بهترین بررسیهای ترازوی آشپزخانه – راهنمای نهایی برای سال 2020

بهترین ترازو حمام امروز به طور دقیق و مداوم به شما می گوید که اکنون وزن شما چقدر است. این یک خرید ضروری است اگر شما در مورد از دست دادن یا به دست آوردن وزن جدی است. داشتن یکی در حمام شما می تواند تقریباً هر روز وزن خود را پیگیری کند.

البته ، هنگام خرید ترازوی دیجیتال ، اولین چیزی که از آن انتظار دارید ، صحت است. این باید دقیق باشد تا در هر زمان استفاده از آن به خواندن وزن آن اعتماد کنید.

اما اگر شما می توانید یک ترازو حمام دریافت کنید که می تواند چیزی بیشتر از خواندن دقیق وزن شما انجام دهد مانند این که به شما بگویم شاخص توده بدنی یا درصد چربی بدن را انجام دهید ، ضرری نخواهد داشت.

فهرست مطالب [ نمایش ]

بهترین ترازو های حمام – مقایسه
تصویر

نام

گنجایش وزنی

ابعاد (من نفر CHES)

قیمت

ترازو حمام دیجیتال EatSmart Precision
ترازو حمام دیجیتال EatSmart Precision

400 پوند

12.5 12 12 x 1.8

آخرین قیمت را بررسی کنید
تعادل-دقت بالا-حمام-ترازو
ترازوی ترازو حمام با دقت بالا

400 پوند

11.8 11 11.8 x 0.8

آخرین قیمت را بررسی کنید
Kinzi-Precision-Digital-Bathroom-Scale
ترازو حمام دیجیتالی Kinzi Precision

400 پوند

13 12 12.8 x 1.9

آخرین قیمت را بررسی کنید
ترازو Etekcity-Digital-Body-وزن
ترازو وزن بدن دیجیتال Etekcity

400 پوند

12 0. 0.9 x 12

آخرین قیمت را بررسی کنید
Eatsmart-Precision-Plus-Digital-حمام-ترازو
ترازو حمام Eatsmart Precision Plus

440 پوند

16.7 x 13 x 1.8

آخرین قیمت را بررسی کنید
ترازو حمام دیجیتال شیشه ای
ترازو حمام دیجیتال شیشه ای

396 پوند

12 12 12 0.2 0.23622

آخرین قیمت را بررسی کنید
Ozeri-ZB19-Rev-Digital- حمام-ترازو
ترازو حمام دیجیتال Ozeri ZB19 Rev

400 پوند

13.5 14 14 x 1

آخرین قیمت را بررسی کنید
ترازو از ترازو حمام دیجیتال C400SV
ترازو از ترازو حمام دیجیتال C400SV

400 پوند

12 12 12 1.2

آخرین قیمت را بررسی کنید
ترازو دقیق-دیجیتال-حمام
ترازو حمام دیجیتالی دقیق اوزی

396 پوند

12 12 12 0. 0.8

آخرین قیمت را بررسی کنید
ترازو حمام دیجیتال دقیق
ترازو حمام دیجیتال دقیق

396 پوند

13.9 x 13.4 x 2.9

آخرین قیمت را بررسی کنید
نحوه انتخاب بهترین ترازو حمام
تایپ کنید
در اصل سه نوع ترازو حمام وجود دارد: آنالوگ ، دیجیتال و فناوری پیشرفته.

ترازو های آنالوگ اساسی ترین واحد هستند ، بنابراین مقرون به صرفه ترین آنها نیز هستند. ترازو حمام آنالوگ نیز به عنوان ترازو مکانیکی شناخته می شود ، ترازو حمام آنالوگ بر روی مکانیسم فنر کار می کند. این سکوی بزرگ و شماره گیری پا دارد که خواندن آن آسان است. همچنین به باتری نیز احتیاج ندارد.

ترازو های دیجیتال از ترازو های آنالوگ دقیق تر هستند. اما اینها برای کار باتری نیاز دارند. بیشتر مدل ها از قابلیت حافظه برخوردار هستند و قادر به خواندن وزن خواندن قبلی هستند.

پیشرفته ترین نوع ، ترازو حمام با تکنولوژی بالا است که می تواند درصد چربی بدن را محاسبه کند ، BMI را ردیابی کند و همچنین اطلاعات را به رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما منتقل کند. ترازو های مکالمه دیگری وجود دارد که برای افراد کم بینا طراحی شده اند.

طرح
بیشتر ترازو های دارای سرویس بهداشتی دارای طراحی براق و جمع و جور هستند. اگر فضای کف زیادی ندارید ، این بسیار مهم است.

یک ترازو حمام خوب دارای یک سکوی شیشه ای است که از سطح آن در برابر آب محافظت می کند. همچنین باید دارای یک محفظه پلاستیکی با دوام در زیر باشد.

اگر نگران هستید که برای یک ترازو حمام خیلی سنگین باشید ، به جای آن یک واحد سنگین وارد کنید. در صورت قرار دادن ترازو حمام در کف فرش ، مطمئن شوید که این قسمت دارای کف لاستیک در قسمت پایین است.

گنجایش وزنی
شما باید از ظرفیت وزن حمام قبل از خرید یکی بدانید. ترازو های حمام دارای ظرفیت های مختلف وزن است ، اگرچه بیشتر واحدها می توانند تا 400 پوند را در خود جای دهند. اگر وزن بیش از آن دارید ، به دنبال یک ترازو وزن گیری سنگین باشید.

تنظیم آسان
ترازو حمام به هیچ وجه نباید شما را گیج کند. باید راه اندازی و استفاده از آن آسان باشد. بهترین ترازو حمام اغلب روی دو باتری کار می کند.

بعد از قرار دادن باتری ، شما به ترازو حمام ضربه می زنید یا به سادگی روی آن می روید. اما بسیاری از افراد دوم را ترجیح می دهند ، به عنوان یک ترازو حمام که در آن واحد حرکت می کنید و فوراً نشان می دهد که خواندن وزن راحت تر تلقی می شود.

ملاحظات دیگر
صفحه نمایش LCD — به دنبال واحدی با صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه باشید که خواندن اندازه گیری وزن را آسان تر می کند
اندازه
وزن
قیمت
ضمانتنامه
10 ترازو برتر حمام – بررسی
1.ترازو حمام دیجیتال دقیق EatSmart
EatSmart-Precision-Digital-Bathroom-Scale
ترازو حمام دیجیتال EatSmart Precision می تواند افراد با وزن 400 پوند را به طور دقیق اندازه گیری کند. از سنسورهای با دقت بالا برای اندازه گیری دقیق و مداوم وزن استفاده می کند.

ترازو حمام دارای شیشه ای با ضخامت 8 میلیمتر است و دارای یک صفحه بدون لغزش و یک سکوی بزرگ با ابعاد 12 13 13 اینچ است.

تقریباً 2 اینچ ارتفاع دارد. این پیش فرض برای پوند تنظیم شده است اگرچه می توانید با فشار دادن دکمه ضامن در زیر ترازو آن را به کیلوگرم تغییر دهید. درمورد این ترازو حمام چیزهای زیادی وجود دارد که دوست دارم. یکی این است که یک اندازه گیری نوار بدنه EatSmart رایگان در بسته وجود دارد.

نکته دیگری که در مورد این ترازو حمام دیجیتال قدردانی خواهید کرد این است که شما برای فعال کردن ترازو به سادگی روی آن ضربه می زنید. سپس بر روی آن گام بردارید و وزن خود را بدانید. همچنین بسیار صفحه نمایش براق است و دارای یک صفحه نمایش نور پس زمینه بزرگ است که خواندن وزن شما را آسان تر می کند.

استفاده از آن نیز آسان است. شما فقط می توانید پس از تنظیم مجدد آن بر روی صفر گام بردارید و وزن شما در عرض چند ثانیه نشان داده می شود. وقتی از ترازو حمام کنار می روید ، آن را به صفر بازنشانی می کنید و بنابراین آماده استفاده مجدد می شوید. همچنین به طور خودکار انرژی خود را صرفه جویی می کند.

سرانجام قیمت بسیار مقرون به صرفه ای دارد که باید آن را به یک خریدار آگاه در بودجه تبدیل کند.

اما همچنین اشکالاتی در این ترازو حمام وجود دارد. رایج ترین مسئله مطرح شده در مورد این است که وقتی روی آن ضربه می زنید ، واقعاً فعال نمی شوید.

آخرین قیمت را بررسی کنید
2.ترازو حمام با دقت بالا را متعادل کنید
تعادل-دقت بالا-حمام-ترازو
ترازو حمام با دقت بالا ، ترازوی دیگر حمام که ممکن است بخواهید آن را اضافه کنید در حمام خود قرار بگیرید. این دو باتری یون لیتیوم تغذیه می شوند که قبلاً در محصول نصب شده اند. یک LCD بزرگ با نور پس زمینه که در آن می توانید خواندن وزن خود را مشاهده کنید.

این یک ترازو حمام خود recalibrating است. این بدان معنی است که بعد از اتمام وزن خود ، به طور خودکار خاموش می شود. در این ترازو حمام چهار حسگر توزین وجود دارد که به خوانش دقیق تر می پردازند.

این ترازو حمام می تواند کاربرانی را وزن کند که به اندازه 400 پوند وزن دارند. این سیستم دارای یک سکوی بزرگ و با وزنه شیشه ای است که به اندازه کافی محکم است تا افراد بزرگ بتوانند قدم بردارند.

دلایل زیادی برای خرید این ترازو حمام وجود دارد. برای یک ، من قدردانی می کنم که دارای طراحی براق و مدرن است. فضای زیادی را به خود اختصاص نمی دهد ، بنابراین می تواند زیر قفسه سینه قرار بگیرد.

بسیاری از داوران .com همچنین نشان می دهند که این ترازو حمام بسیار دقیق است. این می تواند خواندن سریع ، با افزایش 0.2 پوند. این صفحه نمایش ال سی دی بزرگ با صفحه نمایش آبی روشن دارد ، بنابراین قادر خواهید بود بلافاصله وزن خود را بخوانید.

من همچنین دوست دارم که بسیار بادوام باشد. بسیاری از داوران .com می گویند که سالهای زیادی طول کشیده است. آنها می گویند این مواد از مواد مرغوب ساخته شده است. آنها همچنین از روی شیشه ضخیم آن صحبت می کنند.

اما در مورد دوام آن سؤالاتی وجود دارد. برخی از دارندگان تحت تأثیر قرار نگرفته همچنین می گویند واحدهای آنها قبلاً دقیق بوده است. که الان اینطور نیست

آخرین قیمت را بررسی کنید
3.ترازو حمام دیجیتالی Kinzi Precision
Kinzi-Precision-Digital-Bathroom-Scale
ترازو حمام دیجیتال Kinzi Precision ، ترازو دیجیتال دیگری است که شما ممکن است بخواهید در حمام خود داشته باشید. این دستگاه همچنین قادر به وزن 400 پوند ، با افزایش 0.2 پوند است. این دارای سنسورهای با دقت بالا در آلمان است که این امکان را برای نمایش خواندن دقیق وزن را بر اساس یکنواخت فراهم می کند. روی دو باتری AAA کار می کند.

این ترازو حمام پوند به عنوان واحد اندازه گیری از پیش تعیین شده پوندی دارد اگرچه کاربران این گزینه را دارند که آن را به کیلوگرم و سنگ تغییر دهند. در صورت عدم استفاده ، به طور خودکار انرژی خود را خاموش می کند.

این ترازو حمام دیجیتال بسیار دارای امتیاز است ، با توجه به بسیاری از داوران .com ستایش زیادی به آن می کند. آنها می گویند فضای زیادی در حمام ایجاد نمی شود و اندازه آن 11.7 اینچ و 12 سانتی متر طول دارد. همچنین فقط 3 پوند سنگین نیست ، بنابراین می توانید در صورت نیاز آن را جابجا کنید.

استفاده از آن بسیار ساده است. به سادگی دو باتری AAA را در قسمت باتری موجود در قسمت پشتی واحد قرار دهید. صفحه LCD با نور پس زمینه آبی روشن خواهد شد و این نشان می دهد که آماده استفاده است. سپس روی ترازو توزین قدم بگذارید و خواندن وزن شما را لرزاند.

ترازو دیجیتالی نیز بسیار مدرن به نظر می رسد که باعث می شود علاوه بر این بسیار شیک به هر حمام تبدیل شود. نمایشگر آن نیز روشن و بزرگ است.

هستند کسانی که احساس می کنند این واحد حداقل باید با باتری های AAA باشد. برخی دیگر نیز از ترازو حمام تحت تأثیر قرار نمی گیرند و می گویند که بعضی مواقع می تواند متناقض باشد.

آخرین قیمت را بررسی کنید
همچنین بخوانید: بهترین شیرهای حمام – راهنمای خریدار کامل

4.ترازو وزن بدن دیجیتال Etekcity
ترازو Etekcity-Digital-Body-وزن
ترازو وزن بدن دیجیتال Etekcity همچنین می تواند توسط افرادی استفاده شود که وزن آنها به اندازه 400 پوند باشد. از حسگرهای پیشرفته و با دقت بالا استفاده می کند که از آخرین فن آوری های آلمان استفاده می کنند.

دارای یک شیشه با ضخامت 6 میلی متر است که محکم بودن ترازو را تضمین می کند و یک صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه. ترازو توزین نیز از ردپای کوچکی برخوردار است و ابعاد آن 12 0. 0.9 12 12 اینچ است.

بسیاری از داوران .com قبول دارند که این ترازو اولیه حمام دیجیتال بدون تغییر و درخشان است. من ، برای یکی ، مانند تنظیم آن اساساً نسیم است . به سادگی دو باتری AAA موجود در بسته را قرار دهید و خوب است که بروید.

برخی دیگر از این واقعیت که فضای زیادی را در حمام نمی گیرد ، دوست دارند. بسیار جمع و جور و نازک است و در کنار سینک حمام قرار می گیرد. به علاوه ، با صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه ، شما هنوز هم می توانید در هنگام تاریکی خواندن وزن خود را ببینید.

این ترازو وزن بدن واقعاً برای استفاده در حمام طراحی شده است. این یک کف لاستیکی دارد بنابراین به راحتی در اطراف زمین نمی چرخد. همچنین نسبتاً سبک وزن آن در 3.9 پوند است بنابراین باید در صورت لزوم قادر به حرکت آن باشید.

اما شکایاتی وجود دارد مبنی بر اینکه این واحد ممکن است در بعضی مواقع متناقض باشد. اکثر کسانی که سعی در استفاده از این کار را کرده اند می گویند مهم این است که این مسئله را روی یک سطح صاف قرار دهید. آنها می گویند به احتمال زیاد ترازو حمام در خواندن وزن متناقض است زیرا در سطح صاف قرار نمی گیرد.

آخرین قیمت را بررسی کنید
5.ترازو حمام دیجیتال Eatsmart Precision
Eatsmart-Precision-Plus-Digital-حمام-ترازو
Eatsmart Precision Plus خرید خوبی دیگر برای افرادی است که می خواهند سرعت و کاهش وزن خود را سریع و آسان ردیابی کنند. این فناوری از فناوری “قدم بر روی” ثبت شده EatSmart برخوردار است.

با استفاده از این ویژگی ، ترازو حمام بلافاصله هنگامی که روی آن می روید ، شروع می شود. این واحد خواندن وزن شما را در 1-2 ثانیه بر روی صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه آبی خنک نمایش می دهد.

همچنین دارای چهار سنسور دقیق است که می تواند اندازه گیری دقیق وزن را تضمین کند. این طراحی باریک و ارگونومیک دارد ، بنابراین در پیدا کردن مکانی برای آن در داخل حمام شما مشکلی ایجاد نمی شود . همچنین در ابعاد 15 اینچ کمی پهن است ، حدود سه اینچ گسترده تر از ترازو وزن in دیگر در این لیست.

این ترازو دیجیتال سرویس بهداشتی اگر به دنبال یک دستگاه توزین کاربر پسند باشید ، یک انتخاب کامل است. برای مثال ، فناوری “قدم روشن” که در این ترازو حمام استفاده می شود ، به این معنی است که برای بیدار کردن آن نیازی به ضربه زدن یا فشار دادن دکمه ها نیست. فقط کافی است بر روی آن قدم بگذارید ، و ترازو توزین وزن شما را در ثانیه یا بیشتر نشان می دهد.

از لحاظ دقت ، می توانم بگویم که این تقریباً می تواند با بهترین آنها آویزان باشد. با خواندن بررسی .com ، بسیاری از افراد می گویند که این بسیار دقیق است. آنها می گویند بدون توجه به چند بار قدم زدن در این ترازو حمام ، شما همان وزن را به دست خواهید آورد.

همه صاحبان علاقه مند به واحد گسترده تر ترازو حمام نیستند. آنها می گویند این سکو برای حمام های کوچک کمی گسترده است.

آخرین قیمت را بررسی کنید
6.ترازو حمام دیجیتال شیشه ای
دیجیتال-شیشه-حمام-ترازو 2
این ترازو حمام شیشه ای دیجیتال دارای صفحه نمایش LCD با اندازه 1.2 اینچ است. با وجود اینکه در مقایسه با سایر ترازو های بهتر حمام کوچکتر است ، LCD به دلیل نور پس زمینه بسیار روشن قابل خواندن است.

چهار سنسور بار وجود دارد که در هر گوشه ترازو قرار می گیرند تا خوانش های دقیقی را ارائه دهند.

دارای شیشه ای با دوام و فوق العاده باریک است که می تواند در برابر ترک و شکستگی مقاومت کند. البته ، شما باید وزن زیر 400 پوند داشته باشید تا هنگام قدم زدن روی آن شکسته نشود.

مانند بسیاری از واحدهای موجود در این لیست ، این ترازو حمام می تواند در پوند ، کیلوگرم و سنگ اندازه گیری شود. از شیشه خو ساخته شده است ، که بسیاری از دارندگان می گویند ایستادگی روی آن بسیار محکم و ایمن است.

برای روشن کردن این ترازو ، کافی است روی ترازو ضربه بزنید. سپس به طور خودکار روشن و خاموش می شود.

من این ترازو حمام را به چند دلیل دوست دارم. یکی این که سازنده آن 30 روز ضمانت برگشت پول می دهد. این چیزی است که همه سازندگان واحدهای ترازو حمام به محصولات خود ارائه نمی دهند.

این سکو همچنین به اندازه کافی گسترده است که بیشتر مردم بتوانند روی آن بایستند. صفحه نمایش دارای نور پس زمینه ، در حالی که نسبت به سایر ترازو های حمام کوچکتر است ، بسیار روشن است. و به طور خودکار پس از 15 ثانیه عدم فعالیت برای صرفه جویی در مصرف باتری خاموش می شود.

اما من فقط آرزو کردم که ترازو حمام به راحتی ، به خصوص در کف کاشی ، به راحتی خنثی نشود.

آخرین قیمت را بررسی کنید
7.ترازو حمام دیجیتال Ozeri ZB19 Rev
Ozeri-ZB19-Rev-Digital- حمام-ترازو
یکی از اولین مواردی که در مورد ترازو حمام دیجیتال Ozeri ZB19 Rev به آن توجه خواهید کرد این است که از طراحی بصری خیره کننده ای برخوردار است. دارای شماره گیری 5.5 اینچی با نمایشگر دیجیتالی است و به آن یک ترکیب منحصر به فرد از یکپارچهسازی با سیستمعامل و ظاهری مدرن می بخشد.

این پلتفرم بزرگ در کنار نمایشگر 5.5 اینچی شماره گیری و دیجیتالی قرار دارد. از شیشه خو ساخته شده است که در برابر ضربه مقاوم است. به همان اندازه جالب یک زنگ داخلی است که به شما یادآوری می کند هر روز وزن خود را همزمان انجام دهید.

همچنین چهار سنسور با دقت بالا وجود دارد که می توانند افراد با وزن حداکثر 400 پوند را اندازه گیری کنند ، با افزایش 0.2 پوند. همچنین از فناوری پیشرفته ای استفاده می کند که لحظه ای که روی سیستم عامل می روید ، واحد را فوراً شروع می کند.

دو چیز است که واقعاً برای من است. یکی از طراحی های آن است که عملا آن را از بقیه زمینه ها جدا می کند. فقط چند واحد وجود دارد که مانند این واحد طراحی شده اند. ترکیبی از شماره گیری 5.5 اینچی با نمایشگر دیجیتال این تصور را به شما می دهد که مدرن در این ترازو حمام دیجیتال از یکپارچهسازی با سیستمعامل رعایت می کند.

همچنین زنگ هشدار روزانه این ترازو حمام ، آن را با سایر محصولات موجود در این لیست متفاوت می کند. اگر شما نوع فردی هستید که اغلب فراموش می کند روزانه از وزن خود بکشد ، پس این واحد مناسبی برای شماست.

اما اخطار داده شده باشید — سازنده از قرار دادن آن در اتاقی که بسیار مرطوب یا بخار است خودداری می کند. این ممکن است بدان معنی باشد که شما باید این را در یک اتاق دیگر قرار دهید ، به خصوص اگر نمی توانید از آن دوش های گرم و بخار خودداری کنید.

آخرین قیمت را بررسی کنید
همچنین بخوانید: بهترین غرق حمام – بررسیهای راهنمای برتر

8.تعادل از ترازو حمام C400SV
تراز-از-C400SV-دیجیتال-حمام-ترازو
مانده از C400SV ممکن است مانند ترازو معمولی حمام شما باشد اما چنین نیست. این ترازو می تواند وزن فعلی شما را نشان دهد و سپس آخرین وزن خود را به شما یادآوری کند. در واقع ، این یک ترازو حمام دیجیتال بسیار هوشمند است که شما می خواهید در خانه خود باشید.

این ترازو حمام همچنین دارای فناوری گام به گام هوشمند است. بله ، این بدان معنی است که دیگر لازم نیست سوئیچ را روشن کنید یا برای شروع ترازو روی سکو ضربه بزنید. شما فقط باید روی آن گام بردارید تا وزن خود را بخوانید.

سازنده این ترازو حمام دیجیتال نیز در اندازه گیری نوار بدنه به صورت رایگان پرتاب می شود.

بدیهی است که توانایی این ترازو حمام دیجیتال برای یادآوری خواندن وزن قبلی شما چیزی است که آن را از سایر واحدهای موجود در این لیست جدا می کند. وزن فعلی شما با نور کم آبی روشن خواهد شد. در عین حال آخرین وزن شما در یک چراغ پشت سبز نمایش داده می شود.

من همچنین دوست دارم که واحد لحظه لحظه قدم بر روی آن روشن شود. به خصوص دوست داشتم که پایهای بدون لغزش در قسمت پایین واحد وجود داشته باشد. این مانع از کشیدن دستگاه در کف حمام می شود.

4 باتری AAA که در این ترازو حمام گنجانده شده اند نیز منبع ساده ای هستند. اگر چیزی در مورد این واحد نگران کننده باشد ، ممکن است ناسازگاری آن باشد. مواقعی وجود دارد که خواندن اول اندازه گیری متفاوتی با خواندن دوم دارد ، حداقل مطابق با کسانی که از آن استفاده کرده اند.

آخرین قیمت را بررسی کنید
9.ترازو حمام دیجیتال با دقت Ozeri
ترازو دقیق-دیجیتال-حمام
ترازو حمام دیجیتال با دقت Ozeri می تواند وزن آن از 11 پوند تا 396 پوند اندازه گیری شود. دارای یک سطح 13 اینچی با 13 اینچ با شیشه ای ضخیم 6 میلی متر است. این وزن حدود 4 پوند است بنابراین در صورت نیاز هیچ مشکلی در انتقال آن وجود ندارد.

مانند بیشتر ترازو های حمام در این لیست ، می توانید از صحت این واحد اطمینان داشته باشید. این می تواند خواندن وزن را با افزایشی 0.2 پوند نشان دهد. این باتری 3 ولت است. برای صرفه جویی در مصرف باتری ، واحد بلافاصله پس از تشخیص عدم فعالیت به مدت 10 ثانیه خاموش می شود.

من دوست دارم که این ترازو حمام دیجیتال از شیشه ساخته شده و در نتیجه تمیز شود. شما فقط باید آن را با یک تکه پارچه خشک پاک کنید. همچنین در حمام با ساخت شیشه های خوبه به نظر می رسد خوب است.

آخرین قیمت را بررسی کنید
10.ترازو حمام دیجیتال دقیق
دقت-دیجیتال-حمام-ترازو 2
گردآوری لیست ، این ترازو حمام دیجیتال از آزرو است. این دستگاه دارای چهار سنسور سنج است که می تواند آن را قادر سازد به طور دقیق قرائت های وزن را بر اساس یکنواخت بخواند.

این سکو از شیشه ای با ضخامت 6 میلی متر ساخته شده است. می تواند در برابر ترک ، شکست و تراشه مقاومت کند. همچنین به اندازه کافی قوی است که سالها دوام بیاورد.

ترازو حمام دیجیتالی دقیق می تواند خواندن وزن را با افزایش 0.2 پوند نشان دهد. این وزن قادر است تا 396 پوند وزن داشته باشد.

این ترازو حمام شاید از نوع no-frills باشد اما خوب کار می کند. این می تواند وزن شما را به طور دقیق اندازه گیری کند. قدم بر روی آن بگذارید و وزن خواندن خود را ببینید. وقتی از آن خارج شوید واحد به طور خودکار خاموش می شود. این نیروگاه از سه باتری AAA تهیه شده است که در بسته محصول عرضه می شوند.

یک شکایت شایع این است که این ترازو حمام در تشخیص وزن هنگام قرار دادن روی فرش دقیقاً دقیق نیست. فکر می کنم ممکن است شما مجبور باشید آن را روی یک سطح صاف قرار دهید تا بتواند وزن دقیق تری داشته باشد.

آخرین قیمت را بررسی کنید
کلمه نهایی
این 10 ترازو برتر حمام است که اگر ترازو توزین خوبی در بازار دارید ، به شدت توصیه می کنم.

مطمئناً ، این ترازو های حمام به اندازه سایر موارد پیشرفته نیستند که ممکن است مانند آن دسته از واحدهایی که می توانند BMI یا درصد چربی بدن را اندازه‌گیری کنند ، پیدا کنید. اما حداقل ، شما در استفاده از این ترازو های حمام دچار سردرگمی نخواهید شد زیرا این واحدها فقط نشان می دهند چه چیزهایی برای شما مهم است — وزن شما!

به علاوه ، این بهترین ترازو های حمام مقرون به صرفه است. اینها در حمام شما نیز به نظر می رسد. در واقع ، شما از خرید هیچ یک از این ترازو های حمام پشیمان نخواهید شد.