“بیسیک” ممکن است در سالهای اخیر مفهوم منفی اتخاذ کرده باشد ، اما در جستجوی مشاوره در مورد مجامع ساده نظری نظریه ای شرم آور نیست. در جدیدترین ستون “بازگشت به اصول” ، ما در اینجا هستیم تا شما را از بین رایج ترین (و مهمترین) نگرانی های مد و زیبایی در زندگی راهنمایی کنیم.

خرید بهترین مارک سشوار ضربه می تواند دلهره آور به نظر برسد. افراد خوب با وعده های پیشرفته و پیوست های فانتزی جذاب ، اما گران هستند. و اگر می خواهید یک موردی پیدا کنید که درد مطلق برای استفاده نیست ، سرعت ، وزن و (البته) نتایج از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اما دشوار است که بدانید که در واقع کدام یک از تحویل ها را تحویل می گیرد تا زمانی که شما شیرجه بزنید و آن را امتحان کنید. ما برخی از متخصصان مو – هریوش جوش و مت فیگت – را برای بهترین توصیه های خرید سشوار استفاده کردیم.

ابتدا نوع موی خود و آنچه را که امیدوار هستید از سشوار خود خارج کنید را شناسایی کنید.
فرگات تصور نکنید که ابزاری که متخصص زیبایی شما استفاده می کند مطمئناً راهی خواهد بود که می خواهید در آن برای مصارف خانگی سرمایه گذاری کنید. “افراد حرفه ای به دنبال چیزی متفاوت از یک فرد معمولی هستند ، زیرا ما از انواع سشوار های خود استفاده می کنیم. در خانه ، شما باید بفهمید که از سشوار خود برای چه استفاده می کنید: آیا می خواهید موهای خود را دراز کنید. آیا می خواهید جلد ایجاد کنید؟ آیا پراکنده هستید؟ ” او می گوید همه اینها فاکتورهای مهمی هستند که می توانند به شما کمک کنند در کدام یک از ابزارها بهترین نتیجه را کسب کنید.

سشوار های یونی برای سبک های براق مناسب هستند ، اما برای تقویت حجم مناسب نیستند.
بافت و نوع مو – و همچنین نتایج یک ظاهر طراحی شده مورد نظر شما – همچنین مشخص خواهد کرد که آیا می خواهید به دنبال سشواری باشید که یون ها را تولید کند یا خیر. جاش می گوید: “یون ها یخ زده و استاتیک را خنثی می کنند ، و یک سشوار با تنظیم یون باعث می شود که خانم های دارای موهای ناخوشایند و ناخوشایند به موهای براق خود کمک کنند.” اما نکته اصلی این است که می تواند موهای زائد و موهای خوب را به نظر برسد. جاش می گوید: “اگر موهای صاف و صاف دارید ، می بینید که از میزان ضربات بدن خود کاسته می شود ، بنابراین این خانم برای خانمهایی که بافت و ضخامت از پیش موجود زیادی دارند ، بسیار مناسب است.” سوئیچ روشن / خاموش ، بنابراین می توانید بین انتشار یون یا غیره جابجا شوید.

نکته مهم دیگری که باید هنگام خرید ابزار مو به دنبال آن باشید: گارانتی – به خصوص اگر می خواهید یک مدل قیمت مناسب را تهیه کنید.
جاش می گوید: “من ابتدا به دنبال گارانتی می گشتم.” “به این ترتیب می دانید که ارزش پول خود را می گیرید و سشوار پس از چند ماه نمی میرد. این برای خانمهایی که روزانه موهای خود را خشک می کنند ضروری است.” جاش یک مسئله محکم را برای سرمایه گذاری در یک ابزار با سطح بالاتر نشان می دهد و خاطرنشان می کند که مدل های ارزان قیمت ممکن است از استفاده روزمره مطابقت نداشته باشند. جاش می گوید: “مدل های ارزان تر می توانند شکاف در بشکه ایجاد کنند ، گرما ناهموار بدهند یا حتی گاهی بوی دودی بدهند.”

بله ، همه این پیوستها در واقع کاری انجام می دهند.
جاش می گوید: “من همیشه استفاده از پیوست ها را توصیه می کنم . بسیاری از سشوار ها دارای نازل هایی هستند که به تمرکز جریان هوا کمک می کنند.” وی می گوید: “این در حقیقت باعث می شود که ضربه شما بسیار خشک شود.” Fugate همچنین با اشاره به اهمیت تکنیک هنگام استفاده از پیوست کنسانتره می گوید: “توصیه می کنم آن را در مقابل مو یا برس قرار ندهید ، زیرا باعث سوزاندن موها می شود و همچنین باعث می شود موتور به مرور زمان خراب شود.” می گوید برای رسیدن به بهترین نتیجه ، اینچ را چندین سانتی متر دور نگه دارید ، و به جهتی که موهای خود را یک ظاهر طراحی کرده اید ، اشاره کنید.

برای هر کسی که موهای مجعد داشته باشد ، ضمیمه دیفیوزر یک ضروری است. جاش توضیح می دهد: “دیفیوزرها به ایجاد هوا از سشوار کمک می کنند بدون ایجاد یک ظرف غذا یخ زده.”

برای گزیده ای از برخی از سشوار های مورد علاقه ما که می توانید همین حالا خریداری کنید (با انواع قیمت های مختلف!) از طریق گالری زیر کلیک کنید.

7
آلبوم عکس
7 تصویر
لطفاً توجه داشته باشید: گاهی اوقات ، ما از لینک های وابسته در سایت خود استفاده می کنیم. این به هیچ وجه بر تصمیم گیری سرمقاله ما تأثیر نمی گذارد.