وقتی انتظار دارید به انرژی زیادی احتیاج دارید. پس از همه ، شما در حال رشد کودک در آن برجستگی زیبا هستید. اما فقط وقتی به بیشترین استراحت احتیاج دارید ، به سختی می توان نتیجه گرفت – به خصوص در سه ماهه دوم و سوم ، هنگام پیدا کردن وضعیت مناسب خواب بیشتر یک چالش است. نوشیدن یک بالش در دوران بارداری می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند.

چرا در دوران بارداری به بالش بدن نیاز دارید
شکم در حال رشد شما به معنای دو چیز برای تنظیم خواب شماست: گزینه های محدود برای موقعیت های خواب ایمن و فشارهای جدید برای موقعیت هایی که در واقع برای خواب بی خطر هستند. متأسفانه برای خواب آورندگان کمر و معده ، خواب بهتر در دوران بارداری است. خواب معده به دلایل واضح است – خوابیدن روی توپ ساحلی که لگد زدن به خصوص آرامش بخش نیست. اما خوابیدن در پشت نیز دلسرد است ، زیرا می تواند یک رگ مهمی را که خون شما را به همراه دارد ، فشرده کند.

این بدان معناست که خواب بیشتر در هنگام بارداری تنها گزینه است ، اما ضربات رو به رشد شما فشار بیشتری را بر روی باسن و پشت شما وارد خواهد کرد – و این جایی است که یک بالش بدن حاملگی مفید باشد. این بالش ها از لکه های مختلف بدن شما پشتیبانی می کنند. برخی به پشت شما ، برخی دیگر به زانو ، برخی دیگر فقط به شکم و بعضی دیگر به موارد فوق. استفاده از یک فرد می تواند شما را هنگام خوابیدن در رختخواب شب راحت تر کرده و از بروز درد و درد در صبح کمک کند.

چه چیزی را در بالش بارداری جستجو کنید
این به ترجیحات شما بستگی دارد ، اما در هنگام انتخاب بالش بدن زایمان باید مواردی را در نظر بگیرید.

اندازه: بالش های حاملگی می توانند از گوه ای برخوردار باشند که بزرگتر از یک بالش استاندارد تا راهپیمای بدن U نیست که شما را در جلو و عقب بغل کند. چقدر اتاقی که مایل به رها کردن در رختخواب هستید بستگی به شما (و شاید شریک زندگی شما) دارد ، اما قطعاً چیزی است که باید قبل از خرید در مورد آن فکر کنید.

شکل: برخی بالش ها برای خم شدن در زیر سر و بین زانوها منحنی هستند ، در حالی که برخی دیگر بدن شما به موازات حرکت می کنند. هنوز بالش های بدن بارداری دیگر دارای افتادگی هستند که گهواره شما را لمس می کند. بسته به جایی که شما ناراحتی را تجربه می کنید ، ممکن است یکی از گزینه ها حس بیشتری ایجاد کند. یکی دیگر از عواملی که باید در نظر داشته باشید: اگر اغلب در طول شب طرفی را که می خوابید تغییر دهید (و قصد دارید این کار را ادامه دهید ، حتی اگر برجستگی شما را دشوار می کند) ، ممکن است یک بالش U شکل انتخاب کنید که نخواهید شد. هر بار که بخواهید مجدداً تنظیم مجدد کنید.

جنس مواد: اگر گرمای خود را گرم کردید ، ممکن است به جای یکی از پلی استر ، یک پوشش پنبه ای ترجیح دهید که تنفس کمتری داشته باشد.

در زیر ، بهترین بالش های بدن حاملگی برای کمک به شما (در نهایت) گرفتن برخی از زوزه ها.

بهترین بالش بارداری
Leachco Snoogle Chic Supreme
Leachco Snoogle Chic Supreme
در آمازون با 70 دلار شروع می شود
حالا ببین
چرا ما آن را دوست داریم
بالش زایمان Leachco Snoogle Chic Supreme ، انتظار می رود که برنده جوایز سال 2019 شود ، انتظار می رود مادرانی که بیشترین میزان به آن احتیاج دارند. مانند حرف C شکل دارد ، دارای یک قسمت خمیده است که در آن می توانید سر خود را استراحت دهید ، یک میانی فوق العاده طولانی برای حمایت از کمر یا شکم و انتهای کمی محکم تر که می توانید بین آن ها پاها را محکم بزنید تا فشار لگن را کاهش دهید. روکش بالش از پنبه قابل تنفس ساخته شده و قابل شستشوی ماشین است. برای برگرداندن جلد بسیار دشوار است ، اما به خاطر مزایای طراحی دراز ، ارزش آن را دارد.

حتی پس از زایمان ، Snoogle مفید خواهد بود. برخی مادران در هنگام بهبودی از زایمان از آن استفاده می كنند ، در حالی كه برخی دیگر نسبت به توانایی آن در انجام وظیفه مضاعف با نوزادان مسن تر صحبت می كنند و از آنها در هنگام شیردهی حمایت می كنند.

بررسیهای انجمن
نام مستعار همه را می گوید
“ما وقتی باردار هستم آن را” دوست پسر “می نامم زیرا عاشق آن هستم. شوهرم شادی را که برایم به ارمغان می آورد درک نمی کند! تسکین شیرین !!!”

 • Charmarbabysofar
  عشق عشق عشق
  “شوهرم هفت سال پیش ، در پایان اولین بارداری ، یک بالش Snoogle به من داد و یادم است که تحریک شده ام. به نظر می رسید یک زباله احمقانه است. من اکنون انتظار شماره 4 را دارم و دوست دارم ، دوست دارم ، دوست دارم Snoogle را! من بیش از یک بار به شوهرم گفتم که این بهترین هدیه ای است که او به من داده است – و او هدیه دهنده بسیار خوبی است. من خواب آور معده هستم ، بنابراین من به خصوص از حمایت پشتی Snoogle قدردانی می کنم. بین ران و زیر شکم در حال رشد من برای پشتیبانی بیشتر. به نظر می رسد که من روی یک ابر می خوابم! لغزنده اصلی بالش کابوس است (احساس می کرد که هر وقت من سعی کردم بعد از شستشو برگردان را دوباره قرار دهم!) ، بنابراین این بار من یک جلد جدید طراحی شده Snoogle را با یک زیپ خریداری کردم. حالا بالش عالی است! “
 • ARKmama
  کاملا ارزشش رو داشت
  “من دو هفته پیش یک اسنوگل خریداری کردم و این بهترین پولی بود که در مدت زمان طولانی صرف کردم. من خوابم نبرد زیرا از پنج بالش برای راحت شدن استفاده می کردم و آنها همچنان لغزیدند. از آنجا که Snoogle خود را گرفتم ، من خیلی خوب خوابیده ام. فکر می کنم ارزش هر پنی دارد. “
 • Mkramer2011
  بالش متنوع ترین بارداری
  بالشتی چند منظوره با جنس چند منظوره
  بالشتی چند منظوره با جنس چند منظوره
  در آمازون با 50 دلار شروع می شود
  حالا ببین
  چرا ما آن را دوست داریم
  در طول سه ماهه اول ، ممکن است شما نیاز به کمی کوسن اضافی داشته باشید تا بتوانید در طول شب عاری از خیال راحت باشید – اما تا سه ماهه سوم ، به احتمال زیاد پشتیبانی بیشتری خواهید داشت. بالش Boppy Total Body را وارد کنید. انتظار می رود که برنده جایزه دیگری در سال 2019 شود ، این بالش بارداری در واقع سه بالش در یک است ، بنابراین می توانید همزمان با رشد ، ضمیمه ها را اضافه کنید. فقط از بالش شکم برای حمایت از برجستگی خود استفاده کنید ، یا سه قلو بالش برای کوسن گردن ، شکم و باسن خود استفاده کنید.

بررسیهای انجمن
شما می توانید آن را تغییر دهید
“من یک Boppy را خریداری کردم و بسیار شگفت انگیز است. این سه قطعه است که Velcro برای تغییر بدن می توانید آن را تغییر دهید. این بهترین پول است که من تاکنون در این بارداری پس از رنج از طریق اولین بار خودم گذراندم!”

 • Lkuhns14
  یاور بیمارستان
  “من عاشق بالش بارداری Boppy هستم! حتی وقتی دخترمان را داشتیم ، آن را به بیمارستان منتقل کردم. “
 • Mrscooke5507
  “ما آنرا اسب دریایی من می نامیم”
  “شوهرم چند هفته پیش بالش حاملگی Boppy را برای من خریداری کرد ، زیرا من از کمبود خواب گریه می کردم. ما آن را اسب دریایی خود می نامیم و من از زمان داشتنش با تعجب خوابیده ام. بسیار گران قیمت است ، اما خواب آرام من برای هر سکه ارزش دارد. “”
 • Victoriapinder

بهترین بالش بارداری C-شکل
بالش با فرم کامل بدن PharMeDoc
بالش با فرم کامل بدن PharMeDoc
در Walmart با 50 دلار شروع می شود
حالا ببین
چرا ما آن را دوست داریم
مادرانی که دوست دارند این بالش به شکل C را برای تسکین دردهای ران و زانو و همچنین کمک به نگه داشتن آنها در کنار خود دوست دارند. همچنین خوب: یک بالش به شکل C دارای املاک و مستغلات کمتر از یک بالش به شکل U است ، علاوه بر این اگر شما و شریک زندگی تان یک ملکه به اندازه ملکه داشته باشید.

و حتی اگر این بالش متقارن نباشد ، می توانید با پشت خود به طرف بسته یا روباز بخوابید ، بنابراین نیازی نیست هر بار که می چرخید ، کلیه موارد را به طور کامل جابجا کنید.

بررسیهای انجمن
قطعاً توصیه می کنم
“این پشتیبانی بسیار خوبی از پشت است زیرا به پشت شما پیچیده می شود ، زیر سر و بین پاهایش می رود ، بنابراین می توانید برای تسکین نیز به شما تکیه دهید.”

 • مامانZo
  بهتر است سریع بخوابید
  “آنها به طور کامل ارزش آن را دارند! من در حالی که هنوز هم در سه ماهه اول خودم بودم ، از آن استفاده کردم ، زیرا تنظیم من به یک بالش جدید طول می کشد ، اما تنظیم تقریباً سریع بود.”
 • cmwoolsey89
  بهترین بالش بارداری U-شکل
  برگه Leachco بازگشت ‘N شکم
  برگه Leachco بازگشت ‘N شکم
  در آمازون با 60 دلار شروع می شود
  حالا ببین
  چرا ما آن را دوست داریم
  ساده اما راحت ، این بالش بدن U شکل یک محصول بارداری ضروری برای بسیاری از خانم ها است. بر خلاف بالش های بدنه C یا شکل مستقیم ، شکم پشت شما کمی لانه را برای خوابیدن در شما ایجاد می کند ، که اگر تمایل طبیعی شما در وسط شب باشد که روی پشت خود بپیچید ، کامل است.

مادران قدردانی می کنند که می توانند طرف هایشان را بدون تغییر مجدد بالش ، تغییر دهند. مانند برخی از بالش های موجود در این لیست ، این بالش مادری با یک پوشش جداشدنی است که می توان آن را در لباسشویی با بقیه ملافه های خود ریخت.

بررسیهای انجمن
بهترین انتخاب برای من
می گوید: “شکم پشتی به شکل U در معرض کانتینر است. یک تکه خوب از اندازه ملکه من طول می کشد ، اما من از یک طرف به طرف دیگر می ریزم بنابراین خوب است و من را از پشت خود دور می کند. هوبی کاملاً آن را دوست دارد. همه باید آن را داشته باشند. “

 • هیچ کس
  عشق
  “من می توانم خودم را به یک طرف بمانم و وقتی تلنگر می خورم ، مجبور نیستم که یک بالش را با خود بچرخم. احساس می کنم در یک پیله آغوش همه جا هستم! همچنین دارای یک بالش قابل جابجایی است. شستشو.”
 • دلهمان
  باورم نمی شد
  “من فقط شکم عقب پیدا کردم و خیلی بهتر خوابیدم. من واقعاً نمی توانستم تفاوت را باور کنم. من یک خواب وحشتناک هستم و به محض اینکه به تختخواب رسیدم بیرون هستم! … به جز برای سفرهای ناچیز در طول شب هاها. “
 • GrowingGreekBaby
  بهترین بالش بارداری گوه
  گوه بارداری Boppy
  گوه بارداری Boppy
  در آمازون با 16 دلار شروع می شود
  حالا ببین
  چرا ما آن را دوست داریم
  Mamas-to-be در انجمن چه می توان انتظار داشت که از گوه بارداری Boppy باردار عاشق حمایت بیشتر از زالوی آنها باشد. این بالش را شیب دار و به شکل یک تکه پنیر شکل می دهید ، این بالش را می توانید در زیر دست انداز یا پشت خود برای کوسن اضافی کج کنید (و برای جلوگیری از فرورفتگی شما). فوق العاده قابل حمل ، برخی از مادران هنگام تماشای تلویزیون روی نیمکت یا هنگام مسافرت از آن استفاده می کنند

روکش پنبه ای پیما نرم قابل شستشوی ماشین است و کوسن محکم را به صورت محکم در می آورد و از آن خارج می کند. آنچه در انتظار کاربر ctate1009 است می گوید: “این کار در روزهای اول ناراحت کننده کار می کند.” “اکنون ، من فقط از قسمت نازک تر استفاده می کنم تا بین پاهایم حرکت کنم.”

بررسیهای انجمن
قیمت مناسب است
“من فقط گوه Boppy را خریدم. این برای پشتیبانی از کمر و شکم در هنگام خواب نیز مفید است – و همچنین گران نیست.”

 • SummerBundle
  سمت خود را انتخاب کنید
  “گوه Boppy در روزهای اولیه ناراحت کننده بسیار عالی عمل می کند. اکنون من فقط از قسمت نازک تر استفاده می کنم تا بین پاهایم بروم و یک بالش نرم تر پیدا کنم که زیر شکم تند و تند 34 هفته من راحت تر باشد.”
 • Ctate1009
  تن کمک
  “من بالش گوه دارم و آن را دوست دارم! من شب و هنگام استراحت روی نیمکت از آن استفاده می کنم. فکر می کنم به من کمک کرده است یک تن!”
 • Sherrylynn0119

بالش مقرون به صرفه ترین بالش
ملزومات اتاق بالش بدن جامد
ملزومات اتاق بالش بدن جامد
با هدف 10 دلار شروع می شود
حالا ببین
چرا ما آن را دوست داریم
اگر ایده خرج کردن یک تن پول روی بالش حاملگی برای شما غیرقابل شروع است ، در نظر بگیرید یکی یا دو مورد از این بالش های اصلی بدن را از Target بگیرید. آنها حاشیه ها و منحنی های بالش های بدن را برای مادران باردار در نظر نمی گیرند ، اما همچنان به حمایت از کمر ، پاها و ضربات شما کمک می کنند.

مادران در انجمن چه باید انتظار داشته باشید که دو تا از این بالش های اصلی – یکی برای جلو و دیگری برای پشت خود را انتخاب کنید تا به عنوان یک بالش به شکل U ساخته شده استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که چند بالشتک بالش به اندازه بدن نیز خریداری می کنید.

بررسیهای انجمن
مرا راحت می کند
“من از بالش حاملگی استفاده نمی کنم اما از بالش معمولی بدن استفاده می کنم. فقط کافی است پای و بازوی خود را دور آن بپیچید یا پشت خود را در آن قرار دهید تا هنگام خواب راحت شود. من خواب آور معده بودم و نتوانستم راحت باشم. در کنار من “

 • Ksacoman
  قابل تنظیم
  “من از بالش بدنی معمولی استفاده کردم که معمولاً در بیشتر فروشگاه ها حدود 10 دلار و سپس بالش های معمولی در جای دیگر هزینه می شود. من ترجیح می دهم از شبهای مختلف به عنوان موقعیتهای مختلف احساس بهتری داشته باشم و هر شب می توانم تنظیم کنم تا مطمئن شوم که راحت باشم”
 • kls0815
  بهترین بالش بارداری سبک وزن
  بالش بارداری باردار Meiz U شکل
  Meiz U شکل کامل بالش بدن
  در آمازون با 50 دلار شروع می شود
  حالا ببین
  چرا ما آن را دوست داریم
  یکی دیگر از گزینه های U شکل ، این بالش حاملگی – با 7 پوند – کمی سبک تر ، اما هنوز هم به اندازه کافی ضخیم و محکم است تا پشتیبان و پشتی بسیار خوبی را ارائه دهد. این همسر مورد علاقه تختخواب چند کاره شما خواهد بود – شما به راحتی می توانید آن را برای خواندن ، تماشای تلویزیون و پرستاری در موقعیت های مختلف قرار دهید. درپوش فوق العاده نرم بوده و به راحتی از بین می رود و شستشو می شود.

بررسیهای انجمن
حتماً
“بالش که برای راحتی من است ، بالش حاملگی من است ، Meiz U-شکل [بالش]. من آن را به عنوان هدیه ای از یک دوست دریافت کردم. بعضی اوقات سگ من با او و قاشق ها در آن دراز می کشد … خروپف او در واقع کودک را سست می کند. به خواب ، که شگفت انگیز است. “

 • مک داتی
  پشیمان نیست
  “من در اوایل بارداری مین را خریدم زیرا من اکثر خوابم کمر و شکم است ، بنابراین می خواستم از پهلوهایم بخوابم. من Meiz U شکل را خریده ام و آن را دوست دارم! من حتی از بالش استفاده نمی کنم.”
 • eMCeeD
  بالش بارداری مورد علاقه جامعه
  بالش بارداری کامل بدن ملکه رز
  بالش بارداری کامل بدن ملکه رز
  در آمازون با 56 دلار شروع می شود
  حالا ببین
  چرا ما آن را دوست داریم
  شما می گویند “شب بخیر” برای ناراحتی با این بالش تمام بدن ، که در هنگام خواب ، خواندن ، پرستاری و آرامش ، برای پشتیبانی محصور شده است. پر کردن نرم است (بدون توده!) و حتی با استفاده طولانی مدت ، پوستی را حفظ می کند. چه انتظاری از مادران دارد که در مورد این که این بالش به راحتی درد زانو ، کمر و گردن را کاهش می دهد ، عجیب است. به علاوه ، در رنگهای سرگرم کننده مانند آبی نیروی دریایی یا صورتی و آبی به چشم می خورد.

بررسیهای انجمن
صرفه جویی در زندگی

 • BabyRPMom
  پشتیبان عالی
  “قطعاً بالش U. فقط یک مورد را در آمازون خریداری کرده ام و بهترین کار است. قیمت عالی ، بسیار راحت حتی سگ های من نیز آن را دوست دارند. پشتیبانی عالی اگر شب زیاد بچرخی. مارک” Queen Rose “را بررسی کنید. رنگ خاکستری و آن را دوست دارم. “
 • xcelgal

بهترین بالش خواب آور جانبی
بالش خواب آلود Boppy Side Sleeper
بالش Boppy Side Sleeper
در آمازون با 25 دلار شروع می شود
حالا ببین
چرا ما آن را دوست داریم
برای همه مادران خواب آور پشت که نیاز به یادآوری مفیدی دارند تا در طول شب در کنار شما باشند ، این بالش حاملگی راه حل مناسبی است. این پشتیبان خاصی را به پشت و شکم شما می بخشد و از یک صفحه کششی برخوردار است که با بزرگتر شدن برجستگی ، به راحتی رشد می کند و به شما در نگه داشتن موقعیت در هنگام خواب کمک می کند. ناگفته نماند که علاوه بر یک پوشش قابل شستشو و قابل شستشو ، از یک طراحی جمع و جور برای کمک به مسافرت نیز برخوردار است.