بلوتوث بهداشت اطلاعات پروفایل (HDP) و سیستم عامل آندروید 4.0

[ad_1]

تصور کنید شما یک پزشک و یک بیمار با بیماری قلبی. بیمار در حال حاضر در خانه یکی از دوستان و در حال تجربه مسائل. گوشی آندروید خود را به شما هشدار از مشکلات بالقوه. شما برای باز کردن هشدار و قادر به دیدن در زمان واقعی خود را بیمار ضربان قلب و فشار خون و سطح اکسیژن خون و دیگر آمار حیاتی است که کمک خواهد کرد که شما تعیین گام های بعدی. شما تصمیم می گیرید که بیمار خود را در پریشانی و ارسال برای یک آمبولانس با لمس یک دکمه و بلافاصله در تماس با بیمار خود را. خود سکونت بیمار نیز شناخته شده است زیرا از GPS در گوشی های هوشمند خود را.

این سناریو است که به سرعت تبدیل شدن به یک واقعیت با توسعه های اخیر در فن آوری: بلوتوث بهداشت اطلاعات پروفایل (HDP). بلوتوث HDP یک لایه جدید در بالای بلوتوث پشته پروتکل مشخص است که یک استاندارد مجموعه ای از دستورالعمل ها برای دستگاه های پزشکی. بلوتوث HDP دستگاه ایمن اتصال و انتقال اطلاعات به گوشی های هوشمند و یا دیگر گیرنده. داده ها پس از آن می تواند انتقال به یک مرکز درمانی مدیریت نرم افزار استفاده شده توسط پزشکان و پرستاران مراقبت در منزل ارائه دهندگان ،

درست است وجود دارد هزاران نفر از دستگاه های پزشکی است که در حال حاضر بلوتوث را فعال کنید. تا به حال شده است وجود دارد یک استاندارد مجموعه ای از دستورالعمل ها برای تبادل اطلاعات. این به این معنی است که هر دستگاه باید خود برنامه اختصاصی برای برقراری ارتباط با. بلوتوث HDP دستگاه قادر خواهد بود برای برقراری ارتباط با برنامه های کاربردی توسعه یافته برای پشتیبانی از استاندارد جدید. یکی از مزایای بزرگ برای مصرف کنندگان است که ما می توانید خرید یک مانیتور قلب از یک فروشنده و یک خون اکسیژن متر از دیگری است. هر دو این دستگاه ها هم اکنون می توانید خود را در ارتباط با بهداشت و درمان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انتخاب سیستم مدیریت. این خوب است برای مصرف کننده به دلیل آن ما را انتخاب می کند و قفل ما به یک فروشنده راه حل است. ما نیز قادر به انتخاب بهترین نژاد سخت افزار و نرم افزار و همچنین به عنوان خرید در قیمت های رقابتی.

چرا ما نیاز به یک مجموعه استاندارد از دستورالعمل? تصور کنید اگر وب استفاده نکرد استاندارد مجموعه ای از پروتکل ها و تکنولوژی به ارائه صفحات وب وجود دارد ؟ این امر به این معنی است که شما نیاز به یک مرورگر خاص برای مشاهده یک وب سایت ساخته شده با تکنولوژی X و دیگری برای یک ساخته شده با تکنولوژی Y. یک مرورگر وب مانند فایرفاکس ممکن است یا نه ممکن است کار با هر وب سایت. از آنجا که این استاندارد ما می توانیم با استفاده از یک مرورگر به گشت و گذار در وب است.

تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و سلامت نرم افزار مدیریت توسعه دهندگان خواهد بود که بزرگترین مصرف کنندگان از این تکنولوژی است. از آنجا که ما رو به پیری جمعیت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز به کشف کردن راه های بهتر برای ارائه مراقبت با کیفیت به مشتریان خود و در مقیاس با افزایش تعداد موارد است. دیگران وجود دارد که همچنین می توانید با استفاده از این فن آوری است. برای مثال تجهیزات قلبی تولید کننده می تواند با استفاده از بلوتوث HDP برای دریافت داده ها از یک مانیتور قلب فرسوده توسط کاربر و ارسال آن به تردمیل آنها در حال اجرا است. سرعت تردمیل را می توان افزایش و یا کاهش یافته است بر اساس اطلاعات دریافت شده از مانیتور قلب و با توجه به نوع تمرین. قلب مانیتور نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر تردمیل در هر ورزشگاه به عنوان طولانی به عنوان آن است که یک بلوتوث HDP فعال قطعه از تجهیزات.

امکانات بی پایان هستند برای اجرای بلوتوث HDP. خلاق افراد و گروه ها خواهد شد البته فشار این تکنولوژی به محدودیت.

برخی از دستگاه ها در حال حاضر حمایت از بلوتوث HDP

  • HUAWEI MediaPad
  • uzHealth HDP مقیاس توزین
  • Nonin oximeter
  • آندروید 4.0 دستگاه و بسیاری دیگر…
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *