند سر محوری ، فن آوری عالی Optifoil و Actilift و یک تریمر دستی به همراه ایستگاه تمیز کردن و شارژ بندی بسته بندی شده است. ریش تراش ارزش قیمت

طرفداران
تراشیدن نزدیک
تحت بودجه شما
کیفیت دوام دارد
سروصدا ایجاد نمی کند
سیستم نظافت و شارژ
منفی
ویژگی های مرطوب و خشک وجود ندارد
Braun 7-790cc را در آمازون بررسی کنید

 1. سری Braun 9 9095cc
  دومین تیغ ​​برقی برقی که در لیست ما قرار دارد نیز از براون است. این جدیدترین مدل Braun Series 9 9095cc است که ترجیحاً بهترین و توصیه شده ریش تراش برقی ماست.

بدن از پلاستیک کرومی تشکیل شده است که بسیار زیبا به نظر می رسد و همچنین نگه داشتن آن در دست بسیار خوب است.

تفاوت زیادی بین Braun Series 7 و Braun Series 9 نخواهید داشت.

تفاوت عمده این است که Braun Series 9 9095CC دارای برقی اضافی به نام “Direct & Cut” است. این اصلاح کننده مو موهای ناهموار صورت را تراز کرده و آنها را به آرامی برش می دهد.

Braun Series 9 9095CC دارای ویژگی Wet & Dry است که به شما امکان می دهد هنگام دوش گرفتن اصلاح کنید و یا ممکن است شما یک ریش تراش خشک داشته باشید. این ویژگی Wet & Dry در Braun 790cc وجود ندارد.

اگر پوست شما لطیف است ، Braun Series 9 بهترین ریش تراش برقی برای پوست های حساس درست مثل Braun Series 7 است.

همچنین توجه خواهید کرد که Braun 790cc دارای اصلاح کننده Activelift است در حالی که Braun Series 9 9095CC دارای HyperLift Trimmer است که کمی پیشرفته تر است و به رفع موهای صاف با بلند کردن و قطع کردن آن بویژه در مناطقی که دسترسی ندارند سخت است. به عنوان گردن و چانه

Braun 9095 همچنین از سیستم SyncroSonic بهره می برد که در هر دقیقه بر روی 40،000 برش کار می کند و به کوتاه کردن موها حتی نزدیک تر و بهتر از Braun 790cc کمک می کند. این ریش تراش همچنین دارای یک تریم پاپ آپ است.

چگونه سری Braun Series 9 در مرحله اول قرار نگرفته است؟
با تمام این ویژگی های پیشرفته باید تعجب کنید که چرا ما آن را در رتبه 2 لیست خود قرار داده ایم. دلیل این امر این است که سر ریش تراش در Braun 790cc از فلز ساخته شده است در حالی که Braun Braun 9095cc از پلاستیک ساخته شده است. همچنین برای ویژگی هایی که بیشتر در صورت ریش استفاده نمی شود ، هزینه های بیشتری نیز پرداخت خواهید کرد ، آنقدر سخت نیست. شکی نیست که این ریش تراش از لحاظ ارائه یک تجربه راحت تراشیدن بهتر است.
طرفداران
تایمر اضافی (مستقیم و برش)
تجربه اصلاح عالی
ویژگی مرطوب و خشک
سروصدا ایجاد نمی کند
سیستم صوتی (40،000 دقیقه برش)
منفی
کمی گران است
بدنه پلاستیکی کامل
سری Braun 9-9095cc را در آمازون بررسی کنید

 1. Panasonic Arc5 ES-LV95-S
  Panasonic ES-LV95 در رتبه 3 در فهرست برترین تراشندگان ما قرار دارد. پاناسونیک برخی از برش های برقی با کارایی بالا را که امروزه در فروشگاه ها موجود است ، تولید می کند. با این حال ، تراشنده برقی پاناسونیک کمی گران است اما آنها واقعاً خوب عمل می کنند و مطمئناً شما را ناامید نخواهد کرد.

تیغ برقی Panasonic Es-LV95 به طور خاص برای افرادی طراحی شده است که می خواهند ریش تراش بسیار نزدیک داشته باشند. به طور معمول ادعا می شود که تیغ دستی به اصلاح بسیار نزدیک می پردازد اما تجربه استفاده از ریش تراش پاناسونیک بسیار عالی بوده و عملکرد بسیار خوبی دارد. اصلاح با این ریش تراش برقی بسیار آسان ، ساده و فوق العاده سریع است.

این ریش تراش پاناسونیک از موتور خطی بسیار مؤثر تشکیل شده است که در 14000 دور در دقیقه اجرا می شود که 70000 عمل برش در دقیقه است. برای آن دسته از مردانی که موهای ضخیم دارند و از مارکهای دیگر تیغ برقی راضی نیستند ، بنابراین Panasonic Arc5 ES-LV81-K بهترین انتخاب است. قیمت این ریش تراش کمی بیشتر است اما شما قادر خواهید بود بعد از استفاده از این تیغ ​​برقی بهترین تجربه اصلاح را داشته باشید.

این یک تیغ به سبک فویل است که دارای 5 تیغه است تا به شما تراش نزدیک تری بدهد. عمدتاً دارای 3 نوع فویل ، فویل لیفت-فنی ، فویل پایان دهنده ، تیغه دسته کوچک موسیقی جاز سریع است.

فویل پایان دهنده – به آن قسمت های دشوار صورت می رسد و آن موهای ضخیم ناهموار را ضبط کرده و آنها را برش می دهید.
فویل لیفت – تکنیک – ریش به روش های مختلفی روی صورت رشد می کند به خصوص اگر ریش سنگینی داشته باشید. برخی از موهای صورت ناهموار و بعضی از آنها در امتداد پوست صورت صاف هستند. فویل Lift-Tech آن موهای صاف را بلند کرده و آنها را قطع می کند.
تیغه سریع دسته کوچک موسیقی جاز – با گرفتن آنها و قطع کردن آنها ، از موهای بلند صورت مراقبت می کند.
سر شیور بسیار انعطاف پذیر است و کاملاً مطابق با کانتورهای صورت بخصوص در قسمت های گردن و چانه تنظیم می شود.

این ریش تراش مجهز به واحد تمیز کردن و شارژ کردن است اما تمیز کردن این ریش تراش حتی بدون داشتن واحد تمیز کردن در زیر شیر آب در حال اجرا بسیار آسان است بر خلاف مارک های دیگر ریش تراش ها که تمیز کردن دستی در زیر شیر آب دشوار است و شما نیاز به تمیز کردن دارید ایستگاه برای تمیز کردن آن بدون هیچ زحمتی. همچنین با استفاده از یک تر و تمیز دستی مناسب برای آن دسته از لمس های نهایی

ریش تراش Es-LV95 دارای صفحه نمایش LCD خوبی است ، این ویژگی بسیار مفید است ، این نشان دهنده شارژ باتری و همچنین وضعیت باتری فعلی است. همچنین این نکته را به شما یادآوری می کند که وقت آن است که ریش تراش را تمیز کنید و مدت زمان صرف اصلاح را صرف کرده اید.

طرفداران
فویل لیفت-فناوری
اصلاح بسیار نزدیک
آسان برای استفاده
سیستم نمایشگر بسیار برجسته است
سیستم تمیز کردن نیز موجود است
منفی
اگر پوست حساسی دارید ، ممکن است ابتدا احساس تحریک کمی داشته باشید
کمی پر سر و صدا
Panasonic Arc5 ES-LV95-S را در آمازون بررسی کنید

 1. فیلیپس نورلکو 9300
  ریش تراش فیلیپس نورلکو 9300 یک ریش تراش سبک به سبک روتاری است که دارای 3 سر تراشیدن است. هر سر تراشکاری با دقت طراحی شده است تا در 8 تغییر و جهت حرکت کند.

این سرهای تراشیده با استفاده از قسمت هایی که صورت شما 20٪ بیشتر از موهای شما به دست می آورد ، به طور موثر حرکت می کنند و به آرامی آنها را در یک سکته مغزی قطع می کنید. تیغه های این ریش تراش به یک فناوری V-track تعلق دارد که مو را در موقعیت مشخصی قرار می دهد که در آن به راحتی بریده می شود و در تهیه 30٪ نزدیک تر تراشیدن کمک می کند.

ریش تراش فیلیپس 9300 دارای ویژگی مرطوب و خشک است که به شما امکان می دهد اصلاح و مرطوب داشته باشید و این بدان معنی است که می توانید با استفاده از ژل اصلاح یا خامه ای با این ریش تراش اصلاح را برای تجربه نزدیک تر و راحت اصلاح کنید.

این دستگاه دارای 3 تنظیم راحتی شخصی است که به شما امکان می دهد سرعت ریش تراش را مطابق با نوع پوست خود انتخاب کنید مانند شما ممکن است حالت حساس را برای یک نوع پوست حساس و حالت عادی برای استفاده منظم انتخاب کنید و اگر وقت خود را برای اصلاح و اصلاح ندارید. فقط می خواهید یک ریش تراش سریعتر و سریعتر داشته باشید ، بنابراین می توانید حالت سریعتر را انتخاب کنید تا یک ریش تراش سریع انجام شود

تیغ Philips Norelco 9300 دارای 3 ضمیمه می باشد که عبارتند از ریش استیلر ، Precim Trimmer و پاک کننده برس و شما فقط باید سرهای اصلاح را جدا کنید تا این پیوست ها را به طور جداگانه وصل کنید تا بتوانید سوزن های جانبی و ریش خود را کوتاه کنید و این اجزای عالی این ریش تراش را به یک ظاهر طراحی کامل تبدیل می کنند. کیت

همچنین از یک سیستم تمیز کردن و شارژ هوشمند بهره می برد که به شما امکان می دهد ریش تراش را فقط با فشار یک دکمه به طور خودکار تمیز و شارژ کنید. این موهای گیر کرده یا کرم اصلاح یا ژل را که در داخل موهای ریش تراش مانده بدون هیچ زحمتی زیاد پاک می کند.

طرفداران
سر ریش تراش بسیار انعطاف پذیر
تراش راحت و نزدیک
سیستم اصلاح و مرطوب و خشک
تمیز کردن آسان (فناوری پاک هوشمند)
منفی
باتری غیر قابل جابجایی
Philips Norelco Shaver 9300 را در آمازون بررسی کنید

 1. فیلیپس نورلکو شیور 8900
  آیا شما در جستجوی بهترین ریش تراش برقی روتاری هستید اما بودجه کافی دارید؟ اگر جواب شما در “بله” است ، آنگاه تیپ برقی Philips Norelco Shaver 8900 برقی است که مناسب شماست. افرادی وجود دارند که تیغ های برقی دوار را بیش از تیغ های فویل دوست دارند و دلیل آن هم این است که تراشنده های چرخشی فشار مناسبی را روی پوست صورت ایجاد می کنند و با موهای بلند عملکرد بهتری دارند.

تفاوت های بسیار جزئی بین Philips 9700 و Philips 8900 وجود دارد زیرا هر دو تراش تراش از نظر ویژگی های کاملاً مشابه هستند. اگر بودجه تنگی دارید و هنوز می خواهید Philips 9700 را خریداری کنید ، پس باید Philips 8900 را انتخاب کنید که نسبت به Philips 9700 بسیار مناسب بودجه باشد.

Philips Norelco Shaver 8900 Shaver دارای فن آوری V-Track Precision Blades است که به اندازه کافی هوشمند است تا بتواند 30٪ موهای نزدیک تری را کوتاه کند بدون اینکه هیچ گونه سبکی از بین برود و یک تجربه اصلاح عالی را به شما می بخشد.

سر ریش تراش به طور جداگانه با استفاده از سیستم Contour Detect در 8 جهت حرکت می کند و با دنبال کردن کانتورهای صورت که 20٪ مو بیشتر گرفته می شود موها را در آن مناطق دشوار صورت شما کوتاه می کند.

این ریش تراش همچنین دارای سیستم Super Lift است که به راحتی با بلند کردن و قطع کردن آن از شر آن موهای صاف خلاص می شود. صاف کننده های بازشو نیز با ریش تراش تعبیه شده اند تا بتوانید به راحتی ریش ، سبیل یا سوزش های جانبی را بریزید.

ریش تراش فیلیپس 8900 100٪ ضد آب است و می توان در حمام با فوم تراشیدن یا ژل استفاده کرد و اصلاح شما را راحت تر و بدون تحریک می کند. فناوری SmartClean ریش تراش شما را تمیز و روان می کند و همزمان آن را شارژ می کند.

طرفداران
سر ریش تراش انعطاف پذیر 3 بعدی
تجربه تراشیدن راحت و نزدیک
ویژگی های مرطوب و خشک
ویژگی مرطوب و خشک نیز موجود است
منفی
قطعات تعویض کمی گران هستند
باتری ثابت است و قابل تعویض نیست
این تنها با استفاده از غرفه قابل شارژ است
Philips Norelco Shaver 8900 را در آمازون بررسی کنید

 1. Panasonic ES-LA93-K Arc4
  این تیغ ​​برقی برای افرادی که ریش بسیار سنگینی ندارند مناسب است زیرا این ریش تراش برقی از یک موتور مشابه Arc 5 تشکیل شده است که از 14000 دور در دقیقه است اما تنها تفاوت این است که Panasonic ES-LA93- K Arc 4 دارای 4 تیغه است. این تیغ ​​تجربه زیبایی تراشیدن را برای شما رقم خواهد زد. همچنین باعث کاهش سر و صدای کمتری می شود و همچنین بسیار گران نیست.

این دستگاه تراشیدن یک تیغ به سبک فویل است و فویل ها به بلند کردن موهای صورت و نگه داشتن آن کمک می کنند در حالی که 4 تیغه موها را بریده و موی خود را نزدیک می کند. در صورت داشتن پوست حساس ، Panasonic Arc4 یک انتخاب عاقلانه است ، سر تراشیدن انعطاف پذیر باعث می شود تا ریش تراش راحت تر در برابر گردن و چانه جلوی خود را بگیرد که نتیجه آن یک تجربه اصلاح و راحت تر اصلاح است.

همچنین می توانید با استفاده از ژل اصلاح یا خامه با این ریش تراش تراشیده شده ، به منظور اصلاح راحت تر عمل کنید. همچنین یک ایستگاه تمیز کردن و شارژ به همراه ریش تراش دریافت خواهید کرد که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و ریش تراش خود را فقط با فشار یک دکمه تمیز می کنید.

ویژگی Global Voltage به شما امکان می دهد بدون هیچ مشکلی در سراسر جهان سفر کنید. قفل ایمنی مسافرتی به شما امکان می دهد آن را داخل کیف حمل کنید بدون اینکه نگران باشید که ریش تراش به تنهایی روشن شود.

طرفداران
عملکرد اصلاح خوب
پر سر و صدا نیست
اصلاح و مرطوب و خشک
واحد تمیز کردن
منفی
هنگام شارژ شما قادر به اصلاح نخواهید بود
Panasonic ES-LA93-K Arc را در آمازون بررسی کنید

 1. فیلیپس نورلکو شیور 4500 (AT830 / 41)
  اگر شما کسی هستید که تراشیدن چرخ های چرخشی را دوست دارید اما نمی خواهید پول زیادی را برای آن تراشندگان گران قیمت با ویژگی های مختلف خرج کنید و کیفیت عالی و تجربه تراشیدن عالی را می خواهید ، Philips Norelco 4500 بهترین ریش تراش برقی برای شما است.

این تیغ ​​دارای تکنولوژی تراشیدن DualPrecision به اندازه کافی هوشمند است که می تواند موهای بلند و کوتاه را کوتاه و کوتاه کند. سرها به گونه ای طراحی شده اند که سایه نزدیک تری به شما می دهد. این سیستم همچنین دارای سیستم Super Lift است که مو را کوتاه می کند و موهای خود را کوتاه می کند و اطمینان حاصل می کند که موهای بیشتری در یک سکته مغزی قطع می شوند و برای انجام کار نیازی به عبور های زیادی ندارید.

سرهای قابل انعطاف ریش تراش Philips AT830 / 41 باعث می شود که ریش تراش نرم تر شود زیرا سرها می توانند به پوست نزدیکتر باشند که به شما اجازه می دهد تا ریش تراشنده به آرامی با کانتور صورت شما بدرخشد و باعث می شود بدون هیچ گونه تراشکاری صاف و راحت تری داشته باشید. تحریک این ریش تراش همچنین برای اصلاح پوست سر نیز کارایی دارد .

ریش تراش 100٪ ضد آب است و می توانید ریش تراش مرطوب و خشک داشته باشید. برای تراشیدن مرطوب ممکن است از صابون یا کف اصلاح استفاده کنید. صاف کننده های بازشو نیز برای شما در دسترس است تا به راحتی سوزن های ساید و سوزن خود را برش دهید. این ریش تراش مملو از کلیه ویژگی های اصلی است که یک ریش تراش گران قیمت با قیمت مناسب دارد.

طرفداران
برای پوست های حساس مفید است
ضد آب 100٪ (اصلاح و مرطوب و خشک)
تمیز کردن ریش تراش آسان است
قیمت قابل قبول
منفی
سر ریش تراش چندان انعطاف پذیر نیست
Philips Norelco 4500 را در آمازون بررسی کنید

 1. Braun Series 3 ProSkin 3040s
  براون همیشه در ساخت محصولات با کیفیت عالی سازگار بوده است ، برخی از بهترین تیغ ​​های برقی را با قیمت مناسب به مشتریان خود تحویل داده است. بنابراین ، ما Braun Series 3 ProSkin 3040s را انتخاب کرده ایم که یک ریش تراش برقی ارزان قیمت است و بدون اینکه پول زیادی خرج کنید ، تجربه تراشیدن عالی را ارائه می دهد.

مهمترین ویژگی ای که مردم از یک ریش تراش برقی خوب انتظار دارند ، کار با آن آسان است زیرا اکثر تیغ های برقی رده بالا دارای ویژگی های بسیار زیادی هستند و نیاز به کمی یادگیری و تمرین دارند.

بعضی از افراد داشتن بیش از حد بسیاری از ویژگی های موجود در ریش تراش برقی را غیر ضروری می دانند و فقط عملکرد اساسی را ترجیح می دهند. استفاده از Braun Series 3 ProSkin 3040s بسیار آسان و ساده است و به تمرین زیادی احتیاج ندارد ، می توانید بدون ترس از هدر دادن تنظیمات ، به راحتی از آن استفاده کنید.

این ریش تراش دارای صفحه نمایش LED است که بسیار مفید است. تمام تراشنده های رده بالا دارای ویژگی نمایش هستند که نشان می دهد در صورت کم بودن باتری ، می توانید ریش تراش خود را شارژ کنید.

سری Braun Series 3 از ویژگی های مرطوب و خشک برخوردار است که به شما امکان می دهد از این ریش تراش در دوش استفاده کنید و اگر وقت زیادی ندارید و به صبح زود اصلاح نیاز دارید ، می توانید به راحتی و بدون آماده سازی اصلاح ریش تراش دهید. . تراشیدن خشک برای افرادی که دوست دارند سریعاً کارها را انجام دهند و صبح خیلی کم دارند قبل از عزیمت به محل کار بهتر است.

این یک ویژگی شارژ سریع 5 دقیقه ای دارد که اگر فراموش نکنید که ریش تراش خود را شارژ کنید و به ریش تراشی فوری احتیاج دارید ، به شما قدرت کافی برای داشتن یک تراشیدن کامل را می دهد.

اگر در مورد عملکرد کلی این ریش تراش صحبت کنیم ، Braun Series 3 یک تجربه اصلاح عالی را با قیمت مناسب ارائه می دهد و در ضمن توجه داشته باشید که به اندازه آن تراش های برقی گران قیمت عالی نخواهد بود. با این حال ، این یک انتخاب عالی با قیمت پایین است و عملکرد آن نیز بسیار آسان است.

این ریش تراش براون برای پوست های حساس و موهای نازک صورت مناسب است. اگر یک ریش ضخیم دارید ، شاید احساس کنید مقداری قلاب باقی مانده است و برای انجام کار به چندین پاس احتیاج دارید. با این حال ، Braun Series 3 ProSkin 3040s یک انتخاب عالی است ، تمام ویژگی های سطح بالایی را دارد که باعث می شود در مقایسه با بسیاری از تراشهای دیگر در آنجا بهتر باشد.

آن دسته از افرادی که دوست ندارند مبلغ زیادی را صرف تراشیدن برقی گران و در عین حال اگر دوست ندارید عملکرد تیغ را به خطر بیاندازند ، تیغ Braun Series 3 انتخاب مناسب برای شما است.

اگر ریش خیلی سنگین نداشته باشید ، عملکرد این ریش تراش برقی را دوست خواهید داشت. این تیغ ​​برقی مقرون به صرفه است و تجربه تراشیدن بسیار خوبی را برای شما رقم خواهد زد.

طرفداران
قابل استفاده است هم مرطوب یا خشک
اصلاح راحت در مقایسه با ریش تراش چرخشی
کاملاً ضد آب و تمیز / آسان>
آسان برای کار
قیمت مناسب
منفی
اگر موهای ضخیم صورت دارید ، ممکن است برای گرفتن یک تراشیدن نزدیک به پاس های متعدد احتیاج داشته باشید
Braun Series 3 ProSkin 3040s را در آمازون بررسی کنید

فاکتورهای مهمی که باید قبل از خرید تیغ برقی بدانید
اگر قصد خرید یک ریش تراش برقی جدید را دارید یا می خواهید از ریش تراش دستی به ریش تراش برقی تغییر دهید یا قصد تغییر ریش تراش برقی خود را دارید ، باید این واقعیت را یاد بگیرید که یک ریش تراش برقی جدید ممکن است حدود دو هفته طول بکشد. برای تنظیم با پوست صورت خود.

طبق تحقیقات ، تاکنون مشخص نیست که چرا این اتفاق می افتد. یا نوع پوست صورت یا خود ماشین اصلاح است. این نیز می تواند به همین دلیل باشد که پوست با دستگاه اصلاح جدید اصلاح می شود.

همچنین مشاهده می شود که وقتی شما ریش تراش خود را اعم از ریش تراش دستی یا برقی برانید یا یک تیغ برقی جدید خریداری کرده اید ، معمولاً از مردم استفاده می شود تا شیوه اصلاح خود را با تیغ های قبلی خود اصلاح کنند و از کتابچه راهنمای کاربر که همراه است ، غافل شوند. ریش تراش جدید همیشه توصیه می شود قبل از استفاده از ریش تراش برقی جدید ، راهنمای کاربر را بخوانید.

اگر داستان اصلی را بعد از اولین بار از ریش تراش برقی جدید خود احساس خوبی و راحت نکنید ، لازم نیست شروع به لکه دار شدن کنید ، و گاهی اوقات پوست خود و ریش تراش جدید خود را تنظیم کنید. از آنجا که همه مارک های اصلی تیغ های برقی حدود 30 تا 60 روز دوره آزمایشی را ارائه می دهند و ممکن است در صورت راضی نبودن از درخواست بازپرداخت دریغ نکنید اما همیشه باید مدتی به پوست خود و ریش تراش جدید خود اختصاص دهید تا به هر یک از آنها عادت کنید. دیگر.

کلیه برندهای تراشنده برقی ادعا می کند که تراشنده های آنها ساخته شده است تا سایه نزدیکتر و راحت تری به شما ببخشد. اما هر کس پوست صورت مختلفی دارد و ضخامت ریش نیز از نظر فردی متفاوت است. برخی از افراد ریش سنگین و برخی دیگر ریش سبکی دارند. بنابراین ، درک نوع تراشنده هایی که می خواهید استفاده کنید مهم است.

عملکرد اصلی همه تیغ ها تقریباً یکسان است. تیغ دستی که از یک تیغه منفرد تشکیل شده است روی صورت حرکت می کند و موهای صورت را بلند می کند و ساقه را برش می دهد در حالی که با تیغ دو تیغه ، تیغه اول مو را بلند می کند و تیغه دوم آن را برش می دهد و اگر دارای تیغه 3 باشد. سپس آن را حتی بیشتر قطعه قطعه می کند تا به شما اصلاح بیشتری ببخشد.

عملکرد اصلی همه تیغ های دستی تقریباً یکسان است. تیغ دستی که از یک تیغه منفرد تشکیل شده است بر روی صورت حرکت می کند تا ساق ها را کوتاه کند و این امکان وجود دارد که برای رسیدن به تراش نزدیک تر ممکن است شما نیاز به سکته مغزی متعدد داشته باشید.

در نظر داشته باشید که پس از چند بار استفاده از تیغ فرسوده و ممکن است نیاز به سکته مغزی بیشتری برای به دست آوردن نتایج خوب داشته باشد. در حالی که با تیغ دو تیغه ، تیغه اول موها را کوتاه می کند و تیغه دوم آن را حتی بیشتر از تیغ تیغه می کند و اگر تیغ دارای تیغه 3 یا 4 پره باشد ، آن را برش می دهند و حتی بیشتر از آن جدا می کنند تا به شما تراش نزدیک تری بدهد. . با این حال ، تراشنده برقی کمی متفاوت عمل می کند.

انواع ریش تراش برقی (روتاری در مقابل فویل ریش تراش)
عمدتا دو نوع تراشنده برقی وجود دارد که امروزه در دسترس هستند.

ریش تراش
فویل ریش تراش
ریش تراش
روتاری به چرخش اشاره دارد و در حرکات دایره ای در امتداد کانتور پوست صورت حرکت می کند و مو به سرهای ریش تراش می خورد و قطعه قطعه می شود. این نوع حرکت دایره ای برای دستیابی به مناطق دشوار مانند چانه و گردن کمک می کند. دیده می شود که تیغ های چرخشی برای برش موهای طولانی تر یا ضخیم تر صورت نتیجه عالی می دهند. تراشنده های روتاری برای کسانی که علاقه زیادی به اصلاح هر روز ندارند بهتر است ، حتی برای افرادی که 3 روز قدمت دارند نیز عملکرد خوبی دارد.

فویل ریش تراش
سر ریش تراش فویل را با یک ورق نازک فویل با سوراخ های کوچک که تیغه ها را پوشانده است پوشانده است. اگر پوست حساس دارید ریش تراش فویل بهتر است. موها به آرامی توسط سوراخ های فویل گرفته می شوند در حالی که تیغه ها موها را از نزدیک کوتاه می کنند و یک تراشیدن راحت و عالی به شما می دهند. بهتر است برای افرادی که روزانه تراشیده می شوند و به تراشیدن نزدیک تر و تمیز نیاز دارند.

تریمر
هدف اصلی تریم مو این است که موها را کوتاه کرده و مانند یک ریش تراش برقی آن را کاملاً صاف نکنید. تریمر دارای 2 تیغه است که در برابر یکدیگر حرکت می کنند و وقتی موی صاف را روی صورت یا بدن خود حرکت می دهید مو را بین تیغه های کشویی صید می کند و مو را کوتاه می کند. عمدتاً 2 نوع یا برش دهنده ، صاف کننده مو و گیره مو وجود دارد . هر دو عملکرد مشابه دارند اما تنها تفاوت آن در اندازه تیغه ها است.

کلیپرس با موهای بلندتر برخورد می کند و تنظیماتی برای تنظیم طول مو دارد ، برای مناطق بزرگتر بهتر است. در حالی که تریمر برای برش موهای کوتاهتر بخصوص اطراف نواحی پشت گردن ، اطراف سوزش های جانبی و چانه طراحی شده است. انواع مختلفی از دستگاه های برقی مانند صاف کننده های ریش و صاف کننده های موهای بدن وجود دارد .

کدام یک را برای انتخاب ریش تراش یا فویل ریش تراش انتخاب کنید؟

عوامل زیادی وجود دارد که هنگام انتخاب بین تراشنده های چرخشی و فویل ، بازی می شوند. ما دوست نداریم استاندارهایی را تعیین کنیم که چه کسی می تواند از کدام نوع ریش تراش استفاده کند ، زیرا هر کس از نظر ضخامت و طول دارای انواع مختلفی از صورت و انواع مختلف ریش است.

همچنین به سبک و عادت های اصلاح آن نیز بستگی دارد. بنابراین ، پس از خواندن این راهنمای خریدار تراشنده برقی ، می توانید تصور کنید که کدام نوع ریش تراش برای شما بهتر کار می کند و همیشه ممکن است سبک ریش تراش (روتاری یا فویل) را که متناسب با نوع پوست ، ریش صورت و روش شما است ، امتحان کنید. تراشیدن

مردم همچنین با مدل های مختلف تیغ های برقی اشتباه می گیرند. ریش تراش های متعلق به همان خط سری ، همان فناوری برش را دارند که در داخل استفاده می شود. به عنوان مثال ، تمام تراشنده های سری Braun 7 دارای همان فناوری هستند که در داخل موتور برای برش مو استفاده می شود.

تنها تفاوت این است که ویژگی هایی که در مدل های مختلف همان سریال متفاوت خواهد بود ، مانند سری Braun 7 790CC دارای ویژگی خیس و خشک نیست ، به این معنی که شما نمی توانید یک تراشیدن مرطوب با سری 7 790CC داشته باشید و فقط می توانید با آن یک ریش تراش خشک کنید. با این حال ، Braun Series 7 799CC یک عملکرد مرطوب و خشک را ارائه می دهد ، بدین معنی که می توانید با استفاده از این مدل تراشنده بروان ، اصلاح و مرطوب و خشک داشته باشید.

3 مهمترین فاکتورهایی که باید قبل از انتخاب بهترین تیغ ​​برقی بدانید
پاک شوندگی راحت
برای عملکرد بهتر و بهداشت لازم است که تیغ برقی را بعد از هر بار استفاده تمیز نگه دارید. هر مارک ریش تراش برقی دارای سیستم تمیز کردن متفاوتی است و حتی همان برند ریش تراش دارای ویژگی های مختلف سیستم تمیز کردن است.

ریش تراش برقی خوبی است که نه تنها تراشیدن نزدیک تر یا راحت می دهد بلکه باید تمیز شود. چه با سیستم تمیز کردن همراه باشد یا نه ، سرهای تیغ باید به راحتی بدون هیچ زحمتی و یا با استفاده از نیروی اضافی جدا شوند تا راحت تر موهایی که در پره ها گیر کرده اند را جدا کنید و باکتری های مضر را از آن دور نگه دارید.

یکی دیگر از دلایل مهم برای تمیز کردن صحیح ریش تراش برقی علاوه بر بهداشت ، بهترین عملکرد است. اگر موهای درون سر ریش تراش انباشته شده باشد ، عملکرد تیغه در بهترین حالت دشوار خواهد بود و مانعی برای چرخش مناسب پره ها وجود دارد و همین امر فشار بیشتری به موتور وارد می کند که به شدت بر عملکرد تأثیر می گذارد. از ریش تراش و دوام ریش تراش برقی نیز ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.

این روزها بیشتر تراشنده های برقی خوب 100٪ ضد آب هستند و باعث می شود تمیز کردن آنها آسان تر شود زیرا می توانید بدون هیچ زحمتی می توانید ریش تراش را زیر آب شیر آب در حال اجرا بشویید و تمیز کنید.

اگر پول مسئله ای نباشد ، بهترین تراشنده برقی برای آقایان که امروزه در بازار موجود است با واحد تمیز کردن و شارژ کردن همراه است که روند تمیز کردن را ساده تر و آسان تر می کند. این نه تنها ریش تراش ماشین را تمیز می کند بلکه در همان زمان شارژ می کند.

شما فقط باید تیغ برقی را بعد از استفاده در قسمت تمیز کردن قرار دهید و این کار شما را انجام می دهد و تمام موهای گیر شده از ریش تراش را خلاص می کند و باعث می شود که باکتری نیز آزاد شود.

تراشنده برقی نیز وجود دارد که دارای یک نشانگر است که به شما امکان می دهد بدانید چه موقع تمیز کردن ریش تراش است.

بهره وری و سرعت ریش تراش برقی
وقتی در مورد سرعت ریش تراش صحبت می کنیم این بدان معنی است که به RPM (Revolutions در هر دقیقه) یا CPM (چرخه در هر دقیقه) موتور داخل دستگاه تراشیدن اشاره دارد. هر چه سریعتر بهتر عمل کند ریش تراش شما انجام می شود و برای گرفتن یک تراش تمیز و نزدیک تر و بدون تحریک زیاد ، نیاز به سکته های کمتری دارید. خرید یک ریش تراش برقی با بیش از 11000 دور در دقیقه یا CPM خوب است.

نوع برق
روش های مختلفی وجود دارد که یک ریش تراش برقی استفاده می شود و در اینجا ما در مورد چند نوع از آن که معمولاً استفاده می شود بحث خواهیم کرد.

 1. کابل سیمی: این نوع ریش تراش برقی تنها در هنگام اتصال کابل سیمی کار می کند. این نوع ریش تراشی نیازی به شارژر ریش تراش شما ندارد بلکه برای کار آن به یک برد سوکت احتیاج دارید.
 2. شارژر سیم کشی: در این سبک شما می توانید ریش تراش را فقط با وصل کردن شارژر به پریز برق شارژ کنید. در ضمن شارژر ریش تراش نیز ممکن است بتوانید از ریش تراش استفاده کنید.
 3. پایه شارژ: در این نوع سبک قدرت ریش تراش با پایه شارژر همراه است و هنگامی که شما نیاز به شارژر ریش تراش بی سیم خود دارید فقط باید تیغ برقی را در پایه شارژ قرار دهید و پایه ایستاده شما را برای استفاده بعدی شارژر شما شارژ می کند. .

4- سیستم تمیز کردن و شارژ: در این سبک قدرت ، ریش تراش یک واحد تمیز کننده و شارژ می آید که نه تنها ریش تراش را شارژ می کند بلکه سرهای ریش تراش را نیز تمیز می کند. شما فقط باید ریش تراش برعکس را روی سر داخل دستگاه قرار دهید و واحد آن تیغ ​​را شارژ کرده و آن را نیز تمیز می کند.

5- باتری های باتری: این نوع ریش تراش ها این روزها بسیار رایج نیست و با باتری Double-A یا Triple-A کار می کند. این موارد هنگام مسافرت به خارج از کشور بسیار مناسب است.

چرا از تیغ برقی (تیغ برقی دستی ریش تراش برقی) استفاده می کنید

ما استدلال دیرینه ای در مورد عملکرد تیغ های دستی در مقابل تراشیدن برقی مشاهده کرده ایم ، بنابراین تصمیم گرفتیم برخی تحقیقات انجام دهیم و مقایسه ای را در مورد عملکرد هر دو تیغ دستی و برقی بنویسیم.

پس از انجام برخی تحقیقات و نظرسنجی ها از افرادی که از تیغ برقی و دستی استفاده کرده اند ، ما توانستیم مقدار خوبی از اطلاعات را جمع آوری کنیم و آن نکات را در قالب جوانب مثبت و منفی برای آنها نوشتیم که به شرح زیر است.

نتایج استفاده از ریش تراش برقی
از افرادی که صاحب ریش تراش برقی هستند ، پرسیدیم که چرا ماشین های تراشیدن را بیش از تیغ های دستی ترجیح می دهند. تقریباً 95٪ از آنها پاسخ دادند كه از سریعتر از تیغ برقی استفاده می كنند زیرا این عمل در مقایسه با تیغ های دستی سریعتر مو را قطع می كند. مردم همچنین تراشیدن برقی را دوست دارند زیرا می توانند آن را در هر کجا که دوست دارند حمل کنند و در هر کجا که باشند اصلاح سریع می کنند.

ریش تراش برقی به محصولات اضافی مانند کرم تراشیدن یا فوم احتیاج ندارد و این باعث می شود مقرون به صرفه باشد و همچنین شما نیازی به آب و حمام برای اصلاح ندارید. بهترین قسمت در مورد استفاده از ریش تراش برقی این است که دچار تحریک و بریدگی کمتری می شوید. دستگاه تراشیدن همچنین مشکلات مربوط به موهای زائد را کاهش می دهد.

لازم نیست که هنگام استفاده از ریش تراش برقی ، تیغه ها را کاملا تغییر دهید. بیشتر تراشنده های فویل شما را مجبور می کنند که هر 12 ماه یکبار فویل را تعویض کنید و تیغه های داخل مورد نیاز است که هر 2 سال یکبار تعویض شوند. تیغه های تراشنده های چرخشی معمولاً توصیه می شود که هر 12 ماه یک بار تعویض شوند. این هزینه را در دراز مدت کاهش می دهد.

ریش تراش برقی بهترین دوست در هنگام مسافرت است زیرا می توانید بدون دردسر زیاد آن را در هر کجا حمل کنید و به اندازه کافی قابل حمل است که به راحتی در کیف خود جای دهید. اگر دست لرزان دارید ، تراشیدن با تیغ دستی می تواند مشکل باشد و خطر بریدگی و تحریک را افزایش می دهد اما با یک ریش تراش برقی می توان این مشکل را از بین برد.

می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد بریدگی از دستگاه تراشیدن استفاده کنید زیرا تیغه های تراشنده برقی در تماس مستقیم با پوست شما نیست. از آنجا که پره ها در هر دو تراشنده فویل و همچنین تراشنده های چرخشی دارای پوششی هستند که مانع از تماس مستقیم تیغه ها با پوست می شود که احتمال لکه بینی و بریدگی را کاهش می دهد.

یک ریش تراش برقی خوب همچنین به شما امکان می دهد بدون آینه تراشیده شوید. برخی از شرایط پوستی به شما اجازه نمی دهد که با تیغ دستی بویژه در مواقع جوش یا آکنه اصلاح کنید. در حالی که ، بهترین تیغ ​​برقی با تکنولوژی پیشرفته برش با چنین شرایط پوستی بسیار عالی عمل می کند و یک تراشیدن نزدیک و راحت را فراهم می کند.

موارد استفاده از ریش تراش برقی
اگر شما یک ریش متوسط ​​و سنگین هستید ، ریش تراش برقی در مقایسه با تیغ دستی ، تراش فوق العاده نزدیک نمی دهد. مردم فکر می کنند که تراشیدن با تیغ برقی نیاز به تمرین زیادی دارد و از این واقعیت غافل می شوند که ریش تراش برقی ایمن تر از اصلاح با تیغ دستی است ، اما هنوز هم ، تراشیدن با تیغ برقی می تواند تا حدودی تحریک شود.

این روزها ما به جدیدترین تراشنده برقی مارک های برتر رسیده ایم که دارای ویژگی های اصلاح و مرطوب و خشک هستند اما بیشتر ماشین های اصلاح با فناوری اصلاح مرطوب همراه نیستند و شما فقط قادر به اصلاح ریش تراشی هستید.

تراشهای برقی لازم است که شارژ شوند و اگر به درستی شارژ نشود ، ممکن است در هنگام اصلاح ، باتری از بین برود. تیغ های برقی برای تمیز کردن و نگهداری نیاز به توجه بیشتری دارند. با این حال ، مارک های برتر فرآیند نگهداری و تمیز کردن ریش تراش برقی را ساده تر و ساده تر کرده اند.

ریش تراش برقی اکنون به واحد تمیز کردن و شارژ می آید که نه تنها ریش تراش ماشین را تمیز می کند بلکه در همان زمان آن را شارژ می کند. اما واحد تمیز کردن و شارژ ممکن است قیمت ریش تراش را افزایش دهد.

داشتن یک ریش تراش برقی در ابتدا در مقایسه با تیغ دستی بیشتر هزینه دارد و هزینه نگهداری آن نیز کمی بالا است. اما یک تیغ برقی با مارک با کیفیت خوب دوام بیشتری دارد و می تواند در دراز مدت نیز پس انداز کند.

تیغ دستی (PROS و CONS)
PROS استفاده از Razor Manual:
شکی نیست که Manors Razors نزدیکترین اصلاح را به شما می دهد. کارتریج های ریش تراش بدون هیچ زحمتی جایگزین می شوند. هزینه تیغ دستی ممکن است در دراز مدت افزایش یابد اما هنوز ارزان ترین روش اصلاح است.

CONS استفاده از Razor Manual:
در صورت استفاده از تیغ دستی ، به اصلاح بیشتری زمان نیاز دارید زیرا به منظور ایجاد یک تراش راحت ، به آب و محصولات اصلاح مانند کرم اصلاح ، کف یا ژل احتیاج دارید و این نیز یک هزینه اضافی است. تیغ های تیغ بعد از چند استفاده استفاده صاف یا کمتری می کنند و لازم است تعویض شوند.

تیغه های کسل کننده و صاف ممکن است به شما نیاز داشته باشد که سکته های بیشتری را بر روی صورت انجام دهید که وقت گیر و کاملاً ناامیدکننده است و می تواند باعث سوزش شود. تراشیدن با تیغ دستی باعث ایجاد بریدگی و سوزش حتی با تیغهای با کیفیت جدید می شود و احتمال ایجاد موهای زائد را افزایش می دهد.

تیغ های تیغ به طور مستقیم بر روی پوست صورت حرکت می کنند و احتمال بریدگی و بریدگی آن افزایش می یابد. این همچنین ممکن است باعث ایجاد موهای زائد شده و به پوست آسیب برساند.

نحوه تمیز کردن ریش تراش برقی برای عملکرد بهتر
این امکان وجود دارد که تیغ برقی که خریداری کرده اید با کیت خود تمیز کننده باشد. با این وجود ، این نکته را باید بدانیم که اگر هرگز ریش تراش برقی را به صورت دستی تمیز نکردید و به اتوماسیون انجام شده توسط واحد تمیز کردن متکی باشید ، این امکان وجود دارد که در نهایت ، ریش تراش برقی شما مانند گذشته کار خود را متوقف کند.

شما ممکن است برخی از نکات ساده ما را دنبال کنید که به شما در تمیز کردن تیغ ​​برقی خود کمک می کند و به شما در حفظ عملکرد ریش تراش کمک می کند.

چند بار یک تیغه برقی نیاز به نظافت و نگهداری دارد
اگر می خواهید ریش تراش برقی شما عالی عمل کند ، باید حداقل هر هفته تعمیرات کاملی انجام دهید و بعد از هر بار استفاده از ریش تراش را تمیز کنید . در حین تمیز کردن ریش تراش خود باید اطمینان داشته باشید که تمام موهای باقی مانده و ذرات مرده پوست داخل سر ریش تراش تمیز و برداشته می شوند.

اگر در تمیز کردن ریش تراش خود تنبل هستید ، می توانید عمر ریش تراش برقی خود را کاهش دهید. اگر گرفتگی در ریش تراش شما ایجاد شده باشد و موهای ناصافی اضافی داخل آن وجود داشته باشد ، فشار بیشتری به دستگاه داخل ریش تراش وارد می کند که باعث دوام تیغ شما می شود.

تمیز کردن ریش تراش به طور منظم به خلاص شدن از باکتری های مضر که در داخل لانه هستند نیز کمک می کند. تراش های برقی که دارای واحدهای تمیزکاری هستند نیز لازم است به صورت هفتگی به صورت دستی تمیز شوند.

گام هایی برای تمیز کردن ریش تراش برقی به روش صحیح
ریش تراش برقی که خریداری می کنید دارای یک کتابچه راهنمای کاربر است که دستورالعمل های مهم در مورد ریش تراش شما ارائه می دهد. دفترچه راهنما به شما کمک می کند تا بتوانید از ریش تراش مناسب و مناسب استفاده کنید.

ما در مورد تمیز کردن و نگهداری از تیغ برقی نکاتی را برای شما جمع آوری کرده ایم. با این حال ، ما توصیه می کنیم که کتابچه راهنمای کاربر را که با تیغ برقی شما تهیه شده است بخوانید.

ریش تراش برقی را خاموش کنید و اگر وصل باشد ، آن را جدا کنید.

 1. حالا شما باید ریش تراش را بردارید ، اگر در برداشتن سر ریش تراش مشکل دارید ، می توانید کتابچه راهنمای کاربر را بررسی کنید.
 2. با استفاده از یک برس ، سر ریش تراش را به آرامی تمیز کنید. برای تمیز کردن ممکن است شما یک برس را به همراه ریش تراش تهیه کنید. ضربه زدن به سر ریش تراش بر روی هر شیئی برای از بین بردن موهای گرفتگی می تواند به ریش تراش آسیب وارد کند ، بنابراین ، شما نباید این کار را انجام دهید.

4- ممکن است سایر قسمتهای ریش تراش را که جدا می شود ، حذف کنید.

5- با کمک یک برس و آب گرم ، می توانید قطعات دستگاه اصلاح خود را تمیز کنید. همچنین ممکن است از نوعی صابون مایع استفاده کنید یا ممکن است از محلول مخصوص تمیز کردن استفاده کنید که می توانید بصورت آنلاین سفارش دهید.

 1. قسمتهای ریش تراش را با آب گرم بشویید و آنها را خشک کنید.
 2. بعد از خشک کردن قطعات لازم قطعات را دوباره به ریش تراش وصل کنید.

8- برای افزایش کارایی و عمر پره ها ، روغنکاری تیغه ها و قطعات فلزی سر ریش تراش بسیار توصیه می شود. همچنین ممکن است روانکار را بصورت آنلاین سفارش دهید.

با کمک این نکات و ترفندهای ساده ، شما نه تنها عملکرد و طول عمر ریش تراش برقی خود را بهبود می بخشید بلکه یک اصلاح و باریک نزدیک و راحت به دست خواهید آورد.

بستن نظرات
ریش تراش ها مدت زمان طولانی در آنجا بوده اند و طبق تحقیقات انجام شده ، مردم حتی در زمان های قدیم اصلاح می کردند اما روش اصلاح با گذشت زمان تکامل یافته و اکنون اصلاح نسبت به روزهای قدیمی بسیار آسانتر شده است. اکنون مردم گزینه های بیشتری برای اصلاح دارند و تراش برقی بسیار ساده و ایمن تر تراشیده است.

وقتی که فکر می کنید این کار را با روش قدیمی انجام دهید ، با استفاده از یک تیغ دستی ، تراشیدن یک کار وقت گیر و کسل کننده است. بنابراین افراد تمایل بیشتری به تراشیدن برقی دارند ، خصوصاً اگر شما فردی با برنامه سخت و پوست حساس باشید.

یک ریش تراش برقی خوب با ارگونومی بهتر و فناوری اصلاح پیشرفته نه تنها اصلاح را آسان کرده بلکه به شما یک تجربه اصلاح راحت و راحت را می بخشد.

ما دائماً برای بهبود این لیست کار می کنیم و در حال حاضر در حال کار بر روی بهترین لیستهای برقی برقی 2021 هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>