اقتصادی سفر کنید بیشتر سفر کنید

مسئله تامین هزینه های اقتصادی مربوط به یک مسافرت داخلی و یا خارجی مهمترین مسئله ای است که پیش از سفر و حتی در جریان آن مطرح می گردد. بسیاری از افراد به علت عدم توانایی در تامین هزینه های یک مسافرت مطلوب قید یک مسافرت چند روزه در طول سال را زده و چشم خود را بر روی تمامی مزایای سفر و آرامش روحی آن می‌بندند.

آیا شما هم چاره کار را در سفر نکردن و ماندن در خانه می‌دانید؟ باید بدانید که مسافرت کردن یک نیاز ضروری برای روح و حتی جسم انسان است. در کنار این مورد می توانید به یک مسافرت مقرون به صرفه و کاملا اقتصادی نیز فکر کنید. می پرسید چگونه؟ پیشنهاد می کنیم با ادامه این مطلب ما را همراهی نمایید.

چگونه هزینه های سفر خود را کاهش دهیم؟
برنامه ریزی پیش از سفر مهمترین اقدامی است که در راستای کاهش هزینه های مسافرت و مدیریت مبلغی که در کیف پول و یا کارت بانکی تان دارید باید انجام دهید. در زمان برنامه ریزی باید اطلاعات مناسبی از قیمت مراکز رفاهی و تجاری در مقصد مورد نظر داشته باشید. امروزه انواع وب سایت های گردشگری امکان دریافت اطلاعات کامل و جامع در خصوص هزینه های مختلف در یک شهر را برای شما فراهم نموده اند.
شما می توانید با مراجعه به این وبسایت ها اطلاعات کاملی در خصوص هزینه اقامت، هزینه های مربوط به خوراک، خرید های احتمالی و مراکز تفریحی دریافت کنید. مراجعه به این نوع از وبسایت ها شما را در انجام یک برنامه ریزی اصولی یاری کرده و می‌تواند منجر به افزایش کیفیت مسافرت شما گردد. بنابراین می‌توان برنامه‌ریزی و مدیریت هزینه‌ها را مهمترین و کاربردی ترین اقدامی دانست که در راستای کاهش هزینه های مسافرت انجام می شود.
از جمله شهرهایی که برای مسافرت انتخاب می شوند شهرهای شمالی کشور می باشند. میزان مسافرت به شهرهای شمالی بسیار بیشتر از دیگر بخش های کشور بوده و به همین علت در ادامه این مقاله، شیوه های کاهش هزینه های مسافرت به شمال را برای شما بیان خواهیم نمود.
شهر های ارزان شمال را بشناسید
زمانی که از مسافرت به شمال سخن به میان می‌آید ذهن اغلب ما به دنبال شهر های گران قیمت، لوکس و لاکچری این بخش از کشور می رود. شاید هم به همین علت است که بسیاری از ما مسافرت را یک کار پر هزینه و نامناسب با وضعیت اقتصادی خود می دانیم.
اگر در زمره اقشار مرفه جامعه قرار ندارید می توانید با مسافرت به شمال و سکنی گزیدن در شهر های ارزان تر همچون رودبار، تنکابن، نوشهر و مواردی از این قبیل هزینه های سفر خود را به شدت کاهش دهید. این پیشنهاد به معنای عدم بازدید و گشت و گذار در شهرهای لاکچری نمی باشد. ما صرفاً به امکان اجاره ویلای ارزان در شهرهای شمالی اشاره می کنیم.
(در صورت تمایل برای پیدا کردن شهرهای ارزان میتوانید این مقاله را مطالعه کنید)
اجاره ویلای ارزان قیمت در شمال کشور مهمترین اقدامی است که در راستای برنامه‌ریزی صورت گرفته و کاهش هزینه‌های سفر انجام خواهید داد چرا که همواره هزینه‌های مربوط به اقامت مهمترین بخش مصارف اقتصادی در یک مسافرت را در بر می‌گیرند.

نگران مسیر و راه های ارتباطی نباشید!
اکنون که این پیشنهاد را مطالعه نموده اید احتمالا مسئله مسیرهای ارتباطی و افزایش فاصله با برخی از شهرها را مطرح کنید. اما بهتر است بدانید که شهر های شمالی کشور جاده های جنگلی بسیار زیبایی دارند و شما می‌توانید با اقامت در ویلاهای ارزان قیمت برخی از شهرستان ها، طول روز را به تفریح در شهرهای لوکس همچون چالوس و آستارا اختصاص دهید.
ما هرگز انکار نمی‌کنیم که اغلب وسایل رفاهی و تجاری استاندارد در شهر های گران قیمت قرار دارند اما باید این مورد را نیز در نظر داشته باشید که مسیرهای ارتباطی استاندارد امکان سهولت دسترسی به این شهرها را برای شما فراهم آورده است و نیازی نیست جهت استفاده از این امکانات هزینه های بسیار بالایی جهت اقامت در آنجا را پرداخت کنید.
شما می توانید با مراجعه به وب سایت های گردشگری، گزینه های مختلفی اعم از اجاره ویلا های تخفیف دار در شمال و یا اجاره ویلای ارزان را انتخاب نموده و تمامی موارد پیشنهادی را دریافت کنید. وب سایت گردشگری رنتی جا با معرفی اقامتگاه های غیر هتلی در شمال کشور یکی از برترین وب سایت هایی است که می توانید در این زمینه به آن مراجعه نمایید.
اجاره ویلای ارزان قیمت
زمانی که از اجاره ویلا ارزان قیمت در شمال سخن به میان می‌آید به معنای اجاره ویلاهای بی کیفیت و بدون موازین بهداشتی نمی باشد. بسیاری از ویلا های شمال به علت موقعیت مکانی، متراژ کم، عدم بهره مندی از وسایل لوکس و لاکچری و همچنین زمانی که شما برای مسافرت انتخاب کرده‌اید مشمول تخفیف های مناسب و قیمت ارزان تری می شوند.
اجاره روزانه آپارتمان و سوئیت ارزان قیمت
بسیاری از مسافران شمال کشور استقبال مناسبی از سوئیتهای کوچک و آپارتمانهایی با متراژ کم و یا همان سوییت-آپارتمان ها به عمل می‌آورند. سوئیت ها با توجه به تعداد بسیار زیاد و پراکندگی در نقاط مختلف شمال از تنوع قیمت بیشتری برخوردار بوده و شما به راحتی می توانید یک سوئیت-آپارتمان مناسب با قیمت ارزان انتخاب کنید. معرفی سوئیت-آپارتمان های ارزان قیمت یکی از مهمترین خدماتی است که توسط خبرنامه گردشگری رنتی جا انجام می‌شود.

راهکار خلاقانه اجاره ویلا تخفیف دار توسط رنتی جا
وب سایت رنتی جا(Rentija.com) در یکی از خلاقانه ترین اقدامات خود در بخش مجله گردشگری خود اقدام به معرفی ویلاهای تخفیف دار در شمال نموده است. ویلا های تخفیف دار ویلاهایی هستند که امکانات رفاهی بسیار زیادی داشته و از سطح بهداشتی مناسبی نیز برخوردار هستند اما به دلایل مختلف توسط صاحبان املاک با قیمت پایین اجاره داده شده و در اختیار مسافران شمال کشور قرار می گیرند. رنتی جا با معرفی ویلاهای تخفیف دار در شمال کشور گام بسیار مهمی در تامین نیاز مشتریان به اقامتگاه و اجاره ویلا در شمال مناسب برداشته است.
رزرو آنلاین اقامتگاه های ارزان قیمت در رنتی جا
اگر پیش از شروع مسافرت خود نسبت به تعیین اقامتگاه و رزرو آن اقدام کنید با خیال آسوده تری سفر خود را آغاز خواهید کرد. رنتی جا این امکان را برای شما فراهم نموده است که با انتخاب گزینه های مورد نظر در یکی از شهرهای ارزان قیمت و انتخاب ویلا، سوئیت و یا آپارتمان، اقامتگاه خود را به صورت اینترنتی و کاملا آنلاین مشخص کرده و در بدو ورود به شهر مقصد تمامی اقدامات قانونی در خصوص کسب مجوز آن را انجام دهید و کلید ملک مورد نظر را تحویل بگیرید. اگر هم که در زمان انتخاب اقامتگاه مورد نظر خود با موارد مشمول تخفیف رو به رو شدید می توانید با انتخاب آن گزینه از شرایط رفاهی بیشتر و در عین حال مقرون به صرفه تری برخوردار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *