اهمیت پزشکی ترازو و دستگاه های اندازه گیری در بهداشت و درمان

[ad_1]

داشتن دقیق پزشکی ترازو و اقدامات ضروری در مراقبت های بهداشتی می شود آن را یک نوزاد در حال وزن به آهنگ رشد و توسعه یک بیمار وزن برای بیهوشی با دوز اهداف و یا یک تخت خواب زده بیمار نیاز به دارو است. پزشکی ترازو و دستگاه های اندازه گیری در دسترس هستند با توجه به این نیازهای متفاوت و به طور مداوم در حال تحول به ارائه دقیق تر و آسان تر راه های اندازه گیری وزن و قد. علاوه بر این با استفاده از فن آوری های جدید به این معنی است که اطلاعات به دست آمده از این دستگاه های اندازه گیری در حال حاضر می تواند مورد تجزیه و تحلیل به عنوان بخشی از این روند است.

یک حرفه ای پزشکی باید بدانید که وزن دقیق از بیمار به منظور قادر به اداره صحیح دوز دارو یا بیهوشی. بیماران باید نیازهای مختلف از نظر اندازه دوز و فرکانس آنها به درمان بهبود می یابند. بنابراین حیاتی است که بیمارستان ها و مراکز پزشکی باید بهترین و به روز و کاملا کار می کند و به درستی کالیبره پزشکی ترازو. این اداره از اشتباه مقدار دوز داده شده به یک فرد بالغ یا یک کودک می تواند عواقب بسیار جدی است.

مثال دیگری از اهمیت مقیاس های دقیق استفاده از baby وزن فلس. ردیابی یک وزن نوزاد توسط ماماها و سلامت بازدید کنندگان است یک بخش اساسی از مراقبت های بهداشتی خود را با دادن اطلاعات حیاتی در رشد و نمو و تغذیه نیاز دارد به عنوان یک نتیجه از این.

انواع پزشکی ترازو و دستگاه های اندازه گیری در دسترس هستند برای پوشش این محدوده استفاده می کند. این خدمات عبارتند از نوزاد وزن فلس کف ترازو ویلچر و تخت مقیاس برای بیماران مبتلا به محدود و یا بدون تحرک و ارتفاع اقدامات است.

فن آوری های جدید زیادی اضافه شده به پزشکی ترازو و دستگاه های اندازه گیری مساحت محصولات پزشکی میباشد. پزشکی ترازو و دستگاه های اندازه گیری در حال حاضر در دسترس است با بلند کردن اجسام کمک قدرت شکست پشت و برنامه ها برای ذخیره و تجزیه و تحلیل که قبلا گرفته شده و وزن.

یک نمونه از این محصول سیستم Seca 360 درجه سیم. سکا 360 درجه بی سیم است که یک شبکه بی سیم برای اندازه گیری وزن و قد. دندان آبی متصل قد و وزن اقدامات در حال جمع آوری با استفاده از اندازه گیری. داده ها پس از انتقال به یک کامپیوتر از طریق یک اتصال بی سیم. هنگامی که این انجام شده است سکع نرم افزار تحلیلی و سپس دستگیره تفسیر و ارائه گرافیکی از وزن و ارتفاع و سایر پارامترهای مربوط به سلامت بیمار است. این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه تشخیصی پشتیبانی به پزشکان. بیشتر بهره مند است که اندازه گیری و تجزیه و تحلیل پس از آن می تواند منتقل شود به طور مستقیم به دیجیتال پرونده بیمار.

پزشکی ترازو و دستگاه های اندازه گیری هستند و بنابراین بخشی از اصول جهان پزشکی. به عنوان پیشرفت تکنولوژی مزایای احساس می شود توسط بیماران و حرفه ای به طور یکسان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *