بهترین سایت پرداخت قبض

یادش بخیر قدیما همیشه پدر و مادرا با زور از خواب بیدارمون میکردن تا بریم بانک قبض برق و آب و گاز و… رو پرداخت کنیم یادتونه ؟

چه بهونه هایی میگرفتیم و چقدر خودمونو به مریضی میزدیم تا بلکه از خواب بیدار نشیم و یکی دیگ بره قبض رو پرداخت کنه.

اما حالا چی ؟ حالا هم باید بریم صف بانک برای پرداخت قبض ؟

با پیشرفت فوق العاده تکنولوژی الان میتونیم تمامی قبض هارو فقط با داشتن 1 گوشی تلفن همراه پرداخت کنیم, واقعا حق ما دهه 60-70 این نبود که اینجوری صبح از خواب بیدار بشیم و بریم بانک تو صف وایسیم تا نوبتمون بشه و قبض رو پرداخت کنیم, اما حالا این دهه 80-90 به راحتی با گوشی تمامی قبض های خونه,خلافی خودرو,بلیط هواپیما,بلیط قطار و همه و همه رو پرداخت میکنن.

اپلیکیشن های خیلی زیادی برای پرداخت قبض وجود دارن مثل آپ – تاپ – 780 – 730 و … و … که با اون ها میتونین به راحتی قبض خودتون رو پرداخت کنین اما اون امنیت لازم رو ندارن و معمولا گزارش هایی واسشون اومده.

حالا ما میخواهیم به شما سایتی رو معرفی کنیم که در زمینه پرداخت قیض همراه اول, پرداخت قبض ایرانسل, پرداخت قبض رایتل, پرداخت قبض آب و برق و گاز و… و حتی خلافی خودرو و عوارض شهرداری و زمینه های مختلف دیگر فعالیت می کند و شما به راحتی میتونید با مراجعه به این سایت تمامی قبض های خودتون رو پرداخت کنین و بدون هیچ نگرانی از بابت امنیت و هک و … کار خودتون رو انجام داده باشین.

هرگز سایت بینظیر پرداخت قبض ” قبض.com ” رو فراموش نکنین.