بهترین مارک لوسیون بدن برای اقایان


سارا اندرسون
Uuwob2k7dmumq5j7yjhoxwrjd26v Ryqqjxf20qur8dudjxaur Y Fwf7cvpyek6f1ujjkybcrzo7lo6s8855ih8mq7qm3bljjld6cn44mcpexigoxdmjaas4ly4l76 Udfddاعتبار: عکس ادای احترام: Pixabay
لوسیون های بدن فواید بیشماری برای پوست دارند ، از مرطوب کننده و جلوگیری از هیدراتاسیون گرفته تا لکه های خشن و نرم کننده. حرکات ماساژ دهنده شما برای اعمال لوسیون بدن می تواند به جریان خون شما کمک کند و رشد سلول های جدید را احیا کند. اما با وجود بسیاری از محصولات موجود در بازار ، انتخاب یکی از بهترین های کار دشوار است. این لیست چیزهای کمی را برای همه ارائه می دهد و به شما کمک می کند بهترین لوسیون های بدن را از راهپیمایی سلامت و زیبایی شلوغ انتخاب کنید.

1
بهترین حالت کلی: لوسیون بدن مرطوب کننده روزانه Aveeno
اکثر مردم لوسیون بدن مرطوب کننده روزانه Aveeno را به دلیل فرمول مرطوب کننده آن که از جو دوسر به عنوان یک ماده اصلی استفاده می کند ، می شناسند . این یکی از محبوب ترین گزینه های موجود خصوصاً برای افرادی که دارای پوست حساس هستند ، است. این نرم و رایحه ای رایگان است و سازندگان می گویند تنها در یک روز می تواند به تغییر ظاهر پوست شما کمک کند. داوران دارای اگزما و پوست خشک می گویند که این امر به خلاص شدن از شر تکه های خشک زبر کمک می کند.

هم اکنون خریداری کنید
2
بهترین ارزش: لوسیون بدن NIVEA اساساً غنی شده
برای چیزی که مقرون به صرفه تر از بسیاری از محصولات دیگر موجود در لیست است ، نمی توانید با لوسیون بدن NIVEA Essential Enriched Body اشتباه بگیرید. لوسیون که با روغن بادام برای رطوبت اضافی تزریق می شود ، به مدت یک ساعت تا 48 ساعت کار می کند. کاربران می گویند که آنها فقط پس از یک یا دو کاربرد متوجه تفاوت شدند و می گویند که این ماده به بهترین وجه روی پوست های بسیار خشک کار می کند. مهمتر از همه ، این باعث نمی شود پوست شما بعد از استفاده احساس چربی کند.

هم اکنون خریداری کنید
3
بهترین مورد علاقه فرقه: غذای پوست Weleda
این نادر است که یک لوسیون بدن برچسب “مورد علاقه فرقه” را کسب کند ، اما غذای پوست Weleda معمولی برای لوسیون بدن شما نیست. از سال 1926 شروع شده است ، و نسل های زیادی از خانواده ها به دلیل خشکی پوست به آن سوگند می خورند. ساخته شده از ترکیبات گیاهی ، کاربران می گویند آنقدر ضخیم است که می توانید هنگام استفاده از آن ، آن را مرطوب کننده حس کنید. برخی حتی از آن برای کرم شب استفاده می کنند.

بهترین مارک لوسیون بدن
4
بهترین برای التهاب: مرطوب کننده اصلی بدن Hempz
هرکسی که از التهاب یا مشکلات پوستی مانند درماتیت رنج می برد ، ممکن است بخواهد از مرطوب کننده اصلی بدن Hempz در نظر بگیرد . این گیاه حاوی روغن دانه شاهدانه ، کره shea و جینسنگ به همراه اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 است که همه آنها قرمزی و تحریک را تسکین می دهد. کاربران گزارش می دهند که این عطر دارای رایحه ای دلپذیر است و پس از کاربرد ، باقی مانده چربی باقی نمی ماند.

هم اکنون خریداری کنید
5
بهترین حالت برای پوست های خشک فوق العاده: مرطوب کننده پوست خشک فوق العاده شفاف Jergens
برخی از افراد دارای پوست خشک و برخی دیگر دارای پوست بسیار خشک هستند. هر کس در رده دوم قرار بگیرد عاشق آن خواهد شد. مرطوب کننده پوست خشک Jergens Ultra Healing . این کار تا 48 ساعت روی پنج لایه برتر پوست کار می کند ، حتی سخت ترین لکه ها و اگزما را نیز بهبود می بخشد. برخی از داوران حتی از آن در چهره خود استفاده می کنند.

هم اکنون خریداری کنید
6
بهترین برای طرفداران محصولات طبیعی: همه لوسیون: نارگیل و لیمو
همه لوسیون: نارگیل و لیمو از عصاره های گیاهی و روغنهای اساسی به جای مواد شیمیایی و رایحه های خشن استفاده کردند. نتیجه آن یک لوسیون مرطوب کننده با رایحه ای دلپذیر است که از مواد طبیعی مانند روغن نارگیل و آلوئه ورا برای آرام کردن پوست خشک استفاده می کند. این گلوتن و بدون GMO است و کاربران دوست دارند که هرگز روی حیوانات آزمایش نشوند. افرادی که از روغنهای اساسی استفاده می کنند می گویند که این ماده پایه خوبی را برای آنها ایجاد می کند.

با این 10 لوسیون بدن محبوب پوست خود را صاف کنید
7
بهترین لایه بردار: لوسیون CeraVe SA برای پوست های خشن و پررنگ
آیا به دنبال لوسیون بدن هستید که به عنوان یک ماده ضد اکسید کننده مضاعف است و در مورد مشکلات پوستی مانند کراتوز پیلاریس و پسوریازیس نیز کمک می کند؟ این دقیقاً همان چیزی است که داوران می گویند CeraVe SA لوسیون Rough & Bumpy Skin برای آنها انجام می دهد. موادی مانند اسید لاکتیک و اسید سالیسیلیک پوست را صاف می کنند زیرا برای نتایج باورنکردنی مرطوب کننده است. این عطر بدون رایحه ، hypoallergenic و noncomedogenic است ، بنابراین برای اکثر افراد دارای پوست حساس نیز بی خطر است.

هم اکنون خریداری کنید
8
بهترین حالت برای پوسته پوسته پوسته: لوسیون ترمیم شدید اوسرین
برای برخی افراد ، خشکی پوست به معنای بسیاری از پوسته ها است و اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید ، لوسیون ترمیم شدید Eucerin را امتحان کنید . این نه تنها رطوبت می دهد بلکه باعث ایجاد شرایط و در همان زمان پوست نیز می شود. این گیاه تا 24 ساعت دوام می آورد و عطر آن رایگان است ، بنابراین ممکن است برای بسیاری از افراد با پوست حساس مفید باشد. برخی از کاربران حتی گزارش می دهند که این به شما کمک می کند تا اگزما خود را در معرض خطر قرار دهد.

هم اکنون خریداری کنید
9
بهترین لوسیون درمانی: لوسیون ترمیمی درمانی Adamia
برخی از مشکلات پوستی فراتر از خشکی است. اگر به راحتی کبود می شوید و یا پوستتان به راحتی اشک می زند ، لوسیون ترمیم درمانی Adamia را در نظر بگیرید . این قیمت کمی ارزان تر از برخی دیگر در لیست است ، اما کاربران با این موارد می گویند که ارزش سرمایه گذاری را دارد. بسیاری گزارش می دهند که برای افرادی که رقیق کننده خون هستند و از مشکلات پوستی مرتبط با دارو رنج می برند بسیار عالی است. حتی برنده جوایز شده است.

هم اکنون خریداری کنید
10
بهترین لوسیون سبک: لوسیون روغن بدن مرطوب کننده نوتروژنا
هر کسی که به دنبال یک لوسیون است که ضخامت و یا سنگین باید در نظر نمی Neutrogena هستند مرطوب کننده محض بدن روغن لوسیون . آن به آرامی ادامه می یابد و مانند برخی محصولات مرطوب کننده ، فیلم روغنی باقی نمی ماند. کاربران گزارش می دهند عاشق رایحه هستند و باعث می شود پوست آنها نرم و صاف شود. لوسیون ، که با روغن کنجد غنی شده است ، برای انواع پوست قابل استفاده و ایمن است.