آنچه که در پزشکی بازساختی?

[ad_1]

زمانی که آدرین شاپیرو دختر ماریسا تشخیص داده شد که بیماری سلول های داسی شکل, پزشکان گفت که او نمی خواهد زندگی می کنند تا اولین سالگرد تولد خود. اما زمانی که ماریسا موفق به گذشته زندگی می کنند که معیار آن معنی نیست پایان آدرین نگرانی. در واقع این آغاز بسیاری از دردناک سال از انتقال خون و اختلالات ایمونولوژیک. زمانی که نادرست همسان خون ناشی از یک واکنش شدید منجر به حذف Marissa را صفرا مثانه و نارسایی کلیه موقت او قادر به دریافت بیشتر از خون است ،

اما خوشبختانه برای ماریسا یک پروژه با حمایت مالی کالیفرنیا موسسه پزشکی احیا کننده (CIRM) به رهبری همین کوهن, MD در UCLA شروع شد یک کارآزمایی بالینی است. هدف از این پروژه شد ‘به حذف مغز استخوان از خود بیمار و رفع نقص ژنتیکی در خون تشکیل سلول های بنیادی است. سپس این سلول ها را می توان دوباره به راه افتادند و به بیمار برای ایجاد یک خون سالم سیستم.’موفقیت این کارآزمایی بالینی داده است امید به آدرین که با کمک طب احیا کننده دختر او قادر خواهد بود به یک زندگی سالم و زندگی بدون درد.

سلول های بنیادی & احیا مرکز پزشکی در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون توصیف پزشکی بازساختی ” به عنوان ‘جدید علمی و پزشکی رشته متمرکز بر مهار قدرت از سلول های بنیادی و بدن خود را احیا قابلیت بازگرداندن عملکرد به سلول های آسیب دیده بافت ها و اندام.’

سلول های بنیادی هستند که در خون بند ناف از تولد کودکان دارای قابلیت تجدید و بازسازی خود. سلول های بنیادی از طریق فرایند میتوز می تواند به تقسیم خود را به یا تبدیل شدن به یک متخصص سلول مانند یک مغز سلول یا سلول های عضلانی و یا باقی می ماند سلول های بنیادی. آنها همچنین قادر به ترمیم آسیب های داخلی ناشی از هر نوع بیماری و اختلال و یا تروما است. پیوند سلول های بنیادی سلول های بنیادی پیوند و پزشکی بازساختی هستند برخی از راه های که در آن این سلول ها استفاده می شود برای درمان اختلالات و بیماری.

پزشکی بازساختی شامل طیف گسترده ای از رشته های علمی مانند بیوشیمی و ژنتیک مولکولی زیست شناسی و ایمونولوژی. دانشمندان از این زمینه ها شده اند انجام تحقیقات و مطالعات در این حوزه و شناسایی سه روش با استفاده از طب احیا کننده. آنها همراه درمان های مهندسی بافت و دستگاه های پزشکی و اندامهای مصنوعی.

تلفن همراه, درمان – در این روش سلولی مواد در اکثر موارد بنیادی بالغ, سلول های استخراج شده و ذخیره شده و سپس تزریق به سایت آسیب بافت آسیب یا بیماری است. این سلول ها پس از آن تعمیر سلول های آسیب دیده و یا بازسازی سلول های جدید به جای آنهایی که آسیب دیده.

مهندسی بافت – این روش مربوط به حوزه biomaterials توسعه و با بهره گیری از ترکیبی از عملکرد بافت ها و سلول و داربست به مهندس به طور کامل عملکرد ارگان است که پس از آن کاشته شده به بدن گیرنده در محل آسیب دیده ارگان یا بافت.

دستگاه های پزشکی و اندامهای مصنوعی – هنگامی که یک عضو بدن نتواند رایج ترین روش درمان است که برای جایگزین کردن آن با یک اهدا کننده عضو ، اندامهای اهدایی به راحتی در دسترس هستند و می تواند به عنوان مانعی در چنین مواردی است. حتی اگر یک اهدا کننده در دسترس است که او و یا او ممکن است نیاز به ایمنی مواد مخدر قبل از کاشت و این داروها شناخته شده اند به علت عوارض جانبی. در چنین شرایطی دستگاه های پزشکی که به تقلید از عملکرد موفق ارگان می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جای پیوند. یک مثال از یکی از این دستگاه است دستگاه کمکی بطن (VAD) استفاده می شود که در محل پیوند قلب.

پس از پزشکی بازساختی می پردازد با استفاده از سلول های بنیادی آن گاهی اوقات نیاز به سلول های بنیادی جنینی برای مقاصد پژوهشی. این استفاده از سلول های بنیادی جنینی اغلب می تواند منجر به سوال در مورد اخلاق و قانونی. قوانین و مقررات مربوط به طب احیا کننده هستند در کشور های مختلف. ایجاد جنین انسان برای تحقیقات است و تنها از نظر قانونی مجاز در سه کشور جهان است. اکثریت این کشورها تنها اجازه می دهد استخراج سلول از مازاد IVF جنین. یک مطالعه اخیر مربوط به انسان سلول های بنیادی جنینی (hECS) تحقیقات سیاست انجام شد که نشان داد که انگلستان و سوئد و بلژیک بودند مجاز در اجازه ایجاد جنین انسان برای تحقیقات در حالی که لوکزامبورگ و اتریش و لهستان و ایرلند تا به حال هیچ قوانین مربوط به hECS. این قوانین در مورد hESC در بسیاری از کشورهای دیگر در محدوده بین بودن خفیف محدود به بسیار محدود است.

پزشکی احیا کننده است و در آینده از درمان های پزشکی مدرن. دانشمندان در حال انجام آزمایش های بالینی و مطالعات هر روز بیشتر به منظور افزایش و بهبود در این زمینه پزشکی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *