بازسازی 101: در مورد انتخاب یک سینک آشپزخانه در اندازه مناسب چه باید دانست

اندازه سینک یک انتخاب شخصی است. اگر راه خود را در اطراف یک آشپزخانه می دانید ، و به خصوص اگر در طول سال ها با سینک های مختلف کار کرده اید ، احتمالاً می دانید که چه چیزی را دوست دارید. اما اگر شروع می کنید ، ما برای کمک به شما هستیم.

معمار جروم اما هت‌تریک از But Projects Architecture & Design ، عضو دایرکتوری معماران و طراحان Remodelista ، در اوکلند ، کالیفرنیا مستقر است و تجربه زیادی دارد (او بیش از 25 سال است که تمرین می کند و در یک یا چهار نوسازی کار نکرده است. بنیانگذار و ویراستار Remodelista جولی کارلسون). و از منظر لوازم ، ما همچنین با ریس ویلیامز ، که از سال 1892 به مدت 20 سال در لوازم خانگی Cherin’s در سانفرانسیسکو ، در تجارت مشغول به کار بوده است ، بررسی کردیم.

توجه داشته باشید که ما در اینجا فقط اندازه های سینک را در نظر می گیریم . در پست بعدی در این مجموعه ، به بررسی جوانب جوانب مثبت و منفی ظروف یک کاسه در مقابل سینک های دو کاسه می پردازیم. همچنین ، کلماتی که برای توصیف ابعاد سینک استفاده می شود می تواند گیج کننده باشد (برای مثال برای یک پیمانکار ، “عمق” سینک فاصله از جلو به عقب است ، نه عمق کاسه). برای اهداف ما ، در این پست ما به طول سینک (تا چه اندازه یک سینک در امتداد کانتر گسترش می دهیم) ، عرض (فاصله از جلو تا عقب) ، و عمق (چقدر عمق کاسه) اشاره خواهیم کرد.

یک سینک با اندازه متوسط ​​، اتاق در هر دو طرف برای ظروف کثیف و خشک کردن ، در آشپزخانه هفته: عملی در سنگ مرمر سفید.
در بالا: یک سینک سایز متوسط ​​، دارای اتاق از هر دو طرف برای ظروف کثیف و خشک کردن ، در Kitchen of the Week: عملی در سنگ مرمر سفید .
آیا اندازه سینک استاندارد برای آشپزخانه وجود دارد؟
هر دو Butweet و ویلیامز می گویند که شاهد سینک های تک کاسه ای نصب شده تر از کاسه های دوبل هستند. طبق گفته ویلیامز از لوازم Cherin ، مشتریان به طور معمول ابعاد تک کاسه ای به طول 28 تا 30 اینچ را انتخاب می کنند ، و “آنها از این امر بسیار خوشحال هستند.

اما توییتر یک سینک را به طول حداقل 27 اینچ ، 19 اینچ عرض و 7.25 اینچ عمق توصیه می کند. وی می گوید: “هنگامی که در عمق پیشخوان سه چهارم اینچ فاکتور بگیرید ، سینک ظرفشویی 8 اینچ عمق دارد.” مدلهای با اندازه ی مشابه نیز از نظر تجاری در دسترس هستند.

نکته قابل تامل: سینک های تقسیم شده فضای شستشوی نسبتاً کمی را ارائه می دهند. برای اطلاعات بیشتر به Steal This Look: Hudson Milliner Kitchen در نیویورک مراجعه کنید.
در بالا: موردی که باید در نظر بگیرید: سینک های تقسیم شده فضای شستشو نسبتاً کمی دارند. برای اطلاعات بیشتر به سرقت این نگاه: آشپزخانه هادسون میلینر در نیویورک مراجعه کنید.
چگونه می دانم سینک سایز مورد نیاز من چیست؟
یک سینک ظرفشویی یک کاسه تجاری می تواند تا 33 اینچ باشد ، در حالی که یک مدل دو کاسه ای می تواند 48 اینچ برسد. هر کدام از این موارد بسیاری از املاک و مستغلات آشپزخانه را اشغال می کنند ، بنابراین تصمیم شما ممکن است بر مبنای میزان فضای مقابل شما باشد. بودجه همچنین ممکن است در انتخاب شما کمک کند اما در هر بازسازی ، هزینه سینک به دور از بزرگترین برش است.

بیشتر افرادی که آشپز می کنند یک سینک بزرگتر و کوچکتر را ترجیح می دهند: شما اغلب نمی شنوید که کسی شکایت از سینک خود را “خیلی بزرگ” کرده است. یک سینک ظرفشویی کوچک به سرعت شلوغ می شود و به هم می زند و شستن گلدان های بزرگ ، قابلمه ها و وکس ها دشوار است. فضای اضافی برای تهیه و تمیز کردن مواد غذایی بهتر است. اما هنگامی که سینک شما از اندازه مشخصی بالاتر است ، Bututur را توصیه می کند ، شما باید یک شیر آبپاش یا شیر آبشویی داشته باشید که می توانید از آن برای ریختن ذرات مواد غذایی به سمت تخلیه استفاده کنید.

توجه داشته باشید که وسایل اضافی مانند تخته های تخلیه یکپارچه (مانند نمونه فوق) فضای بیشتری را خواهد خورد. نکته دیگر: صرفه جویی در فضای خاموش در هر دو طرف سینک برای جمع کردن وسایل تمیز و تمیز مفید است.

در آشپزخانه هفته: یک مکان اجتماع خانوادگی در ویکتوریا لندن ، یک سینک ظرفشویی دو کاسه کاملاً در بالای یک کمد عتیقه قرار دارد. عکس توسط روری گاردینر.
در بالا: در آشپزخانه هفته: یک مکان اجتماع خانوادگی در یک ویکتوریا لندن ، یک سینک ظرفشویی دو کاسه کاملاً در بالای یک کمد عتیقه قرار دارد. عکس توسط روری گاردینر.
در مورد روش های نصب باید چه چیزی را بدانم؟
بیشتر سینک های آشپزخانه به یکی از سه روش نصب می شوند:

یک سینک ظرفشویی داخل یک محوطه داخل میز است که حاشیه آن روی پیشخوان استوار است.

یک سینک زیر آب زیر میز نصب شده است.

یک سینک جلوی پیش بند ، که عموما طولانی تر و عمیق تر از حد متوسط ​​است ، به گونه ای نصب شده است که جلو یا “پیش بند” برای نمای کلبه ای در معرض دید شما قرار می گیرد.

بدیهی است ، اگر شما در حال تعویض یک سینک قدیمی هستید اما نه کانتر ، باید مطمئن شوید که این مخزن مخزن جدید را در خود جای داده است. اگر کابینت اجازه می دهد ، می توانید با گسترش قلمه اندازه سینک را بزرگ کنید. همان کانتر ، سینک کوچکتر؟ توصیه نمی شود.

بسیاری از افراد که برای خرید یک سینک جدید خرید می کنند ، در حال بازسازی کامل آشپزخانه هستند و در آن موارد ، همانطور که ویلیامز خاطرنشان می کند ، “یک کانتر جدید فرصتی مناسب برای پیشرفت می دهد. مشتری که یک سینک ظرفشویی قدیمی دارد ، با حاشیه ای که جمع آوری تپه ها می شود ، بالای یک میز بزرگ کاشی قدیمی ، از تعویض آن با یک پیشخوان سطح جامد جدید و یک سینک تخلیه نشده هیجان زده می شود. ” و اگر یک سینک بزرگتر داشته باشید ، سینک بزرگتر نیز می تواند یک آپدیت هوشمند باشد.

یک سینک زیرپائی با اندازه متوسط ​​کار را در Kitchen of the Week انجام می دهد: به روزرسانی Hippie House Aya Brackett در اوکلند (و این & # 8
در بالا: یک سینک زیرپائی با اندازه متوسط ​​می تواند کار خود را در Kitchen of the Week انجام دهد: آپدیت Hippie House Aya Brackett در اوکلند (و این نیز اقتصادی است: براکت قبل از اینکه روی این نسخه 300 دلاری توسط کراوس از آمازون کار کند ، یک سینک 2000 دلار را تحسین کرد .) او گفت ، “بسیار جذاب است.”
جوانب مثبت و منفی یک سینک عمیق تر چیست؟
تعدادی سینک ظرفشویی در بازار دو تا سه اینچ عمیق تر از 8 اینچ معمولی است. بسته به عرض و طول سینک ، عمق اضافی می تواند شستن گلدان های بزرگ را آسان تر کند – مخصوصاً برای هر کسی که برای یک خانواده بزرگ یا تعداد زیادی از مهمان ها آشپزی می کند ، بسیار مفید است. (به آن ماهی تابه برای بوقلمون مخصوص تعطیلات فکر کنید.) یکی دیگر از موارد اضافی: اگر سینک شما از میز ناهار خوری قابل مشاهده است ، مخفی کردن گلدان ها و ظروف کثیف راحت تر است.

اشکال در ارگونومی است. Bututher می گوید: “ما اغلب در مورد مزایای استفاده از یک سینک عمیق تر با مشتری صحبت می کنیم.” “این بحث هنگامی به پایان می رسد که مردم بدانند که این می تواند یک عقبگرد باشد.” با محاسبات خود ، کسی که قدش شش فوت دارد ، برای رسیدن به زیر سینک باید بیش از شش یا هفت اینچ خم کند – “بنابراین ساختن این سینک دو اینچ عمیق تر می تواند به شما برسد.”

با این حال ، برای افراد کوتاهتر ، عمق اضافی کمتر مشکل دارد. بوتیک می گوید: “اگر پنج پا سه پا باشید ، یک سینک ظرفشویی ده اینچی روی شما راحت تر خواهد بود.”

حتی یک آشپزخانه کوچک ، مانند این در دفتر سیاتل ، می تواند یک سینک مناسب برای شستن ظرف ها و دست ها را در خود جای دهد. برای سینک های بیشتر در آشپزخانه های کوچک ، به Trend Alert: آشپزخانه های با طراحی زیبا مراجعه کنید. عکس توسط Belathée عکاسی و ادب از H
در بالا: حتی یک آشپزخانه کوچک مانند این در یک دفتر سیاتل می تواند یک سینک ظرفشویی مناسب برای شستن ظرف ها و دست ها داشته باشد. برای غرق شدن بیشتر در آشپزخانه های کوچک ، به Trend Alert: 20 آشپزخانه با طراحی زیبا مراجعه کنید . عکس توسط Belathée عکاسی و مفتخر از طراحی H2 + ساخت ، از آشپزخانه هفته: اجاره قبل و بعد از دفتر در سیاتل .
سینک سایز چه اندازه در یک آشپزخانه کوچک کار می کند؟
هنگامی که فضای ضد در حق بیمه است ، به احتمال زیاد به سراغ یک سینک کوچکتر بروید. اما بسیاری از مالکان خانه (از جمله خودم) می دانند که یک سینک 22 اینچی به بیشتر اهداف ارائه می دهد. (یک آشپزخانه واقعا کوچک دارید؟ طراح مستقر در نیوزیلند ، کارین Montgomery Spath ، سینک های 9 در 15 اینچی را در آشپزخانه های خود نصب می کند ؛ به مشاوره تخصصی: آشپزخانه جدید: 11 نکته برای یک آشپزخانه کوچک کارآمد برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید).

با این حال ، عاقلانه است که اگر اصلاً ممکن است از اندازه خود لاغر شوید. اگر آشپزخانه ریز و درشت شما اجازه ماشین ظرفشویی را نمی دهد ، یک ظرفشویی اتاق خواب برای شستن دست حتی بیشتر اهمیت دارد. همچنین اگر از نوع تمیز باشید ، خوب است. برخی از نبوغ ممکن است برای ایجاد فضای پیشخوان ، مانند تخته برش یکپارچه ای که روی سینک قرار دارد ، لازم باشد.

حتی یک سینک کوچک به صورت هدف نیز خدمت می کند ، به خصوص اگر به عنوان یک سینک دست دوم آماده شود. این آپارتمان در استودیوی هوایی در گاراژ مناسب مستاجر و # 8 است
در بالا: حتی یک سینک کوچک برای استفاده از هدف ، به ویژه اگر به عنوان یک سینک دست دوم آماده باشد ، خدمت می کند. این آپارتمان در استودیوی هوایی در گاراژ متناسب با نیاز مستاجر است.
آیا سینک نوار خیلی کوچک است تا مفید باشد؟
اما به نظر می رسد که Buttrick است. وی گفت: “وقتی دو نفر مشغول فعال در آشپزخانه هستند ، یک سینک نوار جداگانه عالی است. شما می توانید از آن نه تنها برای تهیه نوشیدنی استفاده کنید ، بلکه می توانید از گیاهان آماده و یا گلدان های گل استفاده کنید. ” او به طور کلی یک سینک ضد زنگ 12 اینچی را برای این منظور مشخص می کند. توجه داشته باشید که نصب سینک دوم در یک مکان متفاوت از سینک اصلی هزینه های لوله کشی اضافی را متحمل می شود.

از طرف دیگر ، ویلیامز می یابد که بیشتر آشپزخانه های سانفرانسیسکو نمی توانند یک سینک دوم ، هرچند کوچک باشند. او می گوید: “این طور نیست که مشتریان ما آن را نمی خواهند ، اما واقعاً جایی برای آن ندارند.” مانند بسیاری از تصمیمات مربوط به نوسازی ، سبک زندگی خود را نیز در نظر بگیرید تا به شما کمک کند تا چه اندازه سینک مناسب برای شما مناسب باشد: بیشترین استفاده از قابلمه های شما چقدر است؟ چند بار سرگرم می شوید؟ آیا ترجیح می دهید فضای پیشخوان اضافی یا سینک بزرگتری داشته باشید؟

برای کمک به رمزگشایی تصمیمات بازسازی بیشتر در آشپزخانه ، به پستهای ما مراجعه کنید:

بازسازی 101: مبانی اولیه در میزهای آشپزخانه
بازسازی 101: هنگام جایگزینی دامنه خود ، چه کاری باید بدانیم
بازسازی 101: هنگام تعویض ماشین ظرفشویی ، چه کاری باید بدانیم
عکس برجسته توسط Belathée Photography و حسن نیت ارائه دادن H2 Design + Build ، از Kitchen of the Week: اجاره قبل و بعد از دفتر در سیاتل .

سرانجام ، در مورد راهنمای ارزیابی و انتخاب بهترین مارک سینک ظرفشویی و شیر آب آشپزخانه خود در راهنمای Remodeling 101: Sink & Fucets آشپزخانه ما ایده های بیشتری کسب کنید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>